Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

15 paź 2010, 12:44

czesc dziewczyny
wstałam o 12 ale pospałam :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
co do wózka to jeszcze sie nie rozglądałam,jeszcze jest czas,mam stary po synusiu,ale jest ciężki i nie chce go już
Dobrusia, śliczne zdjęcie :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

15 paź 2010, 12:45

wstałam o 12 ale pospałam :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
kurde Tobie to dobrze, moje panny mi ostatnio niezle daja popalic, bo w nocy im sie spac nie chce i przychodza do mnie i gadaja... a po 7 to juz pobudka na calego :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

15 paź 2010, 13:00

NowaSejana, ja chłopaków wyszykuje rano,mężus go zaprowadza,a ja spowrotem do łóżka,a cooooo,w domku posprzątane,tylko obiad zrobic :ico_sorki:
ja ja pójde za 3 tygodnie na usg to ide z mężusiem i mam nadzieje że tez poznamy płec :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

15 paź 2010, 14:22

Witajcie dziewczyny :-)

Stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 17 tydzień :ico_ciezarowka:

My dziś też pospałyśmy długo, bo do 9:30 :-D gdyby tel nie zadzwonił myślę,że jeszcze dłużej byśmy pospały :ico_oczko: :ico_wstydzioch:

Dobrusia zdjęcie super :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-10-15, 14:45 ]
Dziewczyny,a rosną Wam włosy na brzuchu ?? :ico_wstydzioch:
Pamiętam,że z Karolinką miałam takie włoski ale już pod koniec ciąży,a teraz mam taką ścieżkę włosów od prawie mostka do samego dołu i na około pępka :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:
W ogóle zauważyłam,że wszędzie mi włoski szybciej rosną i są ciemniejsze... :ico_noniewiem: Mam nadzieję,że po ciąży wszystko minie :ico_noniewiem:
Też tak macie ? :?:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

15 paź 2010, 15:59

Aniaaa, ja mam to samo,na brzuszku mam też taki paseczek włosków,myśle że to normalne,niema sie czym martwic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

15 paź 2010, 17:35

Dziękuje wam dziewczyny!!!
Moja mala dziewczynka jest coraz silniejsza, bo dzisiaj się tak ruszyła, że myślałam , że mi skóra na brzuchu pękła!!! :ico_ciezarowka:
Aha moj synus jest tylko troche zawiedziony, bo chciał brata! :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

15 paź 2010, 17:39

Aha moj synus jest tylko troche zawiedziony, bo chciał brata! :-)
wcale mu sie nie dziwie hihihi

dzisiaj byla u mnie kolezanka z coreczka, mala ma 8 dni... i mowie moim dziewczynom, ze przyjdzie ciocia Ewelina z braciszkiem Szymonka (Szymon to jej 3letni syn). A dziewczynki na to: mama, ale my bedziemy mialy braciszka...

a aporpo ruszania sie to nasza dzidzia dzisiaj z rana 3 razy zapukala mi do brzuszka :-D

no i wloskow tak jak i Wy mam wiecej na brzuchu :ico_nienie:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

15 paź 2010, 17:56

a ja nie umiem rozroznic czasem mi sie tam cos rusza ale nie wiem czy to dzidzius czy zwykle burczenie w brzuszku ;/ wy juz po drugiej ciazy bardziej wiecie kiedy to jest to ;)) ehh jutro i w niedziele do szkoly strasznie mi sie nie chce ;/ dzis po pracy caly czas jestem senna moj K wlasnie poszedl mi robic frytki ( bo cos bym zjadała ale sama nie wiem co a frytek nie chce mi sie robic samej ;D ) dzwonilam do mamy i babcia zrobila bigos uhmm moja babcia robi najlepszy bigos pod słoncem jutro jade wiec na bigos do mamy hah juz nie moge sie doczekac takiego mi smaka narobili ;)
sliczne te wasze zdjecia z usg juz nie moge sie doczekac kiedy dostane swoje ja zmienilam ginekologa i wyzyte teraz mam dopiero 9 listopada a dopiero mialam robione wyniki na mocz krew i glukoze tych prenatalnych czy jak to tam nie mialam jeszcze kiedy sie je robi?

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

15 paź 2010, 17:59

tych prenatalnych czy jak to tam nie mialam jeszcze kiedy sie je robi?
z tego co wiem nie robia kazdemu...
a ja nie umiem rozroznic czasem mi sie tam cos rusza ale nie wiem czy to dzidzius czy zwykle burczenie w brzuszku ;/
spokojnie, napewno rozroznisz... to nie jest takie trudne...
w pierwszej ciazy czulam wczesniej niz ginka mi wpisala, ale w karcie mam jakos 18-19 tydz...

kasiczek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2010, 17:57

15 paź 2010, 18:14

zgłaszam sie z marcowym terminem 25.03.2011

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość