Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

11 paź 2010, 13:25

Kasiu90 w ogóle nie słucham jej utworów. Stąd to pytanie. Bardzo ładne słowa.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

12 paź 2010, 15:45

Witam dziewczynki !!!
Dawno mnie nie bylo ale w nocy w pracy w ciagu dnia obiadek sprzatanko z mala parczek albo plac zabaw bo temperatura nas rozpieszcza +20 stopni :) no i spanko kiedy tylko Nikusia mamie pozwoli takze nie mam za wiele czasu na neta .... ale ogolnie nie jestem padnieta a za to kaski wiecej a i czas z coreczka mi nie umyka jedynie co to nocke z mala trace ale ona i tak spi hehehe

Dzis ide do lekarza popoludniu bo mam @ ostatnio non stop bezprzerwy a jak tylko cos sie zmniejsza to dostaje na nowo i nawet nie wyglada mi to na @ a raczej na jakis krwotok takze dzis czeka mnie wizyta i az sie boje co bedzie ......

Pozdrawiam mamuski wszystkie i buziaczki przesyla

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

12 paź 2010, 15:58

WItam i ja
A u nas chorobowo. Zosia znowu przeziębiona, tym razem dołączyła gorączka. Byłyśmy u lekarza, ale powiedział, że to zwykła wirusówka. Jednak żeby w końcu przeszło to przeziębienie, to mamy siedzieć w domu i nie chodzić do żłobka. Całe szczęście, że moja mama zgodziła się przyjechać na parę dni, bo ja mam w pracy teraz gorący okres i nie ma szans na wolne. Mam tylko nadzieję, że jutro będzie trochę lepiej, bo dzis Zosia nie chce nic jesc, tylko pije mleko lub herbatkę. Jedynie obiadek zjadła, ale nie cały :ico_noniewiem: Tak więc urodzinki spędzimy chorobowo :ico_placzek: NO ni zmykam, bo marudek marudzi :-) Buziole wielkie.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

12 paź 2010, 22:20

Magda33, zycze zdrowka dla Zosienki :)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

13 paź 2010, 08:00

Witam i ja. Mój szkodnik dziś wstał po 6 już, a drugi 7.30. Także już naleśniczki z serem zrobione i zupka kalafiorowa się gotuje.

Magda33 tak to jest jak dziecko chodzi do żłobka lub do przedszkola. Wykurujcie się porządnie. Masz inhalator??

Sabcia nie martw się, ja też mało czasu na kompka mam. Jak jest pogoda to korzystamy, a w ciągu dnia zabawa, sprzątanie, pranie, gotowanie. W między czasie praca itd :ico_haha_01:

Dziś nie pracuję, ale na 12.15 muszę jechać na 1,5 h do szkoły bo dziś obchodzimy dzień nauczyciela i ma być apel i kawka i ciasto. Dyrka na szczęście zaproponowała sama, że mogę wziąć dzieci jak nie mam co z nimi zrobić, także super :ico_haha_01:

A w piątek też mieliśmy mieć wolne i niestety jednak pracujemy także dziś lub jutro myślałam że będę miała wolne od kompa, a tu nici. Trzeba lekcje szykować.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

13 paź 2010, 09:42

Dzień doberek,
jestem dziś nieprzytomna. Zosia w nocy obudziła się z krzykiem, bo zatkany nosek nie pozwalał normalnie oddychać :ico_olaboga: myślałam, że jej nie uspokoję, ale udało się, z tym, że prawie do rana spała na mnie :ico_noniewiem: Cycusia juz nie chce w nocy, ale chciała się potulić i przez to, że oddycha ustami, to dużo pije wody. Wczoraj tylko piła, a zjadła tylko obiad, ale najważniejsze, że pije. Dziś mamie zjadła już śniadanie, trochę kaszki, jajecznicę i kanapeczkę + mleko i herbatka, więc zmierza ku dobremu :ico_brawa_01:
Masz inhalator??
nie mam, ale chyab zakupię.
mogę wziąć dzieci
no to rewelacja, pozazdrościć dyrki :-D

matikasia Ty jutro masz swoje święto i moja Zosieńka też :-D Aż mi się nie chce wierzyć, że to juz rok :ico_szoking:

Piszecie o prezentach na roczek. Ja kupiłam Zosi Garnuszek na klocuszek, a P taką dźwiękową ksiażeczkę z Fisher Price. :-D Muszę tylko znaleźć jakiś fajny przepis na tort. Matikasia mozę Ty masz jakiś smaczny przepis?
zycze zdrowka dla Zosienki :)
:ico_sorki: dziękuję

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

13 paź 2010, 23:48

witanko

ja też nie mam wiele czasu na kompa ,
moja pirania (bo tak Ala nazwała Lolka), jest wszędzie i wszystko musi poruszyć i jak coś się zakazuje to tym bardziej to rusza :ico_noniewiem:

wczoraj byłam u kilku lekarzy z Alą , więc wykorzystałam i wkońcu wybrałam się do ginka kontrolnie po porodzie :ico_wstydzioch:
ale lepiej późno niż wcale
więc pani pobrała mi cytologię , zbadała , zrobiła USG, sprawdziła czy jajniki w porządku , są ok ale wypatrzyła mięśniaka, niby nic groźnego ale przymusowe wizyty co 6 m-cy, i dlatego właśnie moje miesiączki są tak obfite

Magda33, dobrze że Zosi już lepiej , niech bidulka zdrowieje
a dla mamy :ico_brawa_01:

matikasia, ty to jesteś zuch kobitka , ledwo wstanie a już obrobiona :ico_brawa_01:
i dobrze że masz wyrozumiałą dyrkę :ico_haha_02:

Sabcia, pewnie że lekarz wskazany , bo to nie dobrze tak się wykrwawiać
fajnie że dajesz radę w pracy, kaska dodatkowa zawsze mile widziana :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

14 paź 2010, 07:05

Witam porannie...jak zwykle.
Wpadam szybciutko zaprosić na torcik roczniakowy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: To już rok czasu od kiedy przyszło na świat moje największe SZCZĘŚCIE !!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-10-14, 07:33 ]
Oczywiscie wszystkiego najlepszego dla wszystkich nauczycielek :-D spokoju, wytrwałosci, cierpliwości i samych super uczniów :-D

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

14 paź 2010, 08:04

:ico_tort: Sto lat dla naszej maleńkiej Zosieńki!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

14 paź 2010, 09:53

dziękujemy bardzo!!!!!!!!! :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość