Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

11 paź 2010, 22:54

Tynusz1, po prostu coś administracja kombinuje by zlikwidować mniejsze szpitale i zostawić tylko takie ogromne
ale ten nasz szpital nie nazwala bym małym bo na prawdę jest duży mieści się w 3 czy 4 budynkach plus ten budynek z helikopterem

[ Dodano: 2010-10-11, 22:57 ]
samo zobaczcie jaki fajny

http://no.wikipedia.org/wiki/S%C3%B8rla ... us_Arendal

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

12 paź 2010, 08:42

manenka, jeżeli On dla nich jest mały ;O to ja nie wiem - doznaliby szoku jakby zobaczyli duże polskie szpitale które przy tym siadają :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-10-12, 08:42 ]
i stawiam za 23 tydzień :ico_tort:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

12 paź 2010, 08:47

manenka trzymam kciuki, żeby nie zamknęli tego Twojego szpitala@@@.
Ja własnie wróciłam z przedszkola, i siadłam do kompa bo mam trodzkę pracy związanej ze szkołą moją, więc działam

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

12 paź 2010, 09:12

ja to mam ochotę na takie zwykłe gołąbeczki :-D
a jakie to są zwykłe? Ja robiłam z ryżem i mięskiem zawijane w kapuście włoskiej. Jak masz jakiś inny przepis, to podaj, może coś nowego będę mogła następnym razem wypróbować :-D
Chyba jutro jej podgadam i pojadę do niej jak je zrobi.
Fajnie, że masz taką mamcię kochaną :-D
trzymajcie kciuki dziewczyny by go nam nie zamkneli :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
będę trzymać, mam nadzieję, że nie zamkną...

Witam z :ico_kawa:
U nas nocka już lepsza, wyspałam się, Ula w nocy miała gorączkę, ale dałam jej nurofen i jej przeszło.
Staś od rana fika :-)
Na dworku mamy bardzo zimno i póki co brak słonka.

[ Dodano: 2010-10-12, 09:14 ]
i stawiam za 23 tydzień :ico_tort:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

12 paź 2010, 09:27

a jakie to są zwykłe?
moja mama robi z ryżem i mięskiem mielonym tylko ze zwykłą kapustką i nie dusi w piekarniku tylko gotuje i robi do nich sosik pomidorowy. mniam.
Fajnie, że masz taką mamcię kochaną
oj lepszej nie mogłam sobie wyobrazić nawet. Teściowa za to zołza, a moja mama to zastępuje mojemu P matkę i jest nam z tym dobrze.
Tynusz :ico_brawa_01: za 23 tydz :ico_brawa_01:
Idę sie troszkę zdrzemnę, bo Adriankowi coś sie przestawiło i nie da mi spać w nocy tak fika, a w dzień jest spokojny, więc wykorzystam, że cisza i spokój w domu, bo o 12 po Oliwkę muszę już jechać.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

12 paź 2010, 09:50

oja mama robi z ryżem i mięskiem mielonym tylko ze zwykłą kapustką i nie dusi w piekarniku tylko gotuje i robi do nich sosik pomidorowy. mniam.
pychotki są ;D

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

12 paź 2010, 10:01

hmm ale zapachniało gołąbkami, mniam.. chyba sobie w sobotę zrobię :-D
Tynusz1, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejny tydzień
lepszej nie mogłam sobie wyobrazić nawet. Teściowa za to zołza
tak to zwykle bywa że teściowe to krowy a nasze mamusie są najkochańsze :-D :-D :-D manenka, i ja trzymam kciuki.. ten Wasz szpital to wielkości naszego wojewódzkiego :ico_szoking: gdzie oczywiście wybieram się rodzić mimo że inną porodówkę mam za płotem w lini prostej nie więcej niż 100 m.

[ Dodano: 2010-10-12, 10:05 ]
Na dworku mamy bardzo zimno i póki co brak słonka
u nas trzeba było szyby drapać :ico_olaboga: a ja nie mam kurtki na zimę i to jeszcze takiej żeby w nią brzuch wcisnąć :ico_placzek: na razie jeszcze mieszczę się w takiej sportowej bo płaszczyk mam lekko ocieplany ale już trochę ciasny na brzuchu

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

12 paź 2010, 11:57

moja mama robi z ryżem i mięskiem mielonym tylko ze zwykłą kapustką i nie dusi w piekarniku tylko gotuje i robi do nich sosik pomidorowy. mniam.
to podobnie do mnie, ja też w zasadzie je gotuję, bo wodę wlewam do gara, ale robię to w piekarniku, bo mi wygodniej, a i z sosem pomidorowym kilka zrobiłam, bo mój mężulo uwielbia, ja za to wolę bez niczego :-)

Ja kurtkę na zimę w sumie mam, ale nie wiem czy się w nią wbiję. Z Ulą w ciąży się zapinałam, ale wtedy miałam mniejszy brzuch, a teraz mój brzuch wygląda jak z Ulą w końcówce 6 miesiąca :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

12 paź 2010, 12:06

buzok moj brzusio tez tanczy w nocy a w dzien to tylko jakby sie z boku na bok cora przekrecala :ico_brawa_01: mam nadzieje ze po porodzie sie to zmieni :-D

madzka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 paź 2010, 14:27

12 paź 2010, 14:39

:-D :-D :-D Hejka dziś przypadkowo trafiłam na wasze forum :-D
Ja jestem w 23 tc i teraz czuję się wspaniale.Od 1 do 3 miesiąca miałam ciągle problemy z ciążą.2 razy leżałam w szpitalu.Termin porodu mam ustalony na 8 luty 2011 i już nie mogę się doczekać.Fajnie jest móc dzielić się z kimś swoimi wrażeniami,codziennymi przeżyciami :-) Jeszcze nieznamy z mężem płci naszego dziecka,ale oboje czujemy,że to będzie chłopiec.Mąż bardzo by chciał chłopca a ja dostaje codziennie od naszego maleństwa serie takich mocnych kopniaków,że nie wydaje mi się aby takie zdolności miała dziewczynka :D
Pozdrawiam Was wszystkie przyszłe Mamusie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość