buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

13 paź 2010, 21:08

ja kupiłam już też pare rzeczy później wstawię fotki ;D
Z chęcią zobaczę te fotki. Mnie się nie chce robić zdjęć, bo z góry wiem, ze będę miała problem z ich wrzuceniem. Ostatnio jak chciałam wrzucic więcej fotek to mi wyskakiwal komunikat, że za dużo znaków tam wkleiłam czy jakoś tak. A ja się zaraz złoszczę :ico_zly:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

14 paź 2010, 07:29

statnio jak chciałam wrzucic więcej fotek to mi wyskakiwal komunikat, że za dużo znaków tam wkleiłam czy jakoś ta
Buzok nie zniechecaj sie W podpisie mi tez juz tak wyskakiwalo :) widocznie mamy pelno :-D
Ale mozesz wklejac tu gdzie posta piszemy to da rade :ico_brawa_01: mowie z doswiadczenia.
A tak w ogole to witam juz z Pl. Matko jak ja kocham tu wracac :ico_brawa_01: Cale dwa tygodnie w kraju :ico_ciezarowka: Zeby nie bylo tak juz przewspaniale to bierze mnie cos choroba, znaczy rozwija sie bo w Anglii sie zaczelo, gardlo, kaszel i zatykajacy katar. Dzisiaj rano juz mowic nie moglam. Moze wybiore sie do lekarza - jak ja tego nie lubie albo kupie po prostu cos w aptece, chociaz u nas to i leki bez recepty nie bardzo chca dawac ciezarnym - zobaczymy.
Madzka to ciesze sie, ze juz wszystko dobrze z Toba i z dzidzia, a jak poznasz plec to chwal sie szybciutko :ico_sorki: Moi znajomi zaczeli podobna tradycje u swoich dzieci - maja trzech synow - wszyscy na K no i nazwisko tez na K :ico_haha_01:
Tynusz ja ostatnio kupowalam na allegro dla siebie -bo niestety z Oliwka bylam w ciazy w lecie i ani jednej bluzki z dlugim rekawem nie mialam :ico_szoking: . Nie chcialam znow nowych kupowac, bo juz tylko 4 mce zostaly z hakiem wiec odpuscilam troche i na allegro uzywane kupilam. Teraz zabiore jak bedziemy wracac :-)
No a dla corci musze przeglad pudel po Oliwce zrobic, jak juz pozalatwiam co trzeba, to sie za to wezme :ico_brawa_01:
Buzki dla wszystkich

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 paź 2010, 08:20

Dzień Dobry
Stawiam :ico_kawa: która chętna...
Stasio od rana fika na całego :ico_haha_01: mam nadzieję, że nie będzie rannym ptaszkiem jak już się urodzi.

Ja ciążowych rzeczy nie kupuję, nie muszę, bo z Ulą też miałam termin na zimę, więc mam trochę rzeczy a i trochę dostałam od koleżanki :-)
Myślę, żeby usiąść sobie spokojne i pomyśleć co mam a czego nie mam dla Stasia i zrobić początkową listę zakupów.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

14 paź 2010, 08:55

Basia ok spróbuję tak zrobić jak piszesz z tym wrzucaniem fotek, ale muszę wyczuć dzień, jak będę miała dużo czasu i będę baaardzo wyluzowana. Zawsze jak się za to brałam to mi coś tam nie szło i tak mi zostało do teraz, że jak mam coś wrzucić to mnie nerwa bierze :ico_zly: . Korzystaj kochana z bobytu w Polsce :ico_brawa_01: .
Dziś mam wizyte u lekarza o 16, ale jedziemy z Oliwką już o14 bo muszę jej jeszcze kupić kurteczkę na mieście.

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 paź 2010, 09:58

witam
witam też nową cięzarówke!!!
mam zespół policystycznych jajników
też choruje na to cholerstwo....a przez to mam jeden jajnik nieczynny bo jest tak zaczopowany...staraliśmy się o naszą córeczkę prawie dwa lata...jak już chciałam zrezygnować to się udało ale oczywiście przy użyciu leków...clo+duphaston..
termin też mamy podobny!!!!

co do zakupow to nie muszę za dużo kupować bo mam łóżeczko po Mikołaju,pościel,ubrabka po Mikim i po chrześniczce Martynce,tylko ciuchy musiałam dla siebie kupić bo nie miałam nic...ale udało mi się jak byłam u mojego męża w Warszwie kupić w C&A przecenione spodnie z 159 na 37 zł,dwie pary od koleżanki która urodziła w kwietniu a bluzki to na ciuchach udało się więc nic nie muszę nic kupować dla siebie...
dla małej mi zostały kosmetyki,no i najważniejszy wózek!ale już mam wybrany.

[ Dodano: 2010-10-14, 09:59 ]
o taki.
http://www.bobowozki.com.pl/product_inf ... 58&<osCsid>

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 paź 2010, 13:35

o taki.
http://www.bobowozki.com....&<osCsid>
x-landery są fajne :-) i ten nawet nie taki drogi :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

14 paź 2010, 15:15

Ja ciążowych rzeczy nie kupuję
ja z ciążowych dla siebie też nic nie kupiłam - leginsy i spodnie dzinsowe dostalam od ciocia M, a jedne ciazowe na lumpie znalazla m tesciowa :)

ja łóżeczko i wózek już mam, ciuszki caly czas dochodzą to dostanę to kupię, trochę przyborów typu butelki recznik szczoteczka obcinaczki nozyczki itp kupilam.. teraz zostaly kosmetyki itp, ogolnie lista jeszcze jest spora, ale powoli wykreslam co kupie ;)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

14 paź 2010, 19:13

Byłam dziś u lekarza razem z moją córcią, która czekała na poczekalni i jak wyszłam to była tak ucieszona, bo słyszała tętno dzidzi. Nie mogła uwierzyć, że to jej braciszek A tak ogólnie to lekarz zalecił mi dużo więcej o siebie dbać i wypoczywać, bo zaczął mi twardnieć brzuch, i to tylko w przypadkach jak się zapomne i np szybko po schodach pobiegam . A i 7 kg jestem do przodu a wyglądam już jak wieloryb .

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

14 paź 2010, 19:35

buzok14, to wypoczywaj :ico_sorki:
było córcie do środka wziąć to by w ogóle oszalała :D

madzka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 paź 2010, 14:27

14 paź 2010, 19:35

Dziękuję za kolejne miłe powitania :D Co do zakupów to ja dla siebie musiałam kupić kilka rzeczy: spodnie,płaszczyk,bluzki.A dla maleństwa jeszcze nic nie kupowałam,każdy mi mówi,że za wcześnie,ale ja jak tylko poznm płeć napewno będę już kupować.Już teraz mam problemy z kręgosłupem a co będzie później...aż niechce się myśleć.Co prawda połowę garderoby mam już zajętą przez ubranka ale dla chłopca po synku mojej siostry i po synkach mojej szwagierki.Ale jeśli okaże się,że to dziewczynka to z chęcią będę kupowała sukieneczki :D póki co mam zamiar rozejżeć się za smoczkami,butelkami,i takimi innymy duperelkami :D
A tak w ogóle to dziewczyny jaką firmę najbardziej polecacie,chodzi mi o smoczki,butelki itp.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość