emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

13 paź 2010, 20:12

aniawlkp86, u nas ok, Marcelowi prawie zeszla pokrzywka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

14 paź 2010, 08:13

hej !!

ja dzis mam wizyte i nie ukrywam ze bardzo sie boje........zeby tylko pieknie biło serduszko :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 paź 2010, 09:33

witam
ja trochę wkurzona,bo moje dziecię do przedszkola nie pojechało :ico_zly: bratowa mi o 6 rano pisze,że nie jedzie bo Wojtek chory,to miałam iść na busa który niby o 8 zabiera dzieci do przedszkola i nici z tego bo jak się okazało to bus jest o 7.15 i musiałam się do domu wrócić :ico_zly: a siostra A co Zosię wozi to już zdążyła wrócić do domu :ico_sorki: ale na jutro się z nią umówiłam,że nas zabierze :-)
Marcelowi prawie zeszla pokrzywka :ico_sorki:
bardzo dobrze :ico_brawa_01:
ja dzis mam wizyte i nie ukrywam ze bardzo sie boje........zeby tylko pieknie biło serduszko :ico_sorki: :ico_sorki:
na pewno będzie biło :ico_brawa_01:

ja to wczoraj aż się dziwnie poczułam :ico_noniewiem: stałam sobie wieczorkiem i gadałam z A i nagle zauważyłam jak mi się brzuszek troszkę poruszył :ico_szoking: fakt ruchów nie poczułam,ale mnie to zdziwiło,i potem się to powtórzyło za jakąś godzinkę jak leżałam w łóżku i pogłaskałam brzuch :ico_szoking: ale to chyba niemożliwe żeby dziecko się tak już ruszało :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

14 paź 2010, 09:38

czesc

zoola27, na pewno bedzie wszystko ok
ja to wczoraj aż się dziwnie poczułam :ico_noniewiem: stałam sobie wieczorkiem i gadałam z A i nagle zauważyłam jak mi się brzuszek troszkę poruszył :ico_szoking: fakt ruchów nie poczułam,ale mnie to zdziwiło,i potem się to powtórzyło za jakąś godzinkę jak leżałam w łóżku i pogłaskałam brzuch :ico_szoking: ale to chyba niemożliwe żeby dziecko się tak już ruszało :ico_noniewiem:
no wlasnie ja tez mialam Wam pisac, bo mi z kolei wydawalo sie, ze dzidzia sie poruszyla, ale to chyba nie mozliwe na tym etapie ciazy :ico_noniewiem:
chociaz czytalam, ze w drugiej ciazy mozna wczesniej wyczuc

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 paź 2010, 09:44

no wlasnie ja tez mialam Wam pisac, bo mi z kolei wydawalo sie, ze dzidzia sie poruszyla, ale to chyba nie mozliwe na tym etapie ciazy :ico_noniewiem:
chociaz czytalam, ze w drugiej ciazy mozna wczesniej wyczuc
ja też czytałam,ale aż mi dziwnie się zrobiło jak tak szybko zobaczyła,przecież to dopiero 11 tygodni :ico_noniewiem: jutro gina o to zapytam :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

14 paź 2010, 09:47

jutro gina o to zapytam :ico_sorki:
spytaj, spytaj, tez jestem ciekawa

ja dopiero ide za 2 tygodnie do gina :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 paź 2010, 10:03

spytaj, spytaj, tez jestem ciekawa
ja też ciekawa,obym tylko nie zapomniała zapytać :ico_haha_01:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

14 paź 2010, 15:27

hej,

emilia7895, dobrze ze juz jest lepiej :-)

Ja raz poczulam cos dziwnego, jakis tydzien temu chocby mi ktos puscil serie malenkich babelkow po prawej stronie w podbrzuszu. Nie wiem co to bylo ani wczesniej ani od tej pory nic wiecej nie czulam a to bylo... dziwne uczucie :ico_oczko:

Ja dzis odpoczywam, zaraz klade sie spac bo to znow ta pora a ze dzis wolne to nie musze z tym walczyc, rano troche ogarnelam mieszkanie, ugotowalam obiad. R pojechal na 14 do pracy i zapowiada mi sie nudne popoludnie. Nie najlepiej sie czuje chyba przez ta pogode a tak pewnie pojechalabym do rodzicow.

zoola27, napisz po wizycie jak wrazenia :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 paź 2010, 16:35

Hej,
ja dziś wybieram się po spodnie ale czy uda mi się dotrzeć do sklepu to zależy o której D wróci.
patrycja_g mi dziś przez pogodę głowa pęka tak jak Tobie. Wzięłam już apap ale nie wiele mi pomaga.
zoola27 jak po wizycie?

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

14 paź 2010, 16:38

Murchinson, czesc :-) ja tez w poludnie ratowalam sie apapem ale na szczescie pomogl. Teraz zdrzemlam sie pol godzinki i tez mi troche lepiej, ale przez ostatnie dni juz znow bylam taka energiczna a dzis klapa. Krok do przodu i od razu dwa do tylu

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość