NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 paź 2010, 21:35

Dobranoc!!! Jutro bedzie lepszy dzien :-D :-D :-D
dokladnie kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dobranoc

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

19 paź 2010, 00:21

hej dziewczyny, my juz w niemczech od 2 godzin :ico_placzek: tak mi sie tu nie chcialo wracac...


znowu fala usg :ico_haha_01: fajnie, ze wszystkie dzidzie zdrowe... :ico_brawa_01:

my tez niemielismy slubu jak sie gabriel urodzil, ale bylismy wtedy razem 7.5 roku i nikt nie byl zdziwiony, ja z reszta zawsze bylam "czarna owca" w rodzinie :ico_haha_01: jedyna osoba, ktora pierdzielila nam o slubie to mojego kuby matka, tak mnie tym wkurzala :ico_zly: i wlasciwie bylo nam tak dobrze, a pobralismy sie tylko ze wzgledu na wyjazd tutaj-zaby nam bylo formalnie latwiej i to byla spontaniczna decyzja, bo nawet przyspieszony termin bralismy i w 3 tygodnie wszystko zorganizowalismy :-D tuz przed wyjazdem odebralam dowod z nowym nazwiskiem-nie ma sie co ogladac na innych

sejana, u mojej babci jest jeszcze gorzej, bo nawet klamstwa wymyslaja, bo ja sie tam raz do roku pojawialam, a wszyscy byli tacy ciekawi co ja robie, gdzie i z kim, ze chyba z 5 razy slyszalam, ze w ciazy jestem zanim faktycznie bylam :ico_puknij: bawilo mnie to do rozpuku... a ty tyle kilometrow od domu co sie przejmujesz :ico_sorki:

u mnie nadal brak pukania dzidzi :ico_noniewiem:

ide spac! ot co :ico_oczko:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

19 paź 2010, 00:42

Fintifluszka, fajnie, ze jestes... ja cos spac nie moge...
jedyna osoba, ktora pierdzielila nam o slubie to mojego kuby matka, tak mnie tym wkurzala :ico_zly:
u nas rodzinka P. nic nie mowi, bo siostry P. tez dopiero niedawno wyszly za maz, jak juz byly w zwiazkach 8letnich...
u nas moja rodzina strasznie naciska, ale my i tak zrobimy po swojemu...
ich argument: dziecko musi miec normalna rodzine :ico_puknij:
sejana, u mojej babci jest jeszcze gorzej, bo nawet klamstwa wymyslaja, bo ja sie tam raz do roku pojawialam, a wszyscy byli tacy ciekawi co ja robie, gdzie i z kim, ze chyba z 5 razy slyszalam, ze w ciazy jestem zanim faktycznie bylam :ico_puknij: bawilo mnie to do rozpuku... a ty tyle kilometrow od domu co sie przejmujesz :ico_sorki:
ja na wsi w ciazy to pierwszy raz juz chyba bylam w 15 roku zycia hehehe
tylko, ze wtedy jeszcze dziewica bylam, no, ale ludzie przeciez lepiej wiedza... :ico_haha_01: :ico_haha_01:
u mnie nadal brak pukania dzidzi :ico_noniewiem:
u mnie dzisiaj pukanie bylo na maksa, przez cale popoludnie i wieczorkiem tez.. juz moze czesciej bedzie...
a ty z Gabrielem jakos pozno mialas to moze teraz tez bedie za tydzien, albo dwa dopiero :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-10-19, 00:46 ]
Fintifluszka, hheheh widze cie :ico_haha_02: a jednak nie spisz :ico_oczko:
ja sprobuje zasnac, w koncu rano male do przedszkola musze zaprowadzic :ico_zly:
dobranoc :ico_haha_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

19 paź 2010, 09:07

Dzien dobry!!! Troche mam niehumorek ze wzgoledu na ten dom... ale dzis powinnien sie odezwac ostatni z finansowych doradcow i jeszcze jutro wizyta M.w banku ...ale nie robie sobie wielkiej nadzieii :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-10-19, 09:08 ]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 15 tydzien :-D

[ Dodano: 2010-10-19, 09:10 ]
i to jest powod do radosci :-D :-D :-D
A i jeszcze sie na prawo jazdy dzis zapisze :ico_oczko:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

19 paź 2010, 09:28

Czesc dziewczyny.

Co do plotek na wsi to ja tez cos o tym wiem.Mieszkam w takiej wiosce gdzie jest okolo 30 domów.Ludzie potrafia sobie najrózniejsze historie wymyslic :ico_olaboga: Ja staram sie takimi plotami nie przejmowac.

tabogucka, przykro mi ze nie udalo Ci sie z tym kredytem.trzymam kciuki zeby udalo sie jednak cos zalatwic.
A i jeszcze sie na prawo jazdy dzis zapisze :ico_oczko:
ja jutro jade na egzamin.
ale ja zdaje juz to prawko od ponad roku i nie moge zdac.Wstyd sie przyznawac ile razy bylam juz na egzaminie :ico_wstydzioch: tak wiec nie robie sobie zbytnich nadziei ze jutro sie uda.
Gdyby nie moj R to ja pewnie juz bym zrezygnowala.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

19 paź 2010, 10:37

Oj nie wiem co sie dzieje...tak mnie zakuwa w dole brzucha i jakby od srodka w macicy(takie jakby krociotkie porazenie pradem) to normalne??? Znaczy ze dzidzia rosnie i sie wszystko naciaga czy moze jednak podswiadomie sie denerwuje tym kredytem i trzeba leciec do lekarza???

[ Dodano: 2010-10-19, 11:08 ]
Agusia22 to trzymam kciuki za egzamin .Ja chce taki przyspieszony kurs zrobic chociaz chyba sie wstrzymam do konca tego tygodnia bo to £600 kosztuje a wlasnie oddzwonila babka z finansow ze moj M.moglby dostac kredyt wiec ja bym musial a wziac pozyczke na brakujaca reszte ...kurde moze cos sie uda wykombinowac chociaz nie bedzie to proste ale trzymajcie kciuki moze sie uda... ;-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

19 paź 2010, 11:59

tabogucka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 15 tydz...
ja na szczescie prawko juz mam od prawie 2 lat :ico_sorki: :ico_sorki:
agusia22, trzymamy &&& ze zdanie prawka... mi sie udalo za 3 razem

a ja sie pochwale :-D
Obrazek

dzisiaj w przebieralni w sklepie zauwazylam jak urosl :-D

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

19 paź 2010, 12:32

NowaSejana ŚLICZNY BRZUSZEK :)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

19 paź 2010, 12:33

Gwona, a jak tam u Ciebie kochana? lepiej troszke?

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

19 paź 2010, 12:45

Oj nie wiem co sie dzieje...tak mnie zakuwa w dole brzucha i jakby od srodka w macicy(takie jakby krociotkie porazenie pradem) to normalne???
mnie też czasami tak mocno kuje w dole brzucha, (szczególnie jak np mam podnieść jedną nogę jak zakładam spodnie) a nie stresuje się za natto, poza tym wspomniałam o tym lekarzowi, i nic nie powiedział, więc chyba to nie jest groźne...

NowaSejana, no ładniutki , urósł nieźle :ico_brawa_01:

A co do ślubu, to pobieram się 27 listopada :-)

[ Dodano: 2010-10-19, 12:47 ]
agusia22, trzymam kciuki za egzamin!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość