Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 paź 2010, 14:30

Koroneczka jak samopoczucie? trzeba piekarnik naprawić i robić zapiekanki :ico_oczko:

kaczuszka już w zamrażarce siedzi i na razie nie ma co robić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 paź 2010, 15:11

Koroneczka jak samopoczucie? trzeba piekarnik naprawić i robić zapiekanki
Dzisiaj jestem jakaś taka słaba:( ręce mi się trzęsą! Do tej pory chodzę w piżamie :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Jutro idę zbadać krew, mocz, przeciwciała i glukozę.
Mam nadzieję, że ie nabawiłam się anemii przez te wymioty.....
A tak to oki...czekam na męża z pyszną zupą.

aniawlkp86, a Ty jak tam się dziś miewasz?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 paź 2010, 15:38

Koroneczka to siedź nawet do wieczora w piżamce :ico_oczko: anemii pewnie się nie nabawiłaś,ale po wynikach się okaże :ico_sorki:
aniawlkp86, a Ty jak tam się dziś miewasz?
dzisiaj ok :-) mimo,że późno poszłam spać bo o 1.30 się położyłam to jestem wyspana,mogłabym coś porobić ale na razie nie muszę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 paź 2010, 15:43

Ja też w chwili obecnej nic do roboty nie mam więc ślęczę przed tv, choć nic ciekawego nie ma....
Chyba czas na kawke :ico_haha_02: :ico_haha_02:
A właśnie jak u Was z piciem kawy? Ja przed ciążą byłam uzależniona i wypijałam 3 dziennie. A teraz? Kawa mogłaby nie istnieć :ico_haha_02: Piję albo dla towarzystwa albo by nabrać trochę energii...:) i za słodkim też mnie nie ciągnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Z czego się cieszę ogromnie!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 paź 2010, 15:50

u mnie bajki lecą :-D

co do kawy to ja piłam rozpuszczalną z mlekiem zazwyczaj 3 dziennie,bo to zawsze z mężem piłam a teraz to może dla mnie jej nie być,piję herbatkę z cytrynką :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

21 paź 2010, 16:00

aniawlkp86, super dziekuje ci za przepisny, na pewno jakis wyprobuje :-D :-D

Koroneczka, co do kawusi to ja nigdy nie lubiłam i nie piłam, wiec nie mam z tym problemow w ciazy :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 paź 2010, 16:12

wiola85 szczególnie polecam tą kebab-gyros :ico_sorki: nie sądziłam,że zapiekanka w takiej konstrukcji i to z ryżem może być dobra ale jest pyszna :ico_brawa_01:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

21 paź 2010, 16:13

za malo napisalyscie, szybko sie czytalo :ico_oczko:

fajne te przepisy na zapiekanki, ja do tej pory robilam tylko raz i tez ta z pomysl na z miesem mielonym i R powiedzial ze ok ale wiecej zebym nie robila. On w ogole za mielonym nie jest bo tesciowa jak z pracy przychodzila i chciala chlopakom na szybko obiad zrobic to zawsze byly mielone i kartofle i tak mu sie przejadlo. Kiedys sie smial ze jak bedziemy razem mieszkac a zrobie mielone to najpierw ono przez okno poleci a potem ja je gonic bede i nie ryzykuje nie robie :ico_oczko:

wiola85, ja musze miec komputer z netem bo to podstawa w biurze podrozy ale zawsze wieczorem musze pamietac zeby historie wykasowac bo maja byc same strony z zawodem zwiazane :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 paź 2010, 16:24

U mnie też dzisiaj pogoda w kratkę-raz słońce raz deszcz.
Co do gurpy krwi to...
wiola85, jak najbardziej Twój dzidziuś może mieć grupę O, ale to wszystko zależy czy grupa krwi B Twojego męża uwarunkowana była obydwoma genami dominującymi czy jednym dominującym a drugim recesywnym ( tego niestety nie sprawdzisz, chyba, że znasz dokładnie jakie grupy krwi mają jego rodzice).
Jeśli oba geny były dominujące to wtedy Twoje dziecko odziedziczy grupę krwi po tacie i będzie miało grupę krwi B, ...
grupa 0 jest zawsze gdy są dwa geny recesywne. Pozostałe grupy są warunkowane genami dominującymi-wystarczy tylko jeden gen dominujący by dziecko miało inną grupę niż 0.
wiola85 jeśli Ty masz 0 a mąż B to nie ma możliwości by dziecko otrzymało od Ciebie gen dominujący i będzie mieć grupę 0 lub B.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 paź 2010, 16:29

Kiedys sie smial ze jak bedziemy razem mieszkac a zrobie mielone to najpierw ono przez okno poleci a potem ja je gonic bede i nie ryzykuje nie robie :ico_oczko:
też bym nie ryzykowała :ico_haha_01: :ico_haha_01:
U mnie też dzisiaj pogoda w kratkę-raz słońce raz deszcz.
u mnie a szczęście bez deszczu :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość