Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

21 paź 2010, 14:58

helol :-D

ja dzis juz lepiej sie czuje, ale pogoda fatalna, deszcz ze sniegiem i wiatr, ze glowy malo nie urwie, ledwo po synka do przedszkola sie doczlapalam.
Ale tak nas wywialo po drodze, ze mlody dosiadl sie do obiadu jak szalony :-D zjadl caly talerz rissotto :ico_brawa_01:
a teraz grzecznie sie bawi a ja relaks przed kompem z ciasteczkami i 7upem :-D
no do szpitala tyle spakowalam
o mamusiu :ico_szoking: to bedziesz stroic i przebierac wkolko Mikołaja w szpitalu :ico_haha_01:

co do recznika dla malej to ja spakowalam sobie, bo w tym szpitalu w ktorym zamierzam rodzic tego wymagaja i kapia dwukrotnie malucha.
Z Matim nawet o reczniku nie pomyslalam.
ale tam nie kapali, tylko tak jakos na sucho sie to odbywalo.
dzis poszlam z obiadem na latwizne i pyzy z miesem
pychotka :-D

robak, co do wynikow to przewaznie na koniec sie pogarszaja. Ja tez cala ciaze mialam ok, a teraz troche gorzej, dzidzius wiecej zabiera.

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

21 paź 2010, 15:02

Monia troche mnie uspokoilas z wynikami , ale jakos kurcze martwie sie troche zawsze mialam dobre....hmm najgorsze ze nie znam sie na tym kompletnie...tyle co widze ze nie w normie ale co za co odpowiada ehh..

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

21 paź 2010, 17:03

nie wiem jak tam te twoje wyniki wygladaja, ale zapewne dostaniesz zelazo w tabletkach.
ciezko stwierdzic, dobrze, ze juz jutro idziesz do lekarza.

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

21 paź 2010, 17:31

witajcie

ja jakos dziś weny nie mam do niczego :ico_noniewiem:
wczoraj jakoś mnie w podbrzuszu bolało jak na miesiączkę, troche sie wystraszyłam, że to może już.....ale przeszło :ico_noniewiem:
dzisiaj ni z gruchy ni z pietruchy wzięło mnie na wymioty :ico_noniewiem:
nie wiem od czego...
sama taka żółć :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
pogoda u nas okropna, tak zimno, że wyciągłam czapkę
weekend mamy imprezowy bo jutro do dziadków na 60-tą rocznicę śluby idziemy a w sobotę na wesele. Nie wiem jeszcze czy pójdziemy na poprawiny, bo Krzysiu coś mi tu śpiewa, że nie chce iść....ja tam nie chce w domu siedzieć...zobaczymy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

aaa własnie wczoraj przedłużyłam umowe z era i bede miała nowy tel i mam pytanie do was dziewczynki, ma któraś z was nokie 6303i...?bo to bedzie mój tel. Krzysiu mówił że za szybko sie zgodziłam na ich warunki....sama nie wiem czy dobrze zrobiłam a dopłacać 150 zł też nie chce do tel bo nie mam kaski. Tel mi tyllko służy do dzwonienia i wysyałania smsów, nie chce bajerów bo uważam je za zbędne :ico_noniewiem:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

21 paź 2010, 19:06

Ania ja ci niestety nie pomoge z telefonem, ja tam korzystam tylko z nokii i jak dla mnie najlepsze telefony ale tego modelu nie mialam....
a co tobie kobieto ostatnio nic sie nie chce :ico_oczko: ja tam jakos latam nawet bardziej mam chec cos robic niz wczesniej;)

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

21 paź 2010, 19:41

a co tobie kobieto ostatnio nic sie nie chce
śmiałam sie dziś do Krzysia że mały mi wysysa całą energie
dzisiaj to w ogóle szczyt szczytów.. :ico_noniewiem:
położe sie chyba wcześniej dziś bo mąż i tak idzie do swojego taty na jakiś mecz :ico_noniewiem:

także do juterka
buźka

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

22 paź 2010, 09:00

aniaj84, co do telefonu moja mama go teraz brala w plusie tez przedluzala umowe i wydaje mi sie strasznie drogo bo ona ma najnizszy abonament za 30 zl i zaplacila za niego 1 zl :ico_noniewiem: ja z kolei przy wyzszym abonamencie za 75 zl za najnowsza nokie biznesowa doplacilam 75 zl bez zadnego przedluzania :ico_noniewiem: wiec mysle ze troche przesadzili z tymi 150 zl, no ale jesli chodzi o telefon mama bardzo zadowolona - nokia to nokia - tylko cene z kosmosu wyrwali

a no i przed wczoraj rzuch mi opadl, tak sie zastanawialam czy faktycznie ale i moja mama i K. powiedzieli ze jakis taki plaski :) no ale to chyba i tak moze opasc czasem miesiac przed porodem o czytam teraz w necie, z Wikeim mi wcale nie opadl bo on glówka do góry siedzial dopiero kilka dni przed porodem raczyl sie przemiescic :)

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

22 paź 2010, 09:05

hejka grubaski :ico_ciezarowka: matko ja znowu spac nie moglam w nocy maskara czuejs ie jakbym pijana byla, zaraz zmykan do gina....dam ciekawa jestem co mi ciekawego powie....

a ja od kilku dni czuje Majke doslownie z kroku jak sie rusza a wczraj jak juz lezalam wieczrkiem w lozku to normalnie za przeproszeniem w pitce sie wiercila :ico_szoking: ja chce na porodowke juz!!!!!!!!!!!!!!! :-D

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

22 paź 2010, 10:21

ejustysia, sorki wielkie, ja źle wyjaśniłam :ico_puknij:
zaproponowali mi jakis muzyczny tel za który musiałabym dopłacić 150 zł
a za ta nokie dopłacam 16 zł :-)
ale biorę go bo nie chce jakiś cudów :-)

wiecie co sama nie wiem co mam o tym myśleć....już piszę o co chodzi
w zeszłym roku byłam na rozmowie rekrutacyjnej w pzu, ale niestety sie nie udało z praca. Przed chwilą dzwoniła do mnie pani i chciała mnie zaprosić na rozmowę....a ja do niej mówię "...wie pani co jestem w ósmym miesiącu ciąży i nie wiem co mam pani odpowiedzieć....", a ona na to "....yyyyyyyy......"
no i podała mi nr tel do niej jakby co! ale co jakby co....przecież by mnie nie zatrudnili gdzie za 2 miesiące mam rodzić, kurde....sama nie wiem co mam mysleć

robak, mnie mały tez wkłąda nie wiem co w piczkę :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
daj znać jak po wizycie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

22 paź 2010, 10:32

a za ta nokie dopłacam 16 z
A TO CO innego, ale bardzo fajny jest
wiecie co sama nie wiem co mam o tym myśleć....już piszę o co chodzi
w zeszłym roku byłam na rozmowie rekrutacyjnej w pzu, ale niestety sie nie udało z praca. Przed chwilą dzwoniła do mnie pani i chciała mnie zaprosić na rozmowę....a ja do niej mówię "...wie pani co jestem w ósmym miesiącu ciąży i nie wiem co mam pani odpowiedzieć....", a ona na to "....yyyyyyyy......"
no i podała mi nr tel do niej jakby co! ale co jakby co....przecież by mnie nie zatrudnili gdzie za 2 miesiące mam rodzić, kurde....sama nie wiem co mam mysleć
mialam taka sama sytuacje z wikuniem w ciazy, tyle ze staralam sie o prace w ing, nie odzywali sie kuuupe czasu , zapomnialam ze wogole skladalam a tu w 7 miesiacu do mnie zadzwonili hahha, wiesz ona Ci dala numer ale podejrzewam ze jakby co to y ci powiedziala ze nieaktualne, niestety u nas mlode mamy maja ciezko bo po co komus taki pracownik, najlepsze sa bezdzietne panny bo wiadomo dziecko tez choruje i wolne trzeba brac i wogóle - chory kraj no ale taka rzeczywistosc

[ Dodano: 2010-10-22, 10:34 ]
a za ta nokie dopłacam 16 z
A TO CO innego, ale bardzo fajny jest
wiecie co sama nie wiem co mam o tym myśleć....już piszę o co chodzi
w zeszłym roku byłam na rozmowie rekrutacyjnej w pzu, ale niestety sie nie udało z praca. Przed chwilą dzwoniła do mnie pani i chciała mnie zaprosić na rozmowę....a ja do niej mówię "...wie pani co jestem w ósmym miesiącu ciąży i nie wiem co mam pani odpowiedzieć....", a ona na to "....yyyyyyyy......"
no i podała mi nr tel do niej jakby co! ale co jakby co....przecież by mnie nie zatrudnili gdzie za 2 miesiące mam rodzić, kurde....sama nie wiem co mam mysleć
mialam taka sama sytuacje z wikuniem w ciazy, tyle ze staralam sie o prace w ing, nie odzywali sie kuuupe czasu , zapomnialam ze wogole skladalam a tu w 7 miesiacu do mnie zadzwonili hahha, wiesz ona Ci dala numer ale podejrzewam ze jakby co to y ci powiedziala ze nieaktualne, niestety u nas mlode mamy maja ciezko bo po co komus taki pracownik, najlepsze sa bezdzietne panny bo wiadomo dziecko tez choruje i wolne trzeba brac i wogóle - chory kraj no ale taka rzeczywistosc

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość