askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

24 paź 2010, 22:03

na depreche to tylko ruch i to w dużej ilosci. Trzeba produkować endorfiny;)

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

26 paź 2010, 12:13

uwierzcie mi ze ostatnio mam sporo ruchu, zalatwianie ostatnich spraw zwiazanych ze slubem a poniewaz nie mam samochodu to wszedzie dojsc xD Ale jaccuzzi brzmi kuszaco :)

Madziula24
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 wrz 2011, 14:50

08 sty 2012, 16:48

Trudno z nią walczyć kiedy za oknem tak szaro i ponuro, najlepiej byłoby wpisać w wyszukiwarce Egipt lub Tunezja, zarezerwować wyjazd i cieszyć się piękną pogodą i niesamowitym klimatem tych krajów, jednak póki co trzeba troszkę poczekać na urlop. Jednak marzenia o czymś wspaniałym też poprawiają humor nie gorzej niż czekolada:).

Joipena
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 23 gru 2011, 17:41

12 sty 2012, 17:46

Odrobina dobrego alkoholu, ale odrobina :P Na przykład jakiś pyszny owocowy drink :)

Katarynka100
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 15 lis 2012, 15:53

Re: deprecha

17 lis 2012, 17:28

albo naleweczka owocowa,którą sami zrobiliśmy w lecie,smak owocków,przypomni nam te słoneczne chwile.

Awatar użytkownika
MonikaKosmyk
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 15 lis 2012, 04:01

Re: deprecha

18 lis 2012, 03:55

Podam metody jaki mi kolega polecił.
1. Nie oglądać TV, zapomnieć o tym, no chyba, że pozytywne rzeczy, jak komedie.
2. Dobra pozytywna książka, taka bez dramatów, motywująca, inspirująca, np pozytywna biografia, lub motywacyjne.
3. Gry planszowe z przyjaciółmi, nie ma nic lepszego, jak zabawa w towarzystwie swoich przyjaciół.
4. Wyrzucić ze swego słownika złe zdania, np. zamiast nie chce się mi, mówić, jak to zrobię, to będę mieć...
5. Wieczorny spacer z ukochanym, lub z przyjaciółmi..
6. Motywacyjny film, lub filmiki np.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... XrzlofmkzA
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... LAe-Fno9sE
7. szybki cel, np. zrobić romantyczną kolacje dla ukochanego, lub zabrać dzieci do zoo, lub coś, co szybko da efekt zadowolenia.
8. Rozmowa, wygadanie się, z przyjaciółką, z ukochanym, poprzytulać się.

Oczywiście filmiki z Nick Vujicic, takie jak człowiek bez nóg i rąk, cyrk motyli, jego piosenka, po obejrzeniu go, znikają wymówki, depresja, zwątpienia, to jest cudowny człowiek, bym go wycałowała za tą inspiracje, jaką daje wielu ludziom.

:ico_buziaczki_big:

NewTrendCentre
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 08 gru 2012, 17:05

Re: deprecha

08 gru 2012, 22:50

To, co nazywasz "deprechą", to najzwyklejsza chandra i z prawdziwą depresją nie ma nic wspólnego (na szczęście). Więc wystarczy dobra czekolada - poprawia nastrój, no i dobrze byłoby pobyć w interesującym towarzystwie. Byle nie narzekać, a np. przypomnieć sobie 1-2 śmieszne dowcipy, mogą być nawet głupkowate, aby tylko rozweseliły. Staraj się też chodzić wcześniej spać. Alkohol, nawet w małych ilościach, absolutnie nie jest wskazany, bo w stanie chandry wyzwala złe emocje i zamiast się śmiać, będziesz płakać. A po co?

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: deprecha

09 gru 2012, 20:57

Przyzwyczaiłam się że jesienią zawsze mnie dopada takie coś, Nie wiem nawet jak to opisać. Zniechęcenie, żale do siebie i do innych, zero jakiejkolwiek reakcji na całkiem pozytywne sprawy.

layla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 04 gru 2009, 23:49

Re: deprecha

11 gru 2012, 20:57

Bo jest zima, ciemno i chłodno. Nawet lampki nie pomagają. Aj tam takie smucenie, trzeba brać się do roboty.

Awatar użytkownika
Prism
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 14 gru 2012, 14:54

Re: deprecha

14 gru 2012, 15:05

Nie znoszę tej pory roku. Najbardziej pomocne w zwalczaniu sezonowej depresji okazały się: gorąca czekolada, pozytywna muzyka, dobre filmy i spotkania z przyjaciółmi.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość