Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

09 paź 2010, 15:22

Hejka :-D

Filipek urodzony 02.12.2008 :-D
A trzy dni temu zrobiła teścik i będziemy mieli drugiego dzidziusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Filipek teraz troche choruje, kaszel ma okropny, w nocy aż wymiotował od tego kaszlu :ico_placzek: jak do poniedziałku nie będzie lepiej to znów do lekarz pójdziemy.

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

09 paź 2010, 23:03

Motylek22, gratuluje kochana,teraz dla Filipka przydałaby sie siostrzyczka;) :ico_brawa_01: :-D
Filipek teraz troche choruje,
no taka pora roku :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

10 paź 2010, 23:19

osita No własnie kochan ja juz wariuje bo tego nie daje mleka w ogole bo nadal na piersi jest i nie ona nawet nie chce mleka i prztworow czasem monte ale teraz juz nie daje ani tego ani tego a czykolwiek cholerka wie czy to od czekolady iitd bo kiedys czekoledki i slodycze pochlaniela i nic jej nie bylo a w ogole te alergie to jedna wielka zagatka
ida, ale u nas biegunki to sa akurat WIECZNIE na tapecie :ico_zly: jednak musze wyciagnac skierowanie na badanie na celiakie :ico_noniewiem:
Ech to tez masz bidulko jazdy
u nas też AZS, ale musze Ci powiedzieć, ze odkad kąpie Jasia w szarym mydle zmiany znikneły i puki co nie zanosi się, żeby wróciły
Wiesz to całkiem fajny pomysl ze ja na to nie wpadlam sprobuje ja tak myc zobaczymy :ico_oczko:
kochana mam nadzieje ze nie wroca juz u was te problemy

a mam pytanie jeszcze konkretnie jakiego ty uzywasz tego mydla tzn jakiej firmy bo powiem ci ze jest troche tych mydel szarych i nie koniecznie wszystkie sa dobre


Dziwczynki Wszyskim zdroweczka zycze maluszka starszym i nam :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

11 paź 2010, 10:55

Jagna30, wiesz chciałabym dziewczynkę ale jakby był drugi chłopiec to też super :-) Lubię małych chłopców, takie małe słodziaki. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

11 paź 2010, 11:43

Motylek22, gratuluje ciazy!!! wieki cie nie widzialam :ico_oczko: wrzucilabys jakas fotke Filipka i w ogole cos o was napisala :ico_sorki:
dana, jesli chodzi o testy alergiczne to robi sie je dzieciom juz od 2,5 - 3 lat, zalezy od pediatry, ale nie zawsze sa miarodajne. Te z krwi sa "lepsze", no ale malo ktory lekarz je przepisuje, bo sa drogie. A jeszcze jest cos co sie nazywa biorezonans, slyszalam ze u wielu dzieciaczkow sie sprawdzilo, niestety ja nie moglam z mlodym w te wakacje podjechac, bo byl na zyrtexie a trzeba przez min. 2 tyg bez lekow byc. to cos w tym rodzaju link usunięty przez obsługę forum niektorzy mowia, ze to pic na wode, ja chcialam sprobowac choc - odpukac - po wakacjach na dzialce, duzej dawce slonca i kilku kapielom morskim (woda morska super wplywa na skore alergiczna) jest lepiej. do kapieli ja stosuje oilatum (tutaj mam taki zel, co jednoczesnie moze byc jako "mydlo" i natluszcza) ale tylko wtedy, kiedy zaczyna sie "wysypka". Na codzien zwykly "lekki" balsam dla skory wrazliwej, zadnej znanej i drogiej firmy tylko marka wlasna supermarketu. U nas jest lepiej ze skora :ico_sorki: ale ze wzgledu na biegunki mam juz skierowanie na badania krwi pod wzgledem celiakii - trzymajcie kciuki, zeby to nie bylo to :ico_sorki:

Moj Sergio zaczal troche pokaslywac, "uroki" zlobka :ico_haha_01: no i zmiana pogody tez swoje robi :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 11 paź 2010, 12:11 przez osita, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

13 paź 2010, 11:26


u nas też AZS, ale musze Ci powiedzieć, ze odkad kąpie Jasia w szarym mydle zmiany znikneły i puki co nie zanosi się, żeby wróciły

#ania# kochana skorzystalam z twojej podpowiedzi i jest troszke lepiej wiec dzieki za podpowiedz :ico_sorki: :ico_sorki:
chciałabym dziewczynkę ale jakby był drugi chłopiec to też super :-) Lubię małych chłopców, takie małe słodziaki. :ico_oczko:

jak to lekarze twierdza ze 70 % to zwykle powtorka z pierwszego dzidziusia Ale zycze ci z calego serca aby byla dziewuszka bo wspaniale miec parke a juz kolejnosc starszy braciszek dla siostrzyczki to super sprawa :ico_oczko:
jesli chodzi o testy alergiczne to robi sie je dzieciom juz od 2,5 - 3 lat, zalezy od pediatry, ale nie zawsze sa miarodajne. Te z krwi sa "lepsze", no ale malo ktory lekarz je przepisuje, bo sa drogie.
No wlasnie wiem ze typowe testy to w zasadzie nie wiele daja a te z krwi mi lekarz przepisal ale ja gwiazda nr 1 zgubilam ta karteczke wiec musiala bym znow do niego sie udac koszt mi powiedziano rozny wiec sma nie wiem lekarz mi mowil ze jest to koszt ok 150 zl a jak bylam zapytacc pielegniarke to powiedziala 20 zl wiec nie kumam czy oni sami wiedza jakie ma byc to badanie ale i tak jutro jade do innego lekarza jak dla mnie z lepszym doswiadczeniem zobacze co on powie i poradzi Ale tak jak pisalam myjemy sie w szarym mydelku i zyrtec zmienilam na fenistil w kroplach bo mi tez jedna z dziewczyn poradzila i puki co zeby nie zachwalac jest lepiej :ico_sorki: :ico_sorki:
ale ze wzgledu na biegunki mam juz skierowanie na badania krwi pod wzgledem celiakii - trzymajcie kciuki, zeby to nie bylo to
Kochana trzymam mocno za wynik oby nie bylo :ico_sorki: to :ico_sorki: no i zeby szybko stwierdzili co powoduje te biegunki :ico_sorki: :ico_sorki:
Moj Sergio zaczal troche pokaslywac, "uroki" zlobka :ico_haha_01: no i zmiana pogody tez swoje robi :ico_oczko:
Zdroweczka dla twoich babelkow :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

13 paź 2010, 11:55

dana, ciesze się, ze pomaga, ja dowiedziałam się o szarym mydle przez przypadek, kiedy kupywałam w aptece kolejny specyfik do kąpieli za średnio 50 zł.. Pani, która mi go sprzedawała zapytała co się dzieje, bo już któryś raz przychodziłam i kupywałam "coś nowego", wiec powiedziałam co i jak i ona mi na to, że wg niej najlepsze będzie szare mydło, które kosztuje 4,50 za 500 ml, wiec kupiłam Białego Jelenia i tak się kąpiemy od 2 m-cy prawie, do tego jeszcze oliwka w trkcie kąpieli, bo tak się ponoć lepiej wchłania, to akurat rada znajomej kosmetyczki i puki co jest na prawde dobrze, bo nie widze zmian..

Motylku nie pamietam, czy psałam, ale jesli tak było to się powtórze, gratuluje ciaży!!!
Jak się ta zastanawiam, to ja chyba chciałabym mieć jeszcze jednego syna, byłob yprościej, bo mam juz praktycznie całą wyprawke na pierwsze dwa lata..

Przepraszam Was, ze tak żadko teraz zaglądam, ale mąż jest w domu, wiec wykożystuje sytuacje ile się da.. Szkoda tylko, ze nasza sielanka skończy się w niedziele.. a później dopiero święta w perspektywie..

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

13 paź 2010, 12:04

Ja tez wpadłam sie przywitac :-D :-D

Motylku to teraz bedziemy sie spotykac tutaj i nie tylko, fajnie ciesze sie. Bardzo bym chciała zobaczyc jak Filipek teraz wyglada tak dawno go nie widziałąm.

A ja jestem od wczoraj na l4 bo miałam złe wyniki moczu, wiec do konca miesiaca bede w domu :ico_haha_02: jakos tak nie jestem przyzwyczajona, ale narazie jest oki :-)
Przepraszam Was, ze tak żadko teraz zaglądam, ale mąż jest w domu, wiec wykożystuje sytuacje ile się da.. Szkoda tylko, ze nasza sielanka skończy się w niedziele.. a później dopiero święta w perspektywie..
_________________
spoko, spoko zajmijcie sie soba, a moze i tobie rodzinka sie powiekszy :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

15 paź 2010, 17:19

PEszka, mój Jasiek jest mniej więcej na poziomie Twoje Córki, mama, tata, baba, dziadzia, miau, am..tak mniej więcej wygląda asortyment jego słów.. nie wiele ale odkąd więcej czasu spędza z rówieśnikami, tym lepiej sobie radzi, bo jeszcze pół roku temu mówił tylko mama..

Mama mnie pociesza, że mój kuzyn zaczął mówić dopiero w wieku 4 lat, wcześniej tylko " titit, bum bum, lala, ła.. co oznaczało podróż do babci najpierw tramwajem, później pociągiem, później troche pieszo.. nikt w rodzinie nie wie co oznaczało "ła" ale wszyscy to pamiętają i powtarzają..

[ Dodano: 2010-10-15, 17:21 ]
wiola85, dziękuje, nie powiem chciałabym chciała.. ale czy się nam uda trafić z taką częstotliwoscią.. nie wiem, nie wiem..

nic mykam już dzisiaj robie pizze na kolacje..

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

15 paź 2010, 19:24

wiec powiedziałam co i jak i ona mi na to, że wg niej najlepsze będzie szare mydło, które kosztuje 4,50 za 500 ml, wiec kupiłam Białego Jelenia i tak się kąpiemy od 2 m-cy prawie,
No ja kupilam w kostce ale polece po w płynie bo szczerze powiem nawet nie widzialam nigdzie tego w plynie a moze raczej nie zzwracalam na niego uwagi ale kostkka tez dzial wiec grunt ze jest lepiej a Wiwusia ma radoche z zabawy kostka i sama sie smaruje ja je mowie myj ziaziu a ona daje :ico_oczko:
A ja jestem od wczoraj na l4 bo miałam złe wyniki moczu, wiec do konca miesiaca bede w domu :ico_haha_02: jakos tak nie jestem przyzwyczajona, ale narazie jest oki :-)
Wiolus zdrowka kochana :ico_sorki:
DZiewczyny, powiedzcie mi ile Wasze dzieciaczki mówią? Moja córa w sierpniu skonczyła 2 latka, a nie potrafi sklesc zdania. Mówi pojedyńczymi wyrazami mama, tata, tutu, na pieska mówi hau itd... tak jak roczne dziecko. Na szczęście dużo rozumie, ale sama nie potrafi sie wyrażać. Pomaga sobie gestami. Byłam z nią u piediatry i mówi że nie ma sie czym przejmować, że niektóre dzieci zaczynają mówić później. Ja jednak się martwie, ze coś jest z nią nie tak. Prosze poradzcie mi cos
Calkowicie mozesz byc spokojna kazdy babel inaczej zaczyna mowic Ja tez jeszcze nie dawno sie zastanawialam ze wiwi nie mowi jak jej starsza siostra tzn tak szybko i zdaniami a od jakiegos czasu coraz wiecej z kazdym dniem cos nowego uslysze i juz zaczyna jakies krotkie zdania ukladac ale jeszcze wszystko przed nia Na kazdego dzieciaczka inna pora :ico_oczko: Wiecie jak to mowia ze Tv ogranicza dzieci tyle za ja zauwazylam ze odkad Wiwi bardzo lubi ogladac tylko program baby tv to widze ze nawet do 9 liczy owszem i zapomina o cyferkach ale fajnie i tak sobie radzi i naprawde prubuje powtarzac te prosciutkie slowa czy pioseneczki ktore tam sa czyli jak na moje dziecka ta telewizja dobrze wplywa i w jej rozwuj
Nawey przez sen ostatnio nucial ze" urodziny szczesliwy dzien milo milo mi jest " Plakalm ze starsza ze smiechu jak ona tak spala i sobie spiewala :ico_smiechbig:
Mama mnie pociesza, że mój kuzyn zaczął mówić dopiero w wieku 4 lat, wcześniej tylko " titit, bum bum, lala, ła.. co oznaczało podróż do babci najpierw tramwajem, później pociągiem, później troche pieszo.. nikt w rodzinie nie wie co oznaczało "ła" ale wszyscy to pamiętają i powtarzają..
No i zabawnie przynajmniej jest wspominac a kuzyn pewnie jak zaczol mowic to kazdy mowi jak to dobrze bylo jak tyle nie mowial?
he he he Ja bynajmniej mowie ze Moja Aducha jak zaczela mwic a niestety bardzo szybko to do dzis buzial jej sie nie zamyka wiec po czesci ciesze sie ze Wiwi zaczyna puzniej bo dwie takie gaduly i chyba nie podolam :ico_olaboga: :-D :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość