julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

06 paź 2010, 16:41

Oglądałam oglądałam :) - babka robiła takie samo wiązanie 9kieszonka) jak my robimy :-D Mam tylko czasami problem z główką Davidka, bo ciągle ją odchyla dotyłu i ciężko ją odpowiednio zabezpieczyć. Odnoszę wrazenie że już trzyma, ale jednak ma jeszcze nieco nieskoordynowane ruchy, więc raczej jeszcze głowina moim zdaniem musi być zabezpieczona. Jedynie rozwiązanie to naciągnięcie jednego z brzegów na głowę, ale wtedy jakoś to tak dziwnie wygląda, bo Mały nie chce ani skrecić główkę na bok, ani tym bardziej położyć ją na ramienu. Musi koniecznie patrzeć prosto w oczy i zarzucać do tyłu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

06 paź 2010, 16:49

kurcze szkoda że przegapiłam chętnie pooglądałabym o chustach i wiązaniach
:ico_noniewiem: sa moze powtórki

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

06 paź 2010, 17:44

gozdzik, niestety nie ma powtorek

ja jakos nie jestem przekonana do chust

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

06 paź 2010, 18:28

szkoda ja mam w domu i uwazam ze to super sprawa tylko nie jestem pewna wiązań gdyby ktoś na żywo ocenił to czułabym sie spokojna :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

06 paź 2010, 20:09

gozdzik, powtórek nie ma, ale mozesz sobie obejrzeć to, co było w programie tu: http://dziendobrytvn.plejada.pl/26,3835 ... l#autoplay

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

06 paź 2010, 21:14

julchik, przyjrzyj się jak dziewczyna która jest w materiale robi "wałeczek" z chusty. Potem, po dociągnięciu w ten wałeczek można włożyć np. tetrówkę, i zrobić taki zagłówek jeśli Cię ta głowina stresuje.
Milena już dość pewnie trzyma głowę. Ale odchylać sobie główkę też lubi. Ale że po max. 5 minutach słodko usypia, to pozwalam jej poodchylać, porozglądać się- tyle jej. :ico_oczko:
A my wiążemy 2x (podwójny krzyż) zwykle. Jakoś mi się lepiej dociąga. Kieszonka mi za wysoko podchodzi jakoś i mnie pije pod pachami :ico_haha_01:

goździk, a skąd jesteś? Może jest niedaleko Ciebie jakiś 'klub kangura' albo inny chustowy? Albo zrób sobie fotkę w chuście, i daj do oceny i porady na chusty.info
Kobitki tam naprawdę potrafią doradzić.

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

07 paź 2010, 21:08

Dzięki Martalka za pomysł - spróbuję z tym wałeczkiem :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

08 paź 2010, 17:33

jestem z Oświęcimia :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

08 paź 2010, 21:03

Goździk, tu masz miasta w których teraz coś się dzieje w zw. z chustami (bo trwa akurat Tydzień Bliskości) http://klubkangura.com.pl/
Nie wiem gdzie masz najbliżej, do Krakowa?
Generalnie jednak, pewnie podobnie jak ja, masz daleko do takich spotkań.
U mnie w mieście najpierw były dwie dziewczyny tylko, potem trzy kolejne, w tym ja.
A teraz jest nas... chyba z 7. Spotykamy się na spacerkach, wymieniamy spostrzeżeniami, pożyczamy sobie chusty itp. :D Warto poszukać na gazecie czy na chusty.info okolicznych mam chustowych.

[ Dodano: 2010-10-08, 21:04 ]
goździk, Bartuś śliczny :)

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

09 paź 2010, 21:21

dobry wieczór
dawno mnie nie było :ico_olaboga: ale czasu na neta brak, Laura jest tak frapująca, a ja tak przeszczęśliwa. Nie wszystko udało mi się przeczytać, bo tej Waszej konwersacji ciut ciut i jeszcze troszkę było. Wyłapałam, że miałyście dobre rady od teściówek, babć i innych "życzliwych" kobiet ;) Ja na szczęście nie mam tego typu problemów, bo granice zakreśliłam na początku małżeństwa i teściówka nic już nie biadoli mi.
Laura jutro kończy 14 tygodni, rośnie panna jak na drożdżach ;) a jest tylko na moim mleku, bez jakiegokolwiek dokarmiania, dopajania i waży 7,5 kg
Chustujemy się codziennie i tak wychodzimy na spacer z psem. Najczęściej wtedy córcia ucina sobie drzemkę. Dzisiaj zachustowałam ją już pod paszkami by mogła sobie swobodnie obserwować świat, ale i tak mi usnęła po paru minutach ;) przytulona do mojej piersi ;) Laura już od 2 miesiąca trzyma stabilnie głowę, a teraz rwie mi się do siadania ale z racji jeszcze nie gotowego do tego wyczynu kręgosłupa musimy ją nieco hamować.
Jutro jedziemy na pierwszą, dalszą wycieczkę do stolicy ;)ciekawa jestem jak zniesiemy podróż ;) i spacer po Warszawie i czy znajdziemy fajny lokal dla rodziców z niemowlakami ? ;D
Ot tyle u nas. Wiec jesteśmy cale i zdrowe i serdecznie pozdrawiamy wszystkie forumowiczki :ico_brawa_01:

Nicola jak napisałas, ze są juz czerwcówki 2011 to znowu sentymentalnie mi się zrobiło i przypomniałaś mi o bardzo szybko uciekającym czasie...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość