magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

16 paź 2010, 12:24

NowaSejana, no ja mysle i nie moge sie juz doczekac tego jak tych kopniaczkow bedzie wiecej,mój synek to mnie po zebrach kopał :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

16 paź 2010, 13:56

Witam Was dziewczyny gorąco, u nas pięknie świeci słonko , ale na dworzu zimno!!!!!!
Miłego weekendu, pełnego ruchow dzidziulkow!!!!!!!!!!!!!! :ico_haha_01: :ico_haha_01:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

16 paź 2010, 14:05

Witam.
U nas dzis strasznie zimno.
ja malemu tez musze kupic buciki na zime i sobie tez.Moze jutro wybiore sie na zakupy bo dzis mam strasznego lenia.
Dobrze ze wczoraj sobie wszystko posprzatalam bo dzis ciezko by mi sie bylo zabrac.

Co do ruchow to ja codzien wieczorem tak z 2,3 ruchy poczuje i na tym koniec.Ale pewnie jeszcze troszke bedzie ich coraz wiecej.

Milego weekendu wam zycze.

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

17 paź 2010, 00:04

Przyjemnego weekendu wszystkim życzę. Mój nie zapowiada się przyjemnie,mam takie doły, nic mnie już nie cieszy :ico_placzek: Boże nie raz tak żałuję wszystkiego. :ico_placzek: Wypłakuję się na forum,szkoda,że czasami nie ma nawet z kim porozmawiać.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

17 paź 2010, 00:28

Hej dziewczyny

jej, taka godzina juz... u mojego ojca z gabrielem siedze, kuba ma konwencje tatuazu. ja na tym antybiotyku dopiero od dzisiaj sie czuje lepiej faktycznie, odrywa mi sie jak kaszle i nie jestem taka rozpierniczona, chociaz nocki dalej mam ciezkie... gorsze jest to, ze moje dziecie sie pochorowalo 2 dni temu, cieknie mu z nosa, troche kaszle, od wczoraj atakuje zaraze ibum, wapnem w syropie i woda morska do nosa-w zasadzie idzie niezle, bo wieczorem bylo mu ewidentnie lepiej i teraz sobie spi i spokojnie oddycha, nic mu w nosie nie chlupie :ico_sorki:

co do zakupow to ja mam tak samo! :ico_olaboga: jakies zboczone jestesmy-syndrom ofiary, albo nie wiem co :ico_haha_01: zawsze mi szkoda na siebie wydac pieniadze, a jak juz sie przelamie to pozniej mi szkoda i sobie mysle, ze moglam kupic cos innego za ta kase :ico_noniewiem: jak przyjechalismy do polski to maz mnie od razu do sklepu zabral, bo slowo daje, ze nie mialam co na ten rosnacy brzuch ubrac i ciesze sie, bo mam fajne portki i inne pierdoly, ale ciagle mysle, ze trzeba bylo kupic "tylko to i to" i by starczylo, a na co mi bylo wiecej :ico_olaboga:

co do ruchow to u mnie nic... :ico_placzek: ale mysle, ze to przez to chorobsko :ico_sorki: 2 tygodnie mnie taki kaszel szarpie nieziemski, ze dzidzia tam musi przezywac traume to sie nie dziwie, ze nie puka...

co do wozka to ja mam taki po gabciu
http://allegro.pl/super-zestaw-hauck-tr ... 24896.html najlepszy wozek na swiecie :ico_sorki: stan juz sredni, ale wykonczymy go po prostu-po co kase wydawac?

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

17 paź 2010, 09:20

Fintifluszka, wracaj do zdrowia kochana

jak czesto Wam twardnieje brzuszek, bo ja mam wrazenie, ze u mnie to zbyt czesto :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

17 paź 2010, 10:22

Dzien dobry!!!
NowaSejana mi chyba wcale nie twardnieje brzusio... nie zauwazylam nic takiego :ico_olaboga: ale to pierwsza ciaza wiec moze nie wienm na co zwrocic uwage

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

17 paź 2010, 10:23

tabogucka, on sie poprostu na chwilke robi twardy jak skala...
ja z malymi mialam tak czesto i mi sie szyjka skracala, dlatego teraz tez sie boje :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

17 paź 2010, 10:24

A co do zakupow ...to ja sobie nie szczedze :ico_wstydzioch: bo mi to humor bardzo poprawia a ponoc zadowolona mama = szczesliwa dzidzia :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-10-17, 10:30 ]
Chcialabym juz wiedziec czy to chlopczyk czy dziewczynka ...zeby wreszcie moc sie na bobasowe zakupy wybrac :ico_brawa_01:
Chociaz i tak sporo rzeczy dostane od ludzi...np.lozeczko od dentystki z ktora pracuje -to tylko materacyk dokupic i cos o kolysce wspomniala :-) ,od kumpeli ktorej cora ma 5m-cy odziedzicze ubranka...a od mojej ciotki ktorej synek ma 2,5 roku butelki pompke do sciagania mleka ,wyparzacz do butelek,monitorek dzieciecy i pewnie kupe innych rzeczy :-D takze farciara jestem !!! moze troche szkoda ze nie bede wszystkiego nowego miala ale...dzidzi to bez roznicy mysle a duzo wiecej piueniazkow na pozniej zostanie :-D :ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2010-10-17, 10:33 ]
Gwona Ty sie nie martw dziewczyno!!! z tego co piszesz to gorzej byc nie moze wiec...teraz bedzie juz tylko lepiej :-D Glowa do gory !!! Na pewno cos sie zmieni :ico_brawa_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

17 paź 2010, 11:14

witam
mi nie twardnieje brzuch wogóle :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość