Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

12 paź 2010, 08:44

witajcie

ja właśnie zjadłam śniadanko
oglądam tv
u nas dziś -2 brrrrr
na dzisiaj nic nie zaplanowałam, a na obiadek chce robić kluski ziemniaczane z kapustą i skwareczkami
wiecie ci jak sobie przypominam jak z Sarka chodzilam w ciazy i bylysmy wlasnie na tym forum z dziewczynami to jedna dziewczyna podala swoj numer tel i jak jakzda po kolei rodzila to dawala smsem znac a ta przekazywala dla reszty na forum moze i my wybierzemy jakas jedna z nas by miala kontakt z reszta co??
_________________
no właśnie ja też ostatnio sie zastanawiałam jak my sie będziemy informować
mi sie wydaje robak, że to świetny pomysł :ico_brawa_01:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

12 paź 2010, 08:55

no właśnie ja też ostatnio sie zastanawiałam jak my sie będziemy informować
mi sie wydaje robak, że to świetny pomysł :ico_brawa_01:
ja jestem za :ico_brawa_01:

no dobra lece tą zupe gotować :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

12 paź 2010, 09:51

hej, hej, my nadal w domu.
jej ja dzis nie moglam spac bo sobie nawbijalam w glowe przed snem glupot, a to porod, a to komplikacje a to to a to tamto i potem myslalam, i zasnac nie moglam :ico_olaboga:
robak, masz racje to bardzo dobry pomysł :ico_brawa_01: chociaz bedziemy doinformowane o tym co sie dzieje :ico_brawa_01: na forum na ktorym siedzialam z matim tez tak sie umowilysmy, mam teraz fajna pamiatke, bo raniutko napisalam ze jade rodzic, to potem dziewczyny caly dzien pisaly, ze trzymaja kciuki, zastanawialy sie co tak dlugo....a jak na nastepny dzien urodzilam to kurde tyle gratulacji i slow uznania za taki dlugi porod ze szok. Fajnie sie to czyta teraz po takim czasie jak one to ze mna przezywaly, czesto sobie do tego wracam.

U mnie dzis nalesniki z bialym serem, cos mi osatnio chyba wapnia brakuje.
Bo ciagle nabial.
Co do zakupow zimowych to mojemu juz zakupilam dwie kurtki i buty, jeszcze musze spodnie ocieplane na szelkach mu sprawic ale to chyba w listopadzie bo z tej wyplaty to juz na jakies skromne przezycie zostalo.Poki sniegu nie ma nie sa mu potrzebne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

12 paź 2010, 12:28

witajcie

Wpadłam na chwilkę, żeby dać znać że żyje. U mnie jak zwykle to samo-znowu problem z ciśnieniem. Byłam już dwa razy w szpitalu. Biorę leki ale one nie za bardzo zbijają mi to ciśnienie. Przez to ciśnienie boję się o swoje maleństwo. :ico_placzek:
U mnie tez już torba spakowana, bo prawdopodobnie dzisiaj znowu odwiedzę szpital-wole być pod opieką lekarską niż coś zaniedbać. Pocieszające jest to ,ze wczoraj miałam robione KTG i zapis był prawidłowy.
Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki by udało mi sie jakoś do końca dotrwać i żeby dziecko było zdrowe.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

12 paź 2010, 12:46

sylwia ja trzymam kciuki, napewno bedzie wszystko dobrze, ja tez mialam z amelka wysokie cisnienie a juz jak rodzilam to bardzo, ale wszystko bylo dobrze, glowa do gory :ico_oczko:

mi wczoraj przyszlo lozeczko i posciel, przepralam posciel w rekach, tak bylo ladnie ze wyschlo, mezus wrocil i zlozyl wieczorkiem, przebralam posciel, przykryje to kocykiem zeby sie nie ukurzylo i juz czeka, co whodze do pokoju to sie usmiecham na mysl ze niedlugo bedzie tak maly czlowieczek :ico_oczko: a apropo to maly wczoraj tak brykal po brzuchu chyba tez byl ciekawy lozeczka, myslalam ze wyskoczy :ico_oczko:

poza tym zrobilam przemeblowanie amelce, maz mnie ochrzanil ze nie poczekalam ale daam sobie rade powolutku i ma teraz fajnie tak inaczej, jej sie podoba, a wstawilam tam fotel ktory byl w pokoju salonie bo tutaj bedzie lozeczko, a z zasem wystarczy ze zamienie fotel z lozeczkiem jest tak wymierzone ze sie akurat zmiesci i nie trzeba bedzie znowu kombinowac :ico_oczko: wkleje fotke w wolnej chwili, zamowilam to najtansze lozeczko ale wyglada naprawde ladnie :ico_oczko: teraz to juz sie nie moge doczekac :ico_oczko:

ja tez mam takie bole okresowe, czesto w nocy, nad ranem albo wieczorem, a mam takie chetki na slodkie ze szok, jadla bym non stop czekolade :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

12 paź 2010, 13:45

sylwiab0000, wszystko bedzie dobrze, trzymam kciuki za Ciebie z całych sił!!!
U Ciebie to juz naprawde koncowka. Jestes na pewno pod dobra opieka!!!!

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

12 paź 2010, 16:29

sylwia ja tez sie dolaczam do dziewczyn bedzie dobrze:)juz teraz na dobra sprawe to juz nawet porod jest bezpieczny....a tym okresie ciazy

dobra zadna sie nie wychylila z propzycja to ja sie wychylam:) podaje numer tel.
888 010 999 i czekam ktora pierwsza da znac;Pze sie rozpakowala :ico_ciezarowka:
tylko jak ja sie rozpakuje to prosze o namiar na ktoras z Was :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-10-12, 16:31 ]
ja jeszcze lozeczka nie wstawilam do sypilani bo boje sie ze Sarka bedzie chciala w nim spac bo z nami w pokoju...musz ekupic do jej pokoju jakis nowy gadzet myslalam o tym lisciu nad lozko z ikei jako baldachim to wtedy wstawie:)

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

12 paź 2010, 17:25

sylwiab0000, trzymam mocno kciuki by wszystko było OK i żeby już ciśnienie Ci spadło :ico_sorki: Dobrze że u Ciebie to już bliżej jak dalej :ico_sorki:

Wybaczcie że ja znów nie zaglądam, ale jestem wykończona :ico_placzek: Maja bidulka od 2 tygodni przebudza sie w nocy co chwila z płaczem, w dzień jest cały czas płacz i krzyk z bólu :ico_placzek: Już nie mam siły normalnie i płakac mi sie chce razem z nią :ico_placzek: Dostała antybiotyk i zawiesine na pleśniawki, ale nie daje sobie za bardzo podac nic i pluje :ico_placzek: Czyli mamy pełen zestaw - 4 idące ząbki na raz, plesniawki, opryszczka i krwawiące dziasełka :ico_placzek: Bidulka nie może pić, jeść i kazda kolejna łyżeczka płynnego jedzenia sprawia jej taki ból (w przełyku tez chyba coś ma bo chrypi strasznie i boli ją jak przełyka) że krzyczy przy niej i płacze a ja razem z nią :ico_placzek:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

12 paź 2010, 18:47

ania matko boska biedna rybcia...oby jej szybciutko przeszlo... :ico_sorki:
znajomi byli niedawno z synem tez mial plesniawki w buzi i biedny sie nawet odezwac nie mogl tak go bolalo....

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

12 paź 2010, 19:55

sylwiab0000, bedzie wszystko dobrze :ico_sorki: ty już na samej końcówce jesteś więc spokojnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ania_R, oj współczuje i tobie i malutkiej, mała sie pewnie napłacze a ty sie denerwujesz. Kochana dużo siły wam życzę i oby te ząbki sie już wybiły a pleśniawki zniknęły :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

robak, numer tel juz zapisałam
wy i tak będziecie sie pierwsze rozpakowywać bo ja na grudnia jestem

[ Dodano: 2010-10-13, 08:32 ]
dzień dobry

stawiam :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
bierzcie i pijcie śpiochy :ico_haha_01:

ja już po śniadaniu
oglądam tv jak zwykle

u nas słoneczko świeci i jest ładnie ale chyba nawet był malutki przymrozek
na dzisiaj nic nie planuje :ico_noniewiem: dzień jak co dzień

[ Dodano: 2010-10-13, 11:18 ]
niech mnie ...........
ale tu cicho..
laseczki co robicie.....???????????
miałam dzisiaj taki dziwny sen...
rodziłam razem z moją mamą, tzn mama też rodziła dzidzię :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
dziwi mnie to i śmieszy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość