robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

14 paź 2010, 09:49

witam sie i ja:)
ja wlasnie w trakcie sniadanka jestem:)
tez nie moge spac juz od dluzeszgo czasu....masakra bo potem po poludniu nie przytomna jestem....
co do znieczulenia zewnatrzoponowego to jesli mam taka mozliwosc to chcem miec pozwolenie jakbym nie dawala rady a porod by sie dluzyl....dlatego te badania musze porobic....ale nie zapieram sie ze napewno bede z niego korzystac....to tak na zaś :ico_oczko:

u nas tez mega zimno....wy dzieciaczki w zimowych kurtkach juz puszczacie , ja jeszcze nie w jesiennej ale pod spod wiawdomo gruby sweter....

najgorsze ze ja sie nie dopinam w zadnej kurtce i chodze jak sierota....

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

14 paź 2010, 10:48

hej kobitki,nie bylo mnie - 2 dni jeździliśmy za samochodem, we wtorek byliśmy az za poznaniem m facet niepowazny 300 km jechalismy a tennam jakiegos szrota pokazuje aniby taki extranm mial byc,no i wczoraj bylismy w gdansku mamy, okazja jak nie wiem, facet nadziany podjechal po nas nówką bm-ka imówize ze zonie rozwalil sie samochód i tego uzywala na czas warsztatowania, kurcze samochód jak z salonu, serwisowany i naprawiany tylko i wylacznie w salonie bmw, zadbany , nawet sie nie targowalismy , bo glupio az, w srodku skórka jak nowa, ogolnie jestesmy bardzo zadowoleni jeszcze nam gościu zalal za 200 zl do baku nadroge :)

co do snów, kurcze dzis mi sie snilo zeurodzilam i byl blądynek bialutki i grubiutki - zupelne przeciwienstwo Wiktorka - rodzilam okolo 5 minuti nic nie bolalo :) mam nadzieje ze w tym przypadku nie snilo mi sie na odwrógt:)

kurcze rana po cc bardzo mnie boli ciagnie strasznie musze chodzic zgarbiona,zgieta w pól , czasem kluje mniewpochwie ale mam wrazenie ze donosze do konca :) no choc nieukrywam ze juz bym chciala miec to za soa

no i jeszcze pytanko

http://allegro.pl/pieluszki-wielorazowe ... 26510.html

co sadzicie o tym, dzis w dzien dobry tvn reni jusis mówila o nich , mówią ze super sprawa

[ Dodano: 2010-10-14, 10:51 ]
najgorsze ze ja sie nie dopinam w zadnej kurtce i chodze jak sierota....
ja mam plaszcz - dopinam sie pod szyja i na cyckach a brzuch na wierzchu - tez jak sierota wygladam ale nic niebede kupowala na miesiac .

a Wiko chodzi tez w jesiennej jeszcze ale szalik rekawiczki sweter i czapa musi byc

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

14 paź 2010, 11:01

ejustysia, ładne te majteczki, ale mi by sie nie chciało prać :ico_wstydzioch: Wole jednorazowe... :ico_sorki:

Ja tez sie nie dopinam w kurtce ale co tam - już niedługo :ico_oczko: a trzaskających mrozów nie ma :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

14 paź 2010, 11:30

czesc no to i ja sie witam :)

od rana sobie posprzatalam wiec mam spokoj, teraz tylko obiad zrobic i juz.
Dzis mam wychodne i wieczorem z kolezanka lece na kawe :-D troche odsapne po tym siedzeniu z chorym Matim :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

malgoskab, zdrowia dla synka, wiem co przechodzisz i łącze się z Tobą w bólu :ico_oczko: Mam nadzieje, ze wreszcie przystosuja sie do tych zaraz przedszkolnych i nie beda wszystkiego lapac :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
A wizyte masz późno jak na PL
wiesz bo wtym programie jest wizyta co 4 tygodnie, rzadko wiem :ico_puknij: na tym etapie ciazy z matim chodzilam juz co 2 tygodnie.
moja siostra będzie w dzień dobry tvn
bede ogladac, codziennie ogladam :-D

robak,

moj lata juz w zimowej, poprostu zakladam mu pod spod tylko cienka bluzke na dlugi rekaw i podkoszuleczke na ramiaczka.
Jak zakladalam mu jesienna kurtke, a ma ja cienka to musial byc na cebulke naubierany a potem jak w przedszkolu musial sie ubierac to ciezko mu bylo w tyle warstw zakladac, a tak to tylko kurtke i ma z glowy :ico_oczko:
najgorsze ze ja sie nie dopinam w zadnej kurtce i chodze jak sierota....
tez tak chodzilam, ale tesciowa sie zlitowala i dala mi kase na kurtke :ico_oczko: mnie by bylo szkoda na 1,5 miesiaca w kurtke wielka inwestowac :-D

ejustysia, ja tam za tymi pieluchami nie jestem :-D

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

14 paź 2010, 11:30

ejustysia, oglądałam o tych pieluchach
nie wiem....nie używałam, więc sie nie wypowiadam :ico_noniewiem:
chyba wole jednorazowe

kurtki też nie dopinam niestety :ico_noniewiem:
wyglądam jak sierota ale trudno :ico_noniewiem:
a igorowi tez ubieram jesienna jeszcze, ale obowiązkowo rajstopy, szalik i rękawiczki

wypiłam kawe i mam taką gorycz w ustach :ico_noniewiem:
dziwneeeeeee

[ Dodano: 2010-10-14, 16:17 ]
właśnie wróciłam od rodziców
przywiozłam sobie marchew,seler i jabłka prosto z maminego warzywniaka :ico_brawa_01:
nogi mnie bolą i już nic mi się dziś nie chce :ico_noniewiem:

młody ogląda bajki i wcina makaron

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

14 paź 2010, 17:06

pieluchy fajnie wygladaja ale prac tez by mi sie nie chcialo:) jedak pampkow nic nie pobije:)
Adam wlasnie z pracy wrocil, siedzimy w domku, w niedziele jedziemy na zakupy do szcecina ale sie ciesze:) poszaleje z ciuchami takimi juz po ciazy.....teraz nosze 38 takze mysle ze tak jak przed ciaza 36 wejde :)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

15 paź 2010, 08:17

dzisiaj chyba ja pierwsza :-)
witam sie ze sniadankiem i kawusia.
u nas okropna pogoda, pada strasznie :ico_placzek: ale w sumie co mi ztego, jeszcze dzis i tak z mlodym musimy siedziec w domku.
Wekend nam sie dupny zapowiada bo maz w szkole na zajeciach bedzie :ico_placzek: ech czas juz przywyknac po tylu latach :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

15 paź 2010, 08:30

no to ja sie witam :-D

ja już śniadanie zjadłam
wstawiłam pranie bo słoneczko super świeci i może zdąrzy wyschnąć na powietrzu :ico_sorki:
zaplanowałam sobie sprzątanie, ale nie wiem jak pójdzie....
jutro ma przyjechać do nas kolega krzysia z pracy z narzeczona więc muszę coś upichcić
Monia M, to Mateusz znowu chory....?
ojej biedak, zdrówka życzę i oby ten deszcz nie padał, u nas naprawde zapowiada sie łądny dzień :ico_brawa_01:

no i stawiam za rozpoczęty 32 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: t

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

15 paź 2010, 08:47

aniaj84, niom od poniedzialku siedzimy w domu.
On tak juz ma ze tydzien caly w przedszkolu a nastepny juz w domu i tak sie to sprawdza od poczatku, zaczynam sie przyzwyczajac.

A Tobie gratuluje kolejnego tygodnia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

15 paź 2010, 08:51

A Tobie gratuluje kolejnego tygodnia :ico_brawa_01:
a dziekujęęę :-D :ico_sorki:

mojej sąsiadki synek, który chodzi z igorem do grupy też tak choruje
najpierw we wrześniu miał wycinane migdałki, potem pochodził tydzień i chory i tak w kółko. Od dwóch tyg nie chodzi znowu bo najpierw gardło teraz uszy.
Jejku igor od początku nie opuścił dnia w przedszkolu :ico_sorki:

kurde lenia mam...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość