Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

19 paź 2010, 20:46

Witajcie dziewczyny :-)

Od razu przepraszam ale nie nadrobiłam zaległości,bo mam 7 stron do przeczytania :ico_olaboga: Jutro się postaram wszystko przeczytać.

Wróciłam przed chwilą od ginka, niestety usg nie było ale słuchaliśmy serduszka i pięknie sobie biło :-D
Nie muszę robić jak na razie żadnych badań,bo podobno mam super wyniki i mam na plusie całe 0,2kg z czego bardzo się cieszę :-D

Następna wizyta 16.11 i wtedy będzie usg, więc może się dowiemy jaka płeć, jeśli dzidzia nam pokaże :-)

No i muszę brać dalej magnez 3x dziennie i kwas foliowy 15mg 1x dziennie :-)

Chciałam się jeszcze pochwalić,że kupiłam sobie spodnie ciążowe ale ten materiał co zakrywa brzuszek jeszcze wisi na mnie, więc muszą poczekać aż brzuszek urośnie :ico_haha_01:
Postaram się wrzucić nowe zdjęcie w piątek :-)

Lecę córcię kąpać i położyć ją do spanka.
Dobranoc :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

19 paź 2010, 20:58

i mam na plusie całe 0,2kg
no no niezle :ico_haha_01:
a z Karolinka ile przytylas?
No i muszę brać dalej magnez 3x dziennie i kwas foliowy 15mg 1x dziennie :-)
to tak jak i ja :-D
Aniaaa, dobranoc...

a my byle do piatku...
a pozniej to raczej bede rzadko zagladac, bo nie wiem kiedy podlacza mi internet na nowym mieszkanku :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

19 paź 2010, 21:35

ide sie umyc i moze z mezem housa obejzymy o ile nie usnie z gabciem...

dzisiaj mnie podbrzusze bolalo caly dzien.

dostalam te ciuchy od znajomej... w sumie 2 pary spodni sobie wezme i kilka bluzek, bo reszta jest ogromna, albo na lato-masa bluzek hm mama bez rekawkow, a spodnie beda na teraz, bo jak mi jeszcze brzuch urosnie to sie nie zmieszcze w ten materail u gory, ale dobrze sie sklada, bo te ktore kupilam sa wlasnie wieksze troche na brzuchu...

ja przepraszam, ale mi sie julka nie podoba :ico_sorki: to nie wazne oczywiscie, bo to nie moja sprawa, ale nie chcialabym nikogo urazic, po prostu tyle jest tych julek, amelek i oliwek, ze jak znowu slysze "julia" to krece tylko glowa... no, ale czasami jest taki boom imienny, jakis czas temu kazdy chlopiec byl kuba... :ico_noniewiem: wiec bez urazy oczywiscie, bo to bardzo ladne imie, dla mnie po pr :ico_wstydzioch: ostu juz za duzo tych julek...

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

19 paź 2010, 22:18

Fintifluszka Zgodzę się z Tobą. Wokół tylko Julki i Wiktorie jeszcze. Ale oczywiście też nie obrażam nikogo :-)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

19 paź 2010, 22:58

hej, ja po usg. dzidzia zdrowa i dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

20 paź 2010, 07:24

hej :-)

co do imienia ewelcia to mi zawsze się podobało imię JULIA, ale własnie z tych względów co dziewczyny piszą, jest teraz tyle tych Julek :ico_olaboga: Ale pomimo ładne imię :-)
Teraz bardzo mi się spodobało LILIANNA, troszkę podobne, ale inne. No ale u mnie to pewnie chłopak, więc nie wiem jeszcze jak mu dać :-)

Aniaaa, super, że masz dobre wyniki :ico_brawa_01:

Blanka26, Gratulacje !! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: To już 3 dziewczynka u nas, nie mylę się?? :-)

NowaSejana, zrobię zdjęcie brzuszka jakoś niedługo, ale pomimo, że ja już w połowie, to nie jest wcale taki duży :ico_noniewiem:
No i wiadomo, że się tak słuchać wszystkich nie będę jak pies co do dziecka ;-) na szczęście my od lutego będziemy już mieszkać razem w mieszkaniu sami bez żadnych mam i teściówek :ico_sorki: teraz z tym ślubem to mi na rękę, bo ja nie wiedziałabym za co się zabrać :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

20 paź 2010, 08:19

hej, ja po usg. dzidzia zdrowa i dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: imie wybrane??
na szczęście my od lutego będziemy już mieszkać razem w mieszkaniu sami bez żadnych mam i teściówek :ico_sorki:
to najwazniejsze, bo juz myslalam, ze bedziesz musiala mieszkac z tesciami lub rodzicami....
my tez na szczescie bedziemy sami mieszkac :ico_sorki: :ico_sorki:
co do imienia ewelcia to mi zawsze się podobało imię JULIA, ale własnie z tych względów co dziewczyny piszą, jest teraz tyle tych Julek :ico_olaboga: Ale pomimo ładne imię :-)
Teraz bardzo mi się spodobało LILIANNA, troszkę podobne, ale inne. No ale u mnie to pewnie chłopak, więc nie wiem jeszcze jak mu dać :-)
ale ta najwieksza plaga nadawania tego imienia juz chyba minela... teraz zauwazylam, ze na topie sa Karolinki... Trzy kolezanki daly tak corkom na imie, no i dla chlopca widze, ze czesto pojawia sie imie Filip, ale mi osobiscie bardzo sie podoba :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-10-20, 08:23 ]
To już 3 dziewczynka u nas, nie mylę się?? :-)
tak, mamy 3 dziewczynki i 1 chlopca
lista na 1 stronie :ico_haha_01:
teraz to powoli nasze chlopaczyska powinny sie ujawnic :ico_oczko:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 paź 2010, 09:08

Dzien dobry wszystkim :-D
Dziewczyny nawet nie wiem jakim cudem (chyba jednak moj tatus sie w niebie postaral :ico_oczko: )dostalam kredyt na dom :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-10-20, 09:12 ]
Zalatwil to moj pierwszy agent mimo ze 2 innych powiedzialo ze nie da rady :ico_olaboga: Fakt ze jego firma bierze £2tys za to ale nalezy mu sie bo sie ladnie postaral -kredyt zalatwil na bardzo przyzwoite oprocentowanie troszke inny niz chcialam ale wybrzydzac nie bede i jestem strasznie szczesliwa -chyba dzidzie Paul po nim nazwe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

20 paź 2010, 09:14

czesc dziewczyny!!!
Aniaaa, super że po wizycie wszystko ok,ja mam co 3 tygodnie wizyte i raczeja zawsze mam usg,co prawda króciutkie,ale jest,.
Fintifluszka, mnie tez czasem boli ale bardzo delikatnie,i tylko czasami
Blanka26, super że wszystko ok,ja sie dowiem za dwa tygodnie może
co do imion to ja nie mam pomysłu na dziewczynke,chłopczyk będzie Tomek
NowaSejana, stronka prześłiczna bardzo mi sie podoba :ico_brawa_01:
tabogucka, super za kredyt :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja dziś już na nogach,po zakupach i śniadanku,i właśnie kapuste gotuje na gołąbki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 paź 2010, 09:14

Znaczy mi sie Pawelek podoba i Kris (Krzys -po moim tacie) ale mojej drugiej polowie nie bardzo :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-10-20, 09:16 ]
A i sorry ze zdjecia wczoraj nie wstawilam ale -nie wiem czy z emocji czy jak-ale zemdlalam wczoraj w metrze :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-10-20, 09:20 ]
Paskudne uczucie !!! I to moja wina -juz taki pacan nie bede -bo jak tylko wsiadlam -a to godzina szczytu byla to facet chcial mi ustapic miejsce siedzace(wiec chyba mam brzusio i widac ze jestem w ciazy) :-D a ja ze nie postoje !!! :ico_zly: I nagle zaczelo mi sie goraco robic =az cala mokra bylam i zaczelam sie ksiazka wahlowac-to inny facet obok przylookal i sie pyta czy napewno wszystko w porzadku-a ja z usmiechem ze tak -i bylo to ostatnie cop pamietam -bo zrobilo sie czarno i ten pan co pytal dobrze ze mial na mnie oko to mnie zlapal jak sie osunelam!!!

[ Dodano: 2010-10-20, 09:26 ]
Ufff! mam nadzieje ze dzis bedzie lepiej!!!
Aniaaa :ico_brawa_01: za zdrowa dzidzie
Blanka 26 gratuluje corosi :ico_brawa_01:
Aga 216 o kurcze ale bym wpadla do Ciebie na te golabki !!! Na szczescie nic ciu nie grozi bo mam z Londynu kawalek drogi :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-10-20, 09:27 ]
OOOO!!!! i znow znikolo!!! a byly tez :ico_brawa_01: dla Nowej Sejanyza pierwsza stronke

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość