Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 paź 2010, 08:42

Witam i stawiam :ico_kawa:
Zimno u nas bardzo... chyba przymrozek gdzieniegdzie był, bo szron na szybach.

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

08 paź 2010, 09:10

Oj to współczuję zimna, u nas ma być w najbliższe dni cieplutko, około 20 stopni i pełne słoneczko - jak na Anglię to wyjątkowa pogoda :ico_brawa_01:
a pranie dla maluszka to faktycznie w lutym dopiero żeby wszystko było świeżutkie :ico_sorki: na pewno kilka sztuk wcześniej (tak na wszelki wypadek :-D ) ale całość to w ostatniej chwili. Przy Oliwce tak nie mogłam się doczekać, że ze trzy razy robiłam pranie i prasowanie przed porodem - bo lekarz powiedział mi w 8 mcu że teraz już w każdej chwili mogę urodzić, bo wszystko jest świetnie rozwinięte. No to ja tak sobie do głowy wziełam, że faktycznie wyszło kilka prań i generalnych porządków w pokoiku. Ale przynajmniej zajęcie miałam :ico_oczko: bo pod koniec ciąży już nie pracowałam, więc nosiło mnie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 paź 2010, 09:51

witam
gratuluje 6 okienka!!!!!!!!!!!!!!zobacz jak ten czas szybko minął niedawno miałyśmy pierwsze okienko....ja też juz chce urodzić bo i niestety strasznie ciężko....boli mnie noga -jestem po operacji(13 stycznia2010)mam 7 śrub w nodze i nie zdązyłam ich wyjąć bo zaszłam w ciąze...więc po porodzie czeka mnie jeszcze operacja gdzieś pewnie kwiecień/maj... :ico_placzek:
ale muszę ją zrobić bo czuję że coś jest nie tak z tą nogą...

ale z fajniejszych rzeczy to właśnie jak z wami piszę to Iga mnie kopie i szaleje w brzuchu :ico_brawa_01: no i dzis wraca jak co piatek mój mąż i jutro przywiezie mi z drugiego mieszkania malutkie rzeczy po kuzynki Martynce same różowe i zobaczę co tam mam. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja chyba zacznę prać w grudniu bo przstraszyłam się bo dwie moje kumpele -jedna w pon druga w środę urodziły córeczki 3 tyg przed terminem :ico_olaboga: podobno drugie dzieci się szybciej rodzą i zrobiłam rachunek sumienia i tak patrząc po znajomych któore już mają drugie dzieckoi to sie zgadza!!!!!no i chciałam wam powiedzieć że podobno jest teraz wysyp dziewczynek.ta kumpelka co urodziła w pon mówi że leżała na sli 6 osobowej i były same dziewuszki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_olaboga:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 paź 2010, 10:01

Zimno u nas bardzo
u as też już przymrozki są, ale do środy jeszcze ma być względnie a potem podobno ma spaść śnieg :ico_olaboga:
gratuluje 6 okienka!!!!!
dziękuję, fakt czas szybko leci

to ci kochana współczuje wypoczywaj dużo może mniej będzie bolała ? :ico_olaboga: :ico_sorki:
to Iga mnie kopie i szaleje w brzuchu :ico_brawa_01:
no u mnie Julcia tak samo potrafi brykać bezustannie
ja chyba zacznę prać w grudniu
ja też będę prała w grudniu tak grudzień styczen, bo potem mogę nie mieć sił, bo to zima to coś innego wypadnie a ja nie bardzo mam gdzie wieszac pranie, bo na strych pewnie mi ciezko bedzie lazic.. i teraz jak M juz wezmie wyplate kupimy w biedronce ta suszarke balkonowa to sie przyda.

[ Dodano: 2010-10-08, 10:02 ]
a ja sobie ziemniaczki w plasterki smażę :D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

08 paź 2010, 10:27

A ja witam przy śniadanku. Dziś jemy z Adriankiem serek danio i rogalika z kakaem. Pospoałam dziś wyjątkowo długo, bo niedawno wstalam, bo o 13 do szkoły jade, mąż w pracy a mała u babci.Lezałabym tak cały dzień w łóżku bo nie chce mi się jechać do tej szkoły.
Mówicie wysyp dziewczynek? U mnie w mieście znów rodzą się sami chłopcy :ico_noniewiem: .

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 paź 2010, 10:40

Mówicie wysyp dziewczynek? U mnie w mieście znów rodzą się sami chłopcy :ico_noniewiem: .
u mnie też sporo dziewczynek z tego co widzę, ale jak będzie jak będę rodziła to nie wiem.. hmm chociaż moja koleżanka z ktora sie w gim uczylam bedzie miala chlopca w styczniu ;) i mieszkamy nie daleko wiec bedzie Julcia miala towarzystwo wiekowe :D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 paź 2010, 11:03

około 20 stopni i pełne słoneczko - jak na Anglię to wyjątkowa pogoda :ico_brawa_01:
oby się utrzymała do 25.10. bo wtedy będę w Londynie :-)
jestem po operacji(13 stycznia2010)mam 7 śrub w nodze i nie zdązyłam ich wyjąć bo zaszłam w ciąze...więc po porodzie czeka mnie jeszcze operacja gdzieś pewnie kwiecień/maj..
o rany :ico_olaboga: jakiś wypadek miałaś?
a ja sobie ziemniaczki w plasterki smażę :D
mniam... smacznego :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 paź 2010, 11:50

a ja teraz zupkę marchewkową robię, bo mój ją uwielbia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 paź 2010, 14:00

A jaka to jest zupka marchewkowa? Robisz ją jakoś specjalnie, czy do zupy dajesz po prostu więcej marchwi?

Mnie znów zgaga dopadła....

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

08 paź 2010, 16:02

A ja dzisiaj upiekłam w końcu pierwsze ciasto na nowym mieszkanku :ico_brawa_01: Jutro mamy gości więc się w końcu zmobilizowałam :-D
Ciasto marchewkowe, ale użyłam jabłek zamiast marchewki, pobono lepsze :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość