Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

05 paź 2010, 22:16

ja wam pokaze jak moja cora tanczy :ico_haha_01:
ma wyczucie rytmu :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

05 paź 2010, 22:18

dorotaczekolada, wow rewelacja :-) Jaka fajna tancerka z Twojej Lenki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

05 paź 2010, 22:42

Helen, Shiva, dziekuje w imieniu Leny :ico_oczko:

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

06 paź 2010, 10:03

ja znów nie nadążam :zly:

dzieci jak tylko próbuje wlączyć kompa to tak mi zaczynają dawać popalić, że wyjść z siebie chce :ico_puknij:
więc nie moge w ciągu dnia włączać kompa..

dodatkowo wojtek miał zabieg w poniedzialek przetykania kanalika lzowego i teraz czekamy co dalej. Za 2tyg kontrola ;-)


dodatkowo ja byłam u gina i znowu mam torbiel.. dlatego mnie tak boli brzuch. Teraz co chwile musze znów do niego latać i chodzić na USG :ico_olaboga: i prawdopodobnie będe musiała być na hormonach do końca życia :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-10-06, 10:03 ]
sorki że post napisany bez ladu i składu, ale na szybko w międzyczasie kiedy dzieci się zajęły sobą :ico_haha_02:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

06 paź 2010, 10:34

hejka


dorotaczekolada, super Lenka tanczy, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i prawdopodobnie będe musiała być na hormonach do końca życia :ico_placzek:
wazne ze jest jakies wyjscie :ico_oczko:

Marcel wlasnie usnal, ja juz mam zupe ugotowana
za oknem szaro i wietrznie :ico_chory:


a wczoraj odwiedzil nas moj tata :-D mial rozladunek niedaleko, plynal promem z naszego miasta takze popoludnie spedzil u nas :-) :ico_brawa_01:

Helen ty w Hamburgu mieszakasz?? wiesze ze poza podroza promem dzieli nas tylko 90 km :-D :ico_haha_01: :ico_oczko:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

06 paź 2010, 10:38

dorotaczekolada, super Lenka tanczy, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moja tancuje na stojaco :-D

[ Dodano: 2010-10-06, 11:07 ]
moja spi spokojnie ostatnio :ico_sorki:

z synem wczoraj znowu to samo, w dzien nic nie mial pozniej cos zjadl i na wieczor znowu pogotowie :ico_placzek: :ico_placzek: dostal zastrzyk sterydowy dzisiaj bylismy i skornej ale co z tego jak dzisiaj rano nie ma sladu prawie :ico_placzek: boje sie wieczora, ale dostal silniejszy lek a jak nie pomoze to od jutra beda zastrzyki codziennie ze sterydow :ico_olaboga: a jak mu przejdzie bedziemy powtarzac tyesty skorne

ja bylam u dentystki innej i sie okazalo ze ten zab jest w strasznym stanie, niby nie ma prochnicy ale jakies bakterie a tamta dentystka mowila ze nic nie ma, wiec zaczela mi czyscic kanaly a mi lzy ciurkiem, co za bol wiec dostalam znieczulenie, pozniej do wieczora zdretwiala siedzialam i jesc nie moglam, polowe glowy mi znieczulila :ico_szoking: :ico_szoking: zostawila mi zeba otwartego aby jakies bakterie beztlenowe zniszczyc i mam antybiotyk, za tydzien kolejna wizyta, dobrze ze babka konkretna musze męża do niej wyslac

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

06 paź 2010, 11:46

Witajcie. U nas dziś kiepska noc była. Chyba mój mały urwis czuł że taty nie ma to pokazał się z "najlepszej" strony.pobudki były o 2, 3. Wreszcie gdy nie chciała zasnąć wzięłam ją do siebie do łózka i o dziwo spała do 7, tylko pare razy gdy za mocno się rzucała pogłaskałam ją po główce.... Może kolejny ząb idzie :ico_noniewiem:
dodatkowo ja byłam u gina i znowu mam torbiel.. dlatego mnie tak boli brzuch. Teraz co chwile musze znów do niego latać i chodzić na USG :ico_olaboga: i prawdopodobnie będe musiała być na hormonach do końca życia :ico_placzek:
może nie będzie tak źle, trzymam kciuki za szybkie wyleczenie tej torbieli :ico_sorki:
a wczoraj odwiedzil nas moj tata :-D mial rozladunek niedaleko, plynal promem z naszego miasta takze popoludnie spedzil u nas :-) :ico_brawa_01:
super że udało Wam się spotkać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
z synem wczoraj znowu to samo, w dzien nic nie mial pozniej cos zjadl i na wieczor znowu pogotowie
kurcze, co to się dzieje :ico_olaboga: biedny Bartek, mam nadzieję, że już go nie wysypie i sterydy nie będą już potrzebne :ico_sorki:
ja bylam u dentystki innej
dobrze, że trafiłaś do takiej konkretnej babki, oby szybko te bakterie zginęły :ico_sorki:

My niedługo idziemy na spacer, pogoda ładna i byłoby super gdyby nie ten wiatr.. ale co tam. No a wieczorem wreszcie wraca mąż :-)

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

06 paź 2010, 13:12

leona, fajnie ze mialas mile odwiedzinki :-)
leona napisał/a:
dorotaczekolada, super Lenka tanczy, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moja tancuje na stojaco :-D
moja na stojaco tez :ico_oczko: tylko akurat tak ja mąż nagral :ico_oczko: ledwie gdzies muzyke uslyszy juz jej nonono skacze :ico_haha_01:
z synem wczoraj znowu to samo,
sprobuj mu przez kilka dni dawac krople Fenistil one odczulaja.my raz z mala wyladowalismy w szpitalu jak ja tak strasznie wysypalo,tez zastrzyki dostala i babka kazala wlsanie ten fenistil dawac. i w razie jakby sie powtorzylo to tez :ico_sorki:
ja bylam u dentystki innej
dobrze ze ta dentystka zobaczyla co i jak :ico_sorki: ja mam dobra dentystke ale moj maz zadna sila nie da sie zaciagna...ja ide teraz 14 do ginka,15 do dentystki.. :ico_chory:
Shiva, wspolczuje nocki..i milego spacerku :ico_oczko:
a ja musze synowi zmienic diete bo sie okazuje ze brak apetytu to ma przez zaparcia :ico_olaboga: biedny jak robi kupke to placze :ico_placzek:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

06 paź 2010, 14:17

biedny jak robi kupke to placze :ico_placzek:
moj syn tez ma z tym problemy ale on wcale nie je warzyw i owocow, nie ma szans cokolwiek mu dac :ico_zly: corka wręcz przeciwnie i dlatego kupa jest po 3 razy dziennie :-D

[ Dodano: 2010-10-06, 14:18 ]
buj mu przez kilka dni dawac krople Fenistil one
dostal syrop na 3 dni za 50 zł :ico_olaboga:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

06 paź 2010, 17:21

ostal syrop na 3 dni za 50 zł :ico_olaboga:
jaki to syrop?? :ico_szoking:
on wcale nie je warzyw i owocow
moj je,owoce szczegolnie..ale widac ma delikatne jelita. musze mu ograniczyc biale pieczywo,ryz,koniec ze slodyczami :ico_nienie:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość