Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

10 paź 2010, 11:48

wykruszaja sie dziewczyny...meg tez wpadla na chwile i znikla..Barbapuppa tez juz nie zaglada...
smutne, ale prawdziwe :(
jak my pojechalismy do PL i weszlismy do mojego rodzinnego domu, to moja mama przebiegla obok mnie nie zwracajac na mnie najmniejszej uwagi, prosto do Kiary, ktora moj tata trzymal juz na rekach
u nas by to nie przeszło, bo Justynka od razu by się rozpłakała. Ona potrzebuje trochę czasu na oswojenie się (najlepiej na rękach mamy ;-))

Dziś znowu jesteśmy cały dzień same, bo mąż w pracy do 21. Justynka wczoraj zasnęła o 23 (chyba czekała ąż tatuś wróci (niestety zobaczyła go tylko na chwilę rano i nie chciała zejść od niego z rąk). Widać coraz bardziej że tęskni gdy przez pewien czas kogoś z nas nie widzi :-)

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

11 paź 2010, 10:12

pewien czas kogoś z nas nie widzi :-)
no juz dzieciaki coraz bardziej swiadome

moja dala nam popalic w nocy, wstala o 12 i do 3 nie spala :ico_placzek: ryczala jak glupia, juz mnie glowa od tego rozbolala, mąż tez zly bo na 4 do pracy wiec o 3 musial wstac a ja o 6 bo moja kolej zieciaki do szkoly wozic, wiec ja i na pewno mąż dzisiaj nie do życia :ico_olaboga:

graz1974 moja tez juz lapie rumience wiec smaruje jej jak nie zapomne :ico_wstydzioch: kremem na wiart i mróz

wczoraj byla w dzien na podworku i tak cieplutko bylo, a wieczorem jak bylo ciemno poszlismy na spacer i nam zasnela na 30 min, lubie chodzic po ciemku, oczywicie biore męża bo u nas jakos niebezpiecznie sie zrobilo

[ Dodano: 2010-10-11, 10:16 ]
Shiva, smarowalam jej sudokremem a teraz dostalam w aptece jego odpowiednik o polowe tanszy ale tez skuteczny, praktycznie ladnie nonono wyglada ale boje sie co bedzie w tym tygodniu, mam nadzieje ze moje gadanie pomoze

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

11 paź 2010, 10:27

moja dala nam popalic w nocy, wstala o 12 i do 3 nie spala :ico_placzek:
jejku, co się z tymi dziećmi dzieje :ico_olaboga: moja wczoraj znowu zasnęła dopiero o 23 a już tak było fajnie że zasypiała 20.30-21 :ico_noniewiem:
praktycznie ladnie nonono wyglada ale boje sie co bedzie w tym tygodniu, mam nadzieje ze moje gadanie pomoze
mam nadzieję, że teściowa posłuchała :ico_sorki:
graz1974 moja tez juz lapie rumience wiec smaruje jej jak nie zapomne :ico_wstydzioch: kremem na wiart i mróz
ja niestety też zapominam :ico_wstydzioch: a rumieńce to mamy już pokaźne :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

11 paź 2010, 10:47

witajcie,

szczerze nie mam czasu przeczytać co u Was. Kilka razy podchodziłam ale zawsze coś i nawet nie udało mi się nic wysłać.
Maluch marudzi nam strasznie i nie wiem czy to zęby czy reakcja na żelazo.
Właśnie się pakujemy i wyjeżdżamy na tydz do moich rodziców może tam uda mi się coś przeczytać więcej i popisać...

Rybka pisała że Zuzia przeziębiona więc trzymajcie kciuki za małą żeby szybko jej przeszło.

Mam nadzieję że u rodziców trochę uda się odetchnąć :ico_oczko:

Poza tym malutki mój jest cudowny, chwilami sam się bawi :ico_brawa_01: mam nadzieję że to co mu dokucza szybko minie.

trzymajcie się zdrowo, udanego tygodnia!

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

11 paź 2010, 10:51

hejka

anetka607, ale nocka, wspolczuje :ico_sorki: :ico_sorki:
moja tez juz lapie rumience wiec smaruje jej jak nie zapomne
ja jeszcze nigdy zadnego kremu nie uzywalam i zyjemy :ico_noniewiem: chociaz przed porodem mialam zakupiony na mroz i wiatr :ico_oczko:

Marcel wlasnie zasnal, ja obiad juz mam gotowy

pozniej moze wybierzemy sie na jakis krotki spacerek, pogoda ladna :ico_oczko:

a na 16 ide na ostatnie wyklady :ico_oczko:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

11 paź 2010, 11:10

anetka607, wspolczuje nocki..moja ostatnio tez sie budzi czesto,bywa ze co 15-30 min :ico_olaboga:
kremem na wiart i mróz
dobrzez ze mi przypomnialyscie to musze dla malej wyciagnac :ico_sorki:
Rybka pisała że Zuzia przeziębiona
zdrowka dla niej :ico_sorki:
mam nadzieję że to co mu dokucza szybko minie
ja rowniez za to trzymam kciuki :ico_sorki:
a na 16 ide na ostatnie wyklady :ico_oczko:
milej nauki :ico_oczko:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

11 paź 2010, 12:20

Mam nadzieję że u rodziców trochę uda się odetchnąć :ico_oczko:
odpoczywaj jak masz możliwość
a na 16 ide na ostatnie wyklady :ico_oczko:
a ile masz jeszcze godzin jazdy?? wiesz kiedy egzamin??
bywa ze co 15-30 min :ico_olaboga:
do tego sie przyzwyczailam, ale nie do czuwania z nia na rekach 3 godz :ico_olaboga:

moja wczoraj zaczeła gadac dziadzia, tak ją mój tata dreczyl ze na odczepnego chyba powiedziała :-D

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

11 paź 2010, 12:27

a ile masz jeszcze godzin jazdy?? wiesz kiedy egzamin??
mam za soba dopiero 3 jazdy, jeszcze z 9 :ico_oczko: co do egzaminu to jeszcze nie wiem czy mnie moj instruktor dopusci :ico_haha_01: :ico_noniewiem:

anusiek, udanego wyjazdu :ico_sorki:
fajnie masz ze tak sobie mozesz do rodzicow jechac :ico_sorki: :ico_oczko:

ja meza namawiam na wyjazd na swieta do PL :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 paź 2010, 12:39

hej.

U nas choroby,choroby i zyc sie nie chce. Czekam na lekarza,Zuzka po antybiotyku,Andrzejek po dwoch,ja po jednym i teraz jakis wirus.No zwariuje,chodzi dwa dni do przedszkola i wraca z jakas choroba!!!! Maja od soboty wciaz tem w okolicach 39 i wyzej :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Czekam na lekarza,boje sie,ze z mlodym do szpitala bedzie trzeba,co za rok pogrzany :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

A Zuzka potrzebuje jedna operacje na rotacje,bo jak ja operowali,to podlaczyli do lopatki jeden nerw,zeby ja zestymulowac,ale bez efektu :ico_noniewiem:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

11 paź 2010, 12:48

iw_rybka, wspolczuje tych wszystkich chorob :ico_placzek: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
trzymajcie sie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości