Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

19 paź 2010, 12:29

Jak tylko ogarnę się z tym całym forum, bo jest to dla mnie nowość na pewno go stworze:)
Tymczasem wracam do obiadku!

Do później

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

19 paź 2010, 12:34

dzieki dziewczyny, zaraz pojde i po czekolade. Bylam wlasnie w aptece ale pani cos nie doinformowana troche byla i w koncu zrezygnowalam z czegokolwiek stamtad. Jak sie dodzwonie do lekarza to najwyzej tam wroce a poki co poratuje sie herbata i ta czekolada

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 paź 2010, 12:57

musiałam ziemniaczki obrać do obiadku i już niedługo w końcu zjemy te pyszności :-D

Hania się bawi,teraz zjadła chlebka z miodkiem :-)

patrycja_g może trafiłaś na jakąś młodą dziewczynę co jeszcze nie zorientowana w lekach :ico_oczko:

Koroneczka do później :ico_papa:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

19 paź 2010, 13:04

aniawlkp86, starsza ta kobieta byla, ale moze nowa w zawodzie, no nie wiem. Aktualnie czuje sie troche lepiej wiec moze herbata dziala, ale byla wstretna, ja zazwyczaja taka lure pije jakby sama wode a tu zaparzona do konca bleee

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 paź 2010, 13:08

herbata dziala, ale byla wstretna, ja zazwyczaja taka lure pije jakby sama wode a tu zaparzona do konca bleee
ja zazwyczaj piję taką mocno zaparzoną :-D

to babka może miała dzisiaj zły dzień,dodzwonisz się do lekarza to będziesz wiedziała co wziąć :ico_oczko:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

19 paź 2010, 13:28

wydaje mi sie ze ewidentnie byla nie zorientowana w temacie, ale nie mam jakos pretensji o to. Mam tylko nadzieje ze szybko przejdzie i jakos przetrwam ten dzien :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

19 paź 2010, 14:02

juz mi kompa naprawili :ico_brawa_01:

Co do spania to mnie się ostatnio zdarzyło zasnąć 2 razy za biurkiem w pracy :ico_wstydzioch: , na szczęście nikt nie widział :ico_sorki: , za to jak siedzę wieczorem sama z małą w domu i sie połozę to notorycznie zasypiam :-) .
W ogóle chodze spać ok. 21 i nic to nie daje :ico_olaboga:

a ja u Was z mdłosciami???u mnie bez zmian, chwilami czuje sie dobrze, ale wiekszośc dnia mam odruch :587:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

19 paź 2010, 14:11

NOWA, mnie mdlosci trzymaly rowne 4 tygodnie a potem samo przeszlo, ale meczylo strasznie, nie moglam do lodowki zajrzec, wszystko mi wrecz smierdzialo, gotowac tez nie gotowalam, bo mi sie od zapachu niedobrze robilo. Nie wspominam tego dobrze ale na szczescie szybko sie skonczylo

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 paź 2010, 15:09

a ja u Was z mdłosciami???
ja nie miałąm i nie mam to nie narzekam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

19 paź 2010, 15:54

Witam :-D
A ja dziś znów idę na imprezę , bo teściu ma urodziny, gdybym mogła jeszcze wypić :ico_placzek:. Mdłości już zależy od dnia, pół dnia tak pół nie. Ostatnio piła bym ciągle Sprite - uwielbiam a podkreślę, że nie lubiłam gazowanych napoi :ico_szoking: .
Witam nową mamę i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i doczekamy razem wszystkie szczęśliwej wiosny.
Ja mam dziś mizerię jajko ziemniaki i małej kupiłam brukselki, nie mam weny gotować ale pyzy bym zjadła takie z masełkiem. Jutro kupię.
U mnie w pracy szefy mają nerw i nie wiem jak im powiedzieć :ico_placzek:
Jedno co to Iza zaczęła mi mówić :ico_brawa_01: nawet :ico_brawa_01: na ulicy wczoraj taka znajoma pani z pieskiem szła a Iza do niej " To moja mama a to mój tata i mam dydy" pierwszy raz tak dziewczyny więc jestem z niej bardzo dumna. Jedno co to która jest bardziej doświadczona to niech mi pomoże jak ją nauczyć nocnika? Bo jak go widzi to płacze,nie chce mi nawet usiąść, kupiliśmy jej to na sedes i też ucieka, bicie braw, nagradzanie -nic nie działa. Już chcemy kupić taki grający klaskający i takie tam, bo może będziecie się śmiały ale ona sama umie już sobie pieluchę założyć a nocnika nie.... :ico_placzek:
Cieszę się Patrycja że pójdziesz na L4, bo naprawdę wykończysz nam się i tylko przez te nerwy zaszkodzisz dzidzi. Dobrze,że już ci ta biegunka przechodzi.

Ja już pewnie was dziś nie odwiedzę, taki mój limit raz dziennie :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-10-19, 15:56 ]
Oj Aniu i mam nadzieję ze Hania szybko wyzdrowieje, idziesz z nią do lekarza?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość