Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

12 paź 2010, 17:47

Nawet jeśli otrzymam zezwolenie moja żona rezerwuje sobie prawo do nieodzywania się do mnie i zrobienia mi piekła z życia przez cały następny tydzień. Jestem świadomy tego kto rządzi w domu, dlatego wiem, że to zezwolenie będzie mnie kosztowało fortunę w kwiatach i prezentach.... Po powrocie obiecuję spać cicho zwinięty w kłębek w nogach łóżka, nie czkać i nie wydmuchiwać alkoholicznego wyziewu, rano wstać jak skowronek by móc z moją kochaną rodziną pójść na spacer.....itd
nie no ale aparat :ico_brawa_01: normalnie boki zrywam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 paź 2010, 17:48

zoola27 to czekamy na fotkę :-D
Owo podanie o zezwolenie na wieczorne wyjście z kumplami zawiera dużo klauzul np:
Nawet jeśli otrzymam zezwolenie moja żona rezerwuje sobie prawo do nieodzywania się do mnie i zrobienia mi piekła z życia przez cały następny tydzień. Jestem świadomy tego kto rządzi w domu, dlatego wiem, że to zezwolenie będzie mnie kosztowało fortunę w kwiatach i prezentach.... Po powrocie obiecuję spać cicho zwinięty w kłębek w nogach łóżka, nie czkać i nie wydmuchiwać alkoholicznego wyziewu, rano wstać jak skowronek by móc z moją kochaną rodziną pójść na spacer.....itd
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
nie wytrzymałam
ale męża puściłaś tak??

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

12 paź 2010, 18:25

hej dziewczyny,

ja dopiero z prezentacji katalogu wrocilam, spac mi sie chce. Niby dzien wolny a jednak poswiecony pracy.

Tez jestem ciekawa jak owe podanie zostalo rozpatrzone :ico_oczko:

Ide na tv i chyba poloze sie spac, do jutra :ico_papa:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 paź 2010, 18:28

patrycja_g męczący dzionek miałaś kochana,to leć odpoczywaj :ico_papa:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

12 paź 2010, 18:55

Jestem świadomy tego kto rządzi w domu, dlatego wiem, że to zezwolenie będzie mnie kosztowało fortunę w kwiatach i prezentach....


Ubaw po pachy, co facet nie wymyśli by tylko żona się nie dąsała. Mi najbardziej podoba się ten fragment-korzystaj z tych prezentów :597:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

12 paź 2010, 19:58

Hej ja dzis po wizycie u lekarza, wyniki krwi dobre, ale z moczem nie bardzo, jakies krwinki czerwone mam i bakterie, oraz widział ze jestem znowu zasmarkana wiec dał mi l4 do 29 pazdziernika.

Szefowa wsciekła, ale mam ja gdzies wkrza mnie ostatnio i to bardzo, strasznie sie zmieniła od czasu gdy dowiedziała sie o ciazy.

Tak wiec teraz bede miala wiecej czasu zeby do was zagladac :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 paź 2010, 08:48

witam
ja dzisiaj znowu u mamy,mam jej włoski obciąć na krótko :-D ale zaraz śmigamy do miasta po zakupki,to potem do was zajrzę :-)

wiola85 dużo zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

13 paź 2010, 11:42

hej,

ja dzis znow do 20 walcze w pracy. Wiem ze jedzie juz do mnie szefowa i chce z nia porozmawiac o calej tej sytuacji i o tym ze w przyszlym tyg mam zamiar pojsc juz na L4. Boje sie strasznie tej rozmowy ale musze zaryzykowac. Tylko ze z nia to nigdy nie da sie gadac.

wiola85, wracaj do zdrowia, masz 2,5 tyg wolnego to sie wygrzejesz. A potem mozesz kontyunuwac jak masz sie denerwowac humorkami szefowej. Teraz kobieta w ciayz moze miec 270 dni zwolnienia wiec czemu tego nie wykorzystac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

13 paź 2010, 11:49

Hej dziewczynki ja juz ogranełam wszystko, w sklepie byłam no i obiadek tez sie robi :-)

aniawlkp86, a ty fryzjerka jestes?? czy tam sama z siebie masz taki talent? :-)

patrycja_g, wiesz lepiej moze jej nie mow, ze chcesz isc na l4 poprostu idz do lekarza, a potem postaw ja przed faktem dokonanym :-)
A ja mam isc do lekarza 29 bo jakby co to zebym ciaglosc miała, ale mysle ze wroce jeszcze do pracy.

A wiecie dopiero dzisiaj zauwazyłam ze mam na l4 napisane ze musze lezec :ico_szoking: kurka to ja nie moge nigdzie wychodzic tak na powaznie czy jak to jest??

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 paź 2010, 11:57

aniawlkp86, a ty fryzjerka jestes?? czy tam sama z siebie masz taki talent? :-)
ani jedno ani drugie :ico_haha_01:
po prostu tylko mamie obcinam bo jej się nie chce chodzić do fryzjera :ico_oczko:
A wiecie dopiero dzisiaj zauwazyłam ze mam na l4 napisane ze musze lezec :ico_szoking: kurka to ja nie moge nigdzie wychodzic tak na powaznie czy jak to jest??
lepiej jakbyś siedziała w domu :ico_sorki: ostatnio w wiadomościach było,że ZUS sprawdza wydane zwolnienia i mogą ci wstrzymać wypłatę za zwolnienie,tak samo pracodawca :ico_sorki:
Wiem ze jedzie juz do mnie szefowa i chce z nia porozmawiac o calej tej sytuacji i o tym ze w przyszlym tyg mam zamiar pojsc juz na L4. Boje sie strasznie tej rozmowy ale musze zaryzykowac. Tylko ze z nia to nigdy nie da sie gadac.
tylko powiedz jej stanowczo,że bierzesz zwolnienie,postaraj się nie bać szefowej a będzie ok :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość