Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

21 paź 2010, 18:08

hej

ja uwielbiam salatkę gyros, ale odkąd jestem :ico_ciezarowka: przyprawa kebab/gyros przyprawia mnie o mdłości i nie robię.

U mnie nadal fatalnie, ledwo się na nogach trzymam, po pracy przydałoby i się tak z godzinka drzemki. Odkąd zjadłam obiad mam odruch wymiotny, oby do powrotu m. , a moja myszka bajeczkę ogląda więc spoko :ico_sorki:

Z tą grupą krwi to jak dla mnie trochę zagmatwane, ostatnio z moim myśleniem jest kiepsko :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 paź 2010, 18:14

U mnie nadal fatalnie, ledwo się na nogach trzymam, po pracy przydałoby i się tak z godzinka drzemki. Odkąd zjadłam obiad mam odruch wymiotny, oby do powrotu m. , a moja myszka bajeczkę ogląda więc spoko :ico_sorki:
Mam nadzieję, że niedługo poczujesz się lepiej :-)
Ja też tak sobie się czuje ... od kilku dni nie wymiotuje, ale nudności pozostały:(
Mam nadzieję, że niedługo będzie już tylko lepiej.

[ Dodano: 2010-10-21, 18:17 ]
A co do sałatki gyros to to jedna z moich ulubionych :-D
Tyle, że w ciąży jeszcze jej nie smakowałam i jak zareaguje nie wiem.... w sumie dobry pomysł na kolację :-D :-D
Zapiekanka kebab-gyros też brzmi zacnie...mmmmmm

Zdecydowanie powrócił mi apetyt!!!

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

21 paź 2010, 18:24

a mi smaki robicie. Tylko ze ja dopiero za 2 godz w domu bede a jak juz bede to pewnie nie bede miala na nic sily, R zrobi jakas kanapke i tyle bedzie z wymyslnych potraw :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 paź 2010, 18:47

aniawlkp86 najczęściej bez mięsa-bo tak lubimy, czasem dodaję podsmażonego kurczaka.

patrycja_g Ty się w tej pracy wykończysz nerwowo-nie przejmuj się gadaniem szefowej. Wiem co czujesz bo byłam w podobnej sytuacji.
Oczywiście , że może mieć grupę 0. Poczytaj kochana zasady dziedziczenia grup krwi.
...
Wtedy potomstwo tej osoby może mieć jak najbardziej grupę 0 pod warunkiem , że drugie z rodziców ma grupę 0.
Koroneczka Ja nigdzie nie napisałam, że nie może mieć grupy 0. I może sama poczytaj o dziedziczeniu bo nawet dziecko obojga rodziców z grupą A lub B może mieć grupę 0 a nie tak jak napisałaś pod warunkiem gdy oboje mają 0. Zanim zaczniesz kogoś obrażać sama przeczytaj uważnie i ze zrozumieniem co jest napisane. To forum nie służy do obrażania innych.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 paź 2010, 18:58

Koroneczka Ja nigdzie nie napisałam, że nie może mieć grupy 0. I może sama poczytaj o dziedziczeniu bo nawet dziecko obojga rodziców z grupą A lub B może mieć grupę 0 a nie tak jak napisałaś pod warunkiem gdy oboje mają 0. Zanim zaczniesz kogoś obrażać sama przeczytaj uważnie i ze zrozumieniem co jest napisane. To forum nie służy do obrażania innych.
Nieważne! W ani jednym momencie Cię nie obraziłam, ale jeśli poczułaś się urażona przepraszam. Zostawmy ten temat dziedziczenia bo niepotrzebne niesnaski się rodzą, a po co, nie denerwuj się bo dzidzi zaszkodzisz!! Po prostu obie nie jesteśmy specjalistkami i może nie umiałyśmy myśli przelać w słowa. Ale naprawdę nieważne.

[ Dodano: 2010-10-21, 19:04 ]
Nie zrozumiałyśmy się po prostu :-) :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 paź 2010, 19:21

hejka

laski spokojnie mi tutaj :ico_nienie: :-)
aniawlkp86 najczęściej bez mięsa-bo tak lubimy, czasem dodaję podsmażonego kurczaka.
rozumiem :ico_oczko:

patrycja_g dobra i kanapka :ico_oczko: a szefową sie nie przejmuj,przynajmniej z dzidziusiem sobie posiedzisz :-D

NOWA męczy cię ta ciąża ale oby do II trymestru i oby było lepiej :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

21 paź 2010, 19:22

laski spokojnie mi tutaj :ico_nienie: :-)
... zagrozil moderator :ico_oczko:

ja sie juz nie przejmuje mi sie tylko smiac z niej chce

aniawlkp86, gdzie mi zniknelas po poludniu? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 paź 2010, 19:25

... zagrozil moderator :ico_oczko:
porządek musi być :-D :-D
aniawlkp86, gdzie mi zniknelas po poludniu? :ico_oczko:
wiesz co a jakoś mnie wcięło :ico_haha_01: internet cos mi szalał i się rozłączał sam to w końcu wyłączyłam kompa i ciuszki po Hani przebrałam dla koleżanki dla córki koło roku :-D i tak zleciało :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 paź 2010, 19:26

ja sie juz nie przejmuje mi sie tylko smiac z niej chce
i tak najlepiej bo na głupotę innych nie ma rady.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 paź 2010, 19:28

patrycja_g czemu ja nie mam twojego gg? :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość