Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 paź 2010, 16:45

Ja nie dam rady chyba za wami nadazyc :ico_haha_01:

Ale dzis zimno, ciekawe kiedy te pierwsze sniegi spadna, oby jak najpozniej.

A co do ruchow to mysle ze mozliwe iz w kolejnym dzieckiem cos czuje sie wczesniej.
W pierwszej ciazy to ja juz mialam ruchy a nawet nie wiedziałam ze to jest to, bo to takie dziwne uczucie :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

14 paź 2010, 16:48

wiola85, a gdzie zdjecie? :ico_oczko:

Ja poza tymi babelkami nic nie czulam nigdy wiec chyba to jeszcze nie to ale jestem wyczulona tylko nie wiem jak zgadnac ze to to wlasnie to :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 paź 2010, 16:58

Chyba tez pójdę się położyć i spróbuję zasnąć.
patrycja_g moja siostra miała coś podobnego w ciąży-czuła pęcherzyki w brzuchu-później pytała lekarza i powiedział, że dziecko zaczyna się ruszać :-D

wiola85 nadążysz :ico_oczko: tylko w miarę możliwości zaglądaj częściej

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 paź 2010, 16:59

patrycja_g, jakie zdjecie??

Jezeli chodzi o zdjecie z usg to ja nie jestm zwolenniczka umieszczania ich na forach czy nk, jakos wydaje mi sie to zbyt osobistą sprawa :-) , ale nikogo nie neguje jak tak robi :-D

[ Dodano: 2010-10-14, 17:01 ]
Murchinson, widzisz jestem na l4 a jakos nie mam czasu :-D :-D dzis obiad duzo czasu mi zajał, potem Filip nie chciał spac wiec nie dawał mi spokoju i poszlismy na podworko,a teraz jestem, ale mały juz skacze mi po kolanach :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

14 paź 2010, 17:08

Murchinson, no to moze to jednak to :-) poszlo taka seria kilka z rzedu raz i pozniej nic. Jakby sie powtorzylo moze zaczelabym to z czyms wiazac a tak tylko zostalo mi w pamieci ale nie przyszlo mi nawet na mysl ze to moga byc juz jakies pierwsze ruchy. Ale fajnie jak tak bylo :-)

wiola85, wydawalo mi sie ze ty pisalas ze musisz swoje wrzucic ale rzeczywiscie ostatnio takie nagromadzenie informacji ze moglam cos pomylic.
Tutaj moge dac, jest nas kilka i wszystkie z tego samego powodu albo przynajmniej polaczone jednym tematem, ale jesli chodzi o nk to w zyciu bym nie dala ani z usg ani fotki testu ani nic w tym stylu to juz zbyt intymne na taka wielka spolecznosc

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 paź 2010, 17:11

hejka
ja dzisiaj nic nie zrobiłam,tylko obiad i pranie :ico_noniewiem: nawet się z Hanią zdrzemnęłam-ja pół godzinki a ona 1,5 godz :-D

mi apap na ból głowy niestety nie pomaga :-/ więc nawet nie mam co go brać :ico_noniewiem: trzeba się pomęczyć :ico_sorki:
Ale dzis zimno, ciekawe kiedy te pierwsze sniegi spadna, oby jak najpozniej.
niby pod koniec miesiąca :ico_sorki:

mamy które są drugi raz w ciąży :-D kiedy poczułyście pierwsze ruchy?tzn w którym tygodniu? bo ja poczułam dopiero 20-21 tydzień :-)

jak samopoczucie?

[ Dodano: 2010-10-14, 17:12 ]
patrycja_g to może już ruchy są,zapytaj gina jak będziesz na wizycie :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 paź 2010, 17:13

patrycja_g, nie ja na pewno nic takiego nie pisałam :-D
Masz racje tutaj jest mniej ludzi, chociaz czasami mozna sie zdziwic ile osob czyta watki na ktorych nie piszą.
Przez to jest wiele zamknietych watkow, na ktorych dziewczyny pisza o bardzo prywatnych sprawach tylko w swoim zaufanym gronie :-)

[ Dodano: 2010-10-14, 17:16 ]
mamy które są drugi raz w ciąży :-D kiedy poczułyście pierwsze ruchy?tzn w którym tygodniu? bo ja poczułam dopiero 20-21 tydzień :-)
ja tak jak juz pisalam miałam ruchy wczesniej ale dopiero tak naprawde poczułąm ze to jest to w 23 tygodniu :-) wiec nie predko, na poczatku myslalam ze to mi w brzuszku burczy :-D ale potem było takie wyrazne jakby pukanie, tak jakby ktos od srodka w brzuszku palcem pukał we mnie :-) no super uczucie :-D :-D

Jedynie koncowka ciazy była bardzo ciezka, kazdy kopniak zaczynal bolec i czulam go albo w jajnikach albo w piersiach :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

14 paź 2010, 17:22

aniawlkp86, jak nie zapomne, ja to juz dzis mam stresa niesamowitego, zawsze mam liste pytan a potem on tak biadoli nad ta moja nie powiekszajaca sie macica ze zaczynam sie przejmowac i o polowie zapomne. Dzisiaj co chwila sie naciskam czy cos tam idzie wyczuc. Mam troche twardsze te okolice niz normalnie ale juz sama nie wiem czy naprawde czy tylko mi sie tak wydaje z przejecia.
Mi wczesniej apap tez nie pomagal a teraz w ciazy nie wiem chyba ta swiadomosc ze nic innego nie wezne ale dziala :ico_oczko:

wiola85, zeby wejsc na wspolny termin porodu trzeba byc zalogowanym wiec zmniejsza to liczbe odwiedzajacych, czytajacych i ogladajacych, poza tym chyba latwiej bo dla tych przypadkowych zostajesz anonimowa a jesli chozi np o nk to tam ogladaja sami znajomi wiec czulabym sie malo komfortowo

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

14 paź 2010, 17:35

ja poczulam pierwsze ruchy Marcela w 16 tygodniu ciazy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 paź 2010, 17:36

patrycja_g jak masz tyle pytań do gina to zapisuj na kartce i ją weź to wtedy o wszystko zapytasz :-D ja tak robiłam pod koniec pierwszej ciąży jak o coś chciałam zapytać :-)
Jedynie koncowka ciazy była bardzo ciezka, kazdy kopniak zaczynal bolec i czulam go albo w jajnikach albo w piersiach :-)
no to nieźle cię synek kopał :ico_haha_01:
moja była delikatna do końca :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-10-14, 17:38 ]
ja poczulam pierwsze ruchy Marcela w 16 tygodniu ciazy :ico_haha_02:
to szybko :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość