Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 paź 2010, 18:50

ja zdjęcie wrzuciłam na ! trymestr :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-10-07, 18:52 ]
ale się rozpisałam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

jak samopoczucie?

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

07 paź 2010, 18:52

ja tez planowalam sobie ze powiem w polowie, moze pod koniec pazdziernika ale w sumie pochorowalam sie we wrzesniu, poszlam na L4 a tam ten magiczny kod B, wiec najpierw zadzwonilam do szefowej i jej o tym powiedzialam. Byla w szoku ale to juz jej problem, musiala sie liczyc ze kiedys to nastapi :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-10-07, 18:54 ]
aniawlkp86, no witaj :-)

tutaj tez poprosimy, gdzie cie tam szukac bedziemy :ico_oczko:

ja jestem spiaca ale jeszcze godzina i bede jechac do domu i dzis chyba nawet tv odpuszcze i ksiazke tez od razu sie poloze

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 paź 2010, 19:28

dobra to wrzucam:
10 tc
Obrazek

ja wczoraj to do północy siedziałam przy kompie,normalnie :ico_szoking:

a i mąż zaczął rodzinie mówić,że w ciąży jestem,zmuszony,bo ciotce powiedział co wynajmujemy dom od niej i ona zaczęła mówić jakiejś babie i tak doszło do bratowej A to już mu powiedziałam niech powie rodzinie bo po co mają się od obcych dowiadywać :ico_oczko:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

07 paź 2010, 19:37

:ico_brawa_01: dla brzuszka, sliczny jest, moj podobny ale wiekszy :ico_oczko: kurcze jak w koncu naprawimy ten skaner to postaram sie cos dodac

aniawlkp86, jasne mowcie szybko, bo pozniej sie nasluchacie ze ktos od kogos sie dowiedzial a nie od was

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 paź 2010, 19:50

:ico_brawa_01: dla brzuszka, sliczny jest, moj podobny ale wiekszy :ico_oczko:
bo nas dzieli 1,5 tygodnia to twój większy :ico_haha_01: ja telefonem fotkę zrobiłam :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

07 paź 2010, 19:56

aniawlkp86, tak, ale nie ma zaleznosci, niektore dziewczyny termin maja wczesniej o 2 m-ce niz my i takich brzuchow nie maja :ico_oczko:

ja uciekam do domu, spaccccccc :ico_spanko: :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 paź 2010, 20:15

brzuszek różnie rośnie :ico_oczko:

patrycja_g :co_papa:

[ Dodano: 2010-10-08, 13:48 ]
dzień dobry

a co tu nikogo jeszcze nie było? :ico_nienie: :ico_nienie:

ja dzisiaj rano pojechałam badania zrobić :-)
potem pojechaliśmy do pepco to kupiłam Hani 2 pary rajtuzek,szukałam sweterków i spodni ale rozmiaru nie było :-/
do tesco też wpadliśmy,i kupiliśmy w końcu Hani materac do łóżka to w końcu w nowym łóżku będzie dzisiaj spała :ico_brawa_01:

co u was?

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

08 paź 2010, 13:58

hej,

ja tez co chwila zagladam ale cisza i spokoj, nikt nic nie mowi.
w końcu w nowym łóżku będzie dzisiaj spała
to wielki dzien dzisiaj macie :-)

Ja w pracy, nudze sie strasznie bo teraz martwy sezon wiec praca polega na siedzeni i przez to ten czas sie tak wlecze. Spiaca ostatnio strasznie chodze, dzis mialam koszmary w nocy i mnie nie obudzily, budzik mnie nawet z nich wybudic nie mogl. Po 9 godzinach snu ja nie umialam wstac :ico_olaboga: a w weekend pobudki przed 6 bo szkola sie zaczyna

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 paź 2010, 14:14

patrycja_g hej :-) książki sobie nie wzięłaś do poczytania skoro tak nudno jest w pracy?

ten wielki dzień od lipca nadchodzi i wreszcie nadszedł :ico_brawa_01: Hania już się cieszy :-D i będzie trzeba jej większą pościel kupić,ale jeszcze pod tą może spać :ico_oczko:

dzwoniła do mnie babka z UP z propozycją pracy,a ja powiedziałam,że w ciąży jestem to pewnie pracodawca niezainteresowany będzie i to potwierdziła :ico_sorki: nie będę ukrywać ciąży bo brzuszek juz pod ciuchami widać :ico_sorki: ale przy okazji zapytałam się na jak długo jest zasiłek to mam na rok czasu,czyli do marca przyszłego roku :-D nie wiem czemu mi się ubzdurało na pół roku :ico_noniewiem: a ostatnio czytałam o tym zasiłku,że :
W razie urodzenia dziecka przez kobietę pobierającą zasiłek dla bezrobotnych lub w ciągu miesiąca po jego zakończeniu, okres pobierania zasiłku ulega przedłużeniu o czas, przez który przysługiwałby jej, zgodnie z odrębnymi przepisami, zasiłek macierzyński.
Podstawa prawna: art. 73 ust.3 ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy(t.j. Dz.U. z 2008r. Nr 69, poz.415 ze zm.)
czyli jak nie dogadamy się z siostrą A to w razie czego będę miała macierzyński z UP :ico_sorki: tylko co potem :ico_noniewiem: bo z siostra A to bym tak się dogadała,że miałąbym jeszcze wychowawczy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

08 paź 2010, 14:55

czesc !!!

aniawlkp86, sliczny brzusio !!!!!
a wiecie ze u mnie tez juz widac :-D mama sie dzis spytała czy czasem nie jestem w ciazy bo sie zaokrągliłam cos bardzo szybko :ico_szoking: :ico_szoking:
z reszta w ciazy z Tuśka miałam ogggrrrooommnyyy brzuszek :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość