Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 paź 2010, 13:08

hej kobitki
dawno mnie nie było,wybaczcie :ico_wstydzioch: jakoś tak skaczę po innych wątkach a ten doczytuję na bieżąco :ico_sorki: :ico_sorki:

pochwalę się nowym łóżkiem Hani
Obrazek
dzisiaj była w nim pierwsza noc i dziecko zadowolone :ico_brawa_01:

Słuchy mnie dochodzą, że raczej nie dostanę kolejnej umowy i na pewno na czas zimy będę bezrobotna. Ale prawdę mówiąc trochę się cieszę, bo już nam strasznie ciężko tak ciągnąć. Ja dzieci praktycznie nie widzę, bo rano jak jestem w domu to oni są w przedszkolu, a po południu to już tata się nimi zajmuje. W dodatku teraz studia zaczęłam, więc łikendy też bez dzieci
szkoda,że umowy dalszej nie dostaniesz,ale jak widać są i plusy tego stanu :ico_oczko:
i zdrówka dla chłopców :ico_sorki:
Ciagle zajęte a musze Franiuta zapisac na konsultacje i musi miec szybko zrobiona operację wyciecia migdałka tego trzeciego, podciecie bocznych i drenaż uszu.
już zapisałaś? i dlaczego takie operacje go czekają?
Pani mówi, ze Kuba dzieci bije ale to on codziennie wraca do domu poobijany, więc nie wiem co o tym myśleć. Dziś mówiłam Pani, ze jest cłay w siniakach, a w zesżłym tygodniu miał tak zbita noge, ze musiałam go do domu nieść i cąly dzień nei chodził. Strasznie zdziwiona była :ico_noniewiem:
nie wesoło :ico_olaboga: ale jak widać nie tylko on bije,ale też dostaje a tak nie powinno byc w pkolu :ico_nienie: musisz poobserwować co się dzieje i interweniować :ico_sorki:
Chciałam zebyśmy pojechali z moimi znajomymi na weekend w listopadzie to oczywiscie ble, ble bo to jesień a ja chce pchać sie zakopianką ,on po ciemku nie widzi - mozemy nocować i wracać rano. I tak to mężczyźni zrozumieją kobiety
ah ci faceci :ico_sorki:
Niby jest ok ale tak pozornie. Czuję sie jakbym na tykającej bombie siedziała. taram sie nie dawac po sobie znać
trzymaj się :-)

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

09 paź 2010, 17:09

kilolek znam to uczucie bo ja bardzo dłuugo siedziałam na takiej bombie. Niby bylo momentami ok ale analizowałam każde słowo zanim je wypowiedziałam :ico_olaboga: ciężka sprawa :ico_sorki:

Aniu bardzo ładne łóżko. A ile kosztowało jak można zapytać bo ja też jestem przed kupnem dla moich chłopców :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 paź 2010, 18:48

A ile kosztowało jak można zapytać bo ja też jestem przed kupnem dla moich chłopców :ico_olaboga: :ico_olaboga:
nam stolarz zrobił za 200 zł :-)
na allegro jak patrzałam podobne to też w tej cenie są :-)

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

09 paź 2010, 21:01

Kilolek to rzeczywiscie nie wesoło w tym przedszkolu. Z tego cowiem to takie słowka padaja raczej od dorosłych ktorzy reagują zbyt nerwowo na zachowania maluchów.Może wprawdzie Kuba powtarzać po jakimś dziecku -ale to znaczy.ze raczej w takim domu jest nie wesoło.Ja bym drążyła temat z Kuba i pytała kto powiedział np ze Bozia sie gniewa

Uf a taka atmosfera domku tez jest nie dobra dla maluchów. Uf ci facieci
Ania łóżko bardzo fajne. My tez musimy coś kupić dla maluchów

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

09 paź 2010, 23:09

Ja bym drążyła temat z Kuba i pytała kto powiedział np ze Bozia sie gniewa
to wszystko sa słowa Pani. Powiedziałam jej, ze kuba w domu to powtarza i że tak właśnei siebie postrzega. mam nadzieję,z e weźmie to do siebie. W środę najprawdopodobniej A. pójdzie z nim do przedszkola i posiedzi z nim, poobserwuje sytuację. O ile pójdzie, bo u niego różnie z obietnicami bywa. Ja wczesniej jak na 8.11 nie dam rady

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 paź 2010, 11:46

hej

stawiam :ico_tort: :ico_tort: za 3 urodzinki Hani :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kilolek to Pani widać też źle reaguje skoro tak do dzieci mówi :ico_noniewiem: niech ona też się opanuje :ico_sorki:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

10 paź 2010, 15:43

Kilolek dobrze jest się przyglądnąć ale mnie sie to bardzo bardzo niepodoba szczegolnie jak dziecko wraca ze siniakami z przedszkola
Ania dzięki za torcik zdrowka dla twojej pociechy aby była szczęśliwa i radosna

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 paź 2010, 18:42

Ania dzięki za torcik zdrowka dla twojej pociechy aby była szczęśliwa i radosna
nie ma za co :ico_oczko: i dziękuję w imieniu Hani :-)

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

10 paź 2010, 20:14

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: dla Hani z okazji urodzin

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

10 paź 2010, 20:48

Wszystkiego najlepszego dla Hani :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości