NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

20 paź 2010, 10:52

dostalam kredyt na dom :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kochana.. a jednak ostatni stres byl niepotrzebny :ico_sorki: :ico_sorki:
a ja z usmiechem ze tak -i bylo to ostatnie cop pamietam -bo zrobilo sie czarno i ten pan co pytal dobrze ze mial na mnie oko to mnie zlapal jak sie osunelam!!!
dobrze, ze facet mial refleks... i Tobie i malenstwu nic sie nie stalo...

ja bylam dzisiaj na zakupach w lidlu i do kasy byla dluga kolejka i tak stalam i czekalam... juz prawie zawiesilam sie na tym wozku, bo znowu zrobilo mi sie strasznie duszno i slabo... tak jakbym miala za malo powietrza... myslalam, ze sie przewroce przy tej kasie... chyba mniej wiecej czulam sie tak jak ty tabogucka, ale na szczescie jakos przetrwalam :ico_sorki: :ico_sorki: tylko, ze u mnie to juz nie pierwszy raz :ico_noniewiem: jak musze gdzies dluzej stac np. czekac na autobus, albo gdzies w kolejce to automatycznie na mnie dusznosci wychodza i takie masakryczne oslabienie :ico_olaboga:
:ico_brawa_01: dla Nowej Sejanyza pierwsza stronke
dziekuje :ico_wstydzioch:
ja mam co 3 tygodnie wizyte
to czesto jakos... ja mam co 4

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

20 paź 2010, 11:05

NowaSejana, no często często,w poprzenich tez chodziłam co 4,no ale może to i lepiej,w razie czego szybciej zareagujemy jakby cos nie tak bylo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

20 paź 2010, 11:27

hej,

my imie juz mamy od poczatku ustalone. Będzie Milenka :ico_haha_02:

tabogucka
gratuluje kredytu. a to z tym autobusem było niemądre :ico_nienie: jak ktoś ustępuje to trzeba siadać, ja nie lubie jechac na stojąco.

A właśnie, jak to jest u Was dziewczyny z kolejkami????Przepuszcza Was ktoś???Bo u mnie to nawet kobiety nie zwracają uwagi, patrzą tylko jakoś wrogo, a w marketach to ide zawsze do wydzielonej kasy i wpycham się sama. Nie czekam aż ktos łaskawie się domyśli, bo na pewno się nie domyśli.

NowaSejana, piekna pierwsze strona :ico_brawa_01:


no i znów musze zmykać, do póxniej papap

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

20 paź 2010, 11:43

Blanka26, no co ty,jeszcze mi nikt nigdy miejsc nie ustąpił :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: ani razu,ostatnio godzine w laboratorium stałam,chyba z 10 osób przedemną,i nikt nawet nie zaproponował :ico_zly:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

20 paź 2010, 11:56

na mnie w sklepie tez dzisiaj patrzyli ale nikt mi nie zaproponowal, zeby mnie przepuscic... :ico_olaboga: u lekarza jak mam termin to na godzine, wiec na szczescie w kolejkach stac nie musze... najgorzej to w sklepie...
Będzie Milenka :ico_haha_02:
sliczne imie, siostra P. ma na imie Milena

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

20 paź 2010, 12:10

moja kuzyneczka to też Milenka :-)

a mi też nie ustępują miejsca, terasz to w ogóle jak kurtkę noszę to i tak nie widać brzucha... ale jak jest wolne miejsce w tramwaju to zawsze się wcisnę na nie :-) też nie lubie stać.

a wizyty też mam co 3 tygodnie :-)

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

20 paź 2010, 12:17

Witam.

Ja dzis juz po egzaminie.W koncu zdałam to prawko :-D no to stawiam :ico_zdrowko: (oczywiscie bezalkoholowe :ico_oczko: )

Mi tez nikt miejsca nie ustepuje ale jak jestem w kurtce to nie widac brzuszka wiec sie nie dziwie.
W autobusie jade zawsze z malym wiec wtedy mi ustepuja wlasnie ze wzgledu ze z dzieckim jade :-)

NowaSejana, sliczna pierwsza stronka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i brzuszek sliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Blanka26, gratuluje dziewczynki :ico_brawa_01: imie sliczne.
my ostatnio myslelismy nad imieniem do dziewczynki i puki co jest Nadia ale tak do konca nie jestem przekonana co do tego imienia.

tabogucka, super ze udalo sie zalatwic kredyt :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

20 paź 2010, 12:21

agusia22 Też mam imię dla dziewczynki Nadia a dla chłopca Szymon. :ico_ciezarowka:
Życzę wszystkim miłego dnia.

[ Dodano: 2010-10-20, 12:22 ]
agusia22 Gratulacje za zdane prawo jazdy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja na szczęście dawno mam to za sobą.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

20 paź 2010, 12:32

Ja dzis juz po egzaminie.W koncu zdałam to prawko :-D no to stawiam :ico_zdrowko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

20 paź 2010, 14:00

Czesc dziewczyny , oczywiscie nie czuje sie urażona tym co myślicie na temat imienia!!!!!!!!!!!!! Pamietam jeszcze xxxxx lat temu sie myslalo o tym jak mozna swoje dzieci kiedys nazwac , dla chlopca bylo imie OSKAR i tak zostalo pomimo tego ze za jakis czas wszedzie bylo slychac to imie. Tak samo jest z imieniem dla dziewczynki , gdzies tak podswiadomnie we mnie siedzi !!!!!!!!!!! Te imiona byly zawsze, a ze nagle naszla taka era nazywania dzieci to trudno !!! :-)

agusia22 gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość