Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 paź 2010, 18:39

A jaka to jest zupka marchewkowa?
to zupa w której jest tylko marchew starta i ziemniaki w kosteczke tak zeby było tego dużo, w sumie wychodzi z tego papka jak dla dzieci, jest bardzo gesta :) i zabarwiam smietana .. moj M uwielbia ta zupe hehe :D
Ciasto marchewkowe,
mmm nie jadłam :)

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 paź 2010, 20:22

o rany jakiś wypadek miałaś
tak można nazwać pojechaliśmy sobie z mezem i Mikolajem do Wieżycy to koło nas na Kaszubach takie miejsce gdzie można pojeżdzić na nartach i na dentkach--dla dzieci ekstra sprawa,wszystko fajnie pozjerzdzaliśmy z 20 razy i zachciało nam sie iść na górki na sanki no i idac wpadła mi noga w zasypaną śniegiem dziurę melioracyjną noga mi się zablokowała i upadłam i złamałam z przemieszczeniem k.piszczelową,strzałkową i dwie kostki i niestety musieli mi zrobić operację...6 miesięcy z życiorysu no i miałam wracać 14 czerwca do pracy a tu 8 okazało sie że jestem w ciaży i nie wróciłam bo ja pracuje na fizykoterapii i jest tam promieniowanie--niechce ryzykować bo za długo się o ciąze starałam(mam czynny tylko jeden jajnik) żeby teraz ją zaprzepaścić...

o to moja historia...!!!!!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 paź 2010, 20:46

Ciasto marchewkowe, ale użyłam jabłek zamiast marchewki, pobono lepsze :-D
uwielbiam marchewkowe, ale zawsze marchew dodawałam, muszę spróbować z jabłkami następnym razem.
to zupa w której jest tylko marchew starta i ziemniaki w kosteczke
muszę wypróbować :-)
o to moja historia...!!!!!
brzmi okropnie, taki wbrew pozorom niewinny wypad na sanki :ico_olaboga: Bidulko...

Mam w domu męża, więc zmykam, może jakiś filmik sobie obejrzymy....

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

08 paź 2010, 21:02

Witam ja tylko wpadłam powiedzieć dobranoc wszystkim, bo dopiero co przyjechałam z uczelni, i jestem strasznie zmęczona, a jutro o 6 pobutka, zajęcia od 8 do 19 :ico_olaboga: , ale za to niedziela wolna :ico_sorki:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

09 paź 2010, 08:14

anijka, :ico_pocieszyciel: to Ci się trafiło.. Trzymam kciuki żeby było dobrze :ico_sorki:
muszę wypróbować :-)
dobra sprawa z tego tytułu że jest bardzo prosta ;) ja nie musiałam sie ruszać z domu do sklepu bo wszystkie produkty miałam ;)
zajęcia od 8 do 19 :ico_olaboga:
a co studiujesz? ;)

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

09 paź 2010, 13:15

hej

napisałam długiego posta, podszedł Mike i mi wszystko skasował , a juz nie dam rady wszystkim odpisać bo zmykam się szykowac do wyjścia
my dziś do znajomych na pępkowe :-)

Anijka :ico_olaboga: nie znałam tej historii tzn, wiedziałam , że miałaś operacje i śruby ale nie widziałam jak to się stało, :ico_olaboga: ależ to musiał byc pech , taki zwykły wypad na saneczki, a potem tyle leczenia i zabiegów :ico_olaboga: , ale dobrze, że już jesteś prawie po wszystkim :ico_sorki:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

09 paź 2010, 18:08

napisałam długiego posta, podszedł Mike i mi wszystko skasowa
dobry urwisek ;)
my dziś do znajomych na pępkowe :-)
to Ty pewnie z soczkiem tą pępkówka hehehe

a my wczoraj mielismy znajomych Julcia zaczela kopac to wszyscy z rekoma lecieli zeby dotknac hehe i taki chlopak ktory jest strasznie tzn napakowany tak de;likatnie dotykal brzucha ze wszyscy sie smiali :ico_haha_01:

bo na drugiego krzyczal "To trzeba delikatnie debilu a nie jak Ty" hahaha

najbardziej moja koleżanka się cieszyła ;D :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

09 paź 2010, 18:17

buzok14 napisał/a:
zajęcia od 8 do 19


a co studiujesz? ;)
Już jestem w domciu skończyłam wcześniej bo jeden wykładowca jak mnie zobaczył to się zlitował i poprosił o mój indeks zrobił wpis i powiedział żebym szła do domu odpoczywać :ico_haha_01: .
Studiuję podyplomowo edukację wszesnoszkolną i przedszkolną
a my wczoraj mielismy znajomych Julcia zaczela kopac to wszyscy z rekoma lecieli zeby dotknac
Strasznie miłe to musiało być :ico_brawa_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

09 paź 2010, 18:43

Strasznie miłe to musiało być :ico_brawa_01:
a ile smiechu bylo hehe ;D
jak jedno przez drugiego sie przepychalo :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

09 paź 2010, 21:43

Tynusz1, wiesz to takie pępkowe gdzie są dzieci, ciężarne, no tak to bywa za granica, ze nikt nie ma praktycznie tu dziadków i nikt nie ma komu dziecka zostawić i każda impreza jest z dziecmi, ale juz jakoś wszyscy się przyzwyczaili :ico_oczko:
a ludzie no trochę było z 20 dorosłych w tym 3 ciężarne i 4 matki karmiące, no i z 15 dzieci , więc pełna chata :-) nawet spoko bylo gdyby nie to moje kurde bolące kości, jakaś masakra nie da rady posiedzieć na krześle bo tak mnie kośc ogonowa boli :ico_olaboga: , a jak trzeba szybko się zerwac by biec za dzieckiem to krocze nawala :ico_olaboga: w domu to sie łapie za krocze i biegne bo tak wtedy nie boli, ale w gościach to już tak kicha się lapać więc zaciskam zęby :ico_oczko:
a my wczoraj mielismy znajomych Julcia zaczela kopac to wszyscy z rekoma lecieli zeby dotknac hehe i taki chlopak ktory jest strasznie tzn napakowany tak de;likatnie dotykal brzucha ze wszyscy sie smiali :ico_haha_01:

bo na drugiego krzyczal "To trzeba delikatnie debilu a nie jak Ty" hahaha
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: mnie jakoś nikt za brzuch nie łapał i w 1 ciąży z tego co pamiętam to oprócz męza też nikt nie lapał , nie wiem czemu :ico_noniewiem: boją się mnie czy co?? :ico_haha_01:
Już jestem w domciu skończyłam wcześniej bo jeden wykładowca jak mnie zobaczył to się zlitował i poprosił o mój indeks zrobił wpis i powiedział żebym szła do domu odpoczywać :ico_haha_01: .
no to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość