Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 paź 2010, 19:39

hihi to ja wam moj pokaze to padniecie :ico_haha_01: ostatnio mi tak sie "roztyl" a mam 3 kilo do przodu tylko

Obrazek

ostatnio z windy wychodzilam to kaszlnelam sobie i tak mnie brzuch zakul na dole po lewej stronie, ze myslala, ze nie dojde do mieszkania, wylozylam sie z kopytkami w gorze i przeszlo powoli... mnie czesto brzuch pobolewa, nei wiem od czego to zalezy, w pierwszej ciazy nei bolal mnie wcale-w ogole mi nic nie dolegalo, ale cala ciaze przesiedzialam pracujac, wiec jest roznica, bo teraz biegam za tym moim szatanem malym...

ale nie mialam jeszcze tak, zeby mnie dluzej niz przez jeden dzien ciagle pobolewalo :ico_noniewiem: choc wydaje mi sie, ze takie stale "cmienie" jest lepsze niz co jakis czas w ciagu dnia, bo to by moglo swiadczac o skurczach macicy-tak mi sie wydaje :ico_noniewiem:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

26 paź 2010, 19:42

Fintifluszka, pieknie Cie rozsadzilo :ico_szoking: :ico_szoking:

mnie tez czesto zakluwa... a wczoraj to mnie zeberko zabolalo, nie wiem czy malenstwo mi zapodalo kopniaczka nozka, czy jak?

Aniaaa, Twoj brzuszek tez super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jaki fajny juz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

26 paź 2010, 19:55

Fintifluszka ale masz już super brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Powiem Ci,że mnie też bardzo często boli brzuch,a w pierwszej ciąży nic mi nie dolegało. Tzn. właśnie tam ćmi i wolę to niż takie pojedyncze bóle co jakiś czas,bo wtedy się martwię. A przy kichaniu jak nie zegnę się albo nie położę szybko to tak mnie ciągnie na dole brzucha,że czasem mam łzy w oczach ale gin mówi,że nie wie od czego to i powinno samo przejść :ico_noniewiem: Staram się nie kichać z wyprostowanymi nogami tylko podkurczać to jest oki :-)

NowaSejana nie możliwe,że dzidzia Cię kopnęła w żebro,bo macica około 20 tygodnia dopiero osiąga wysokość pępka, więc Ty masz troszkę pod pępkiem jeszcze,a po żeberkach to jeszcze nam się dostanie :ico_haha_01: Pamiętam jak córa mi sadziła kopniaki w żebra zwłaszcza jak siedziałam przed komputerem :ico_oczko: Aż się zrywałam na równe nogi tak bolało :-D :-D Ale nie mogę się tego znowu doczekać :ico_haha_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

26 paź 2010, 19:58

Aniaaa, mnie to az tak mocno nie bolalo wlasnie, tylko takie delikatnie stukniecie, ale poczulam... to znowu bede sie dlugo zastanawiac co to bylo :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

26 paź 2010, 20:01

Jak często chodzicie siku ??
Bo ja kurcze biegam co chwilkę i nawet jak mam troszeczkę w pęcherzu to mnie ciśnie bardzo i do kibelka idę zgięta w pół. Jak mało pije to tak ok. 10 razy na dzień chodzę ale jak piję więcej to z 20 razy biegam i do tego w nocy kilka razy :ico_olaboga:
Oszaleć można :ico_noniewiem: Jak mam gdzieś wyjść to muszę z 20 minut poświęcić,żeby ze 3 razy się wysikać,żeby nic nie zostało w pęcherzu i mogę iść ale oczywiście za góra 2 godziny muszę być z powrotem,bo znów mi się chce :ico_olaboga:
Badania moczu mam super,więc tak się zastanawiam,że może dzidzia tak ułożona,że ciśnie mi na pęcherz i stąd te problemy. A dodatkowo jak mi się chce siku i dzidzia szaleje to parę razy o mało bym nie popuściła jak dostałam kopniaczka w pęcherz :ico_wstydzioch:
Mam nadzieję,że nie będzie tak przez całą ciążę :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-10-26, 20:03 ]
NowaSejana, wiesz mi tak teraz często "coś" puka nad pępkiem i w pobliżu żeber ale podejrzewam,że jelita są tak uciśnięte,że nie czujemy ich tak jak zawsze na samym dole tylko właśnie wyżej. Po żeberkach dzidzie będą kopały chyba koło 30 tygodnia dopiero, nie pamiętam :ico_wstydzioch:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

26 paź 2010, 21:10

Fintifluszka, to juz duzy brzusio :ico_brawa_01: mój tak nie rosnie szybko :ico_sorki:

A mnie po poludniu przestał bolec brzucho :ico_brawa_01: ale juz wieczorkiem zaczął znowu ale mniej to wzielam znowu tą nospe i zobaczymy do rana jak nie bedzie lepiej to podjade do doktorka :ico_sorki:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

26 paź 2010, 21:28

Aniaaa, ja też dosyć często sikam, ale nie aż 20 razy dziennie :-) w nocy jest to najbardziej uciążliwe, jak trzeba wstać... Ale zauważyłam, że w ogóle mam większe pragnienie, pije praktycznie co chwilkę, więc pewnie to dlatego.

a stosujecie jakąś dietę?? Bo ja nie za bardzo... i aż wstyd się przyznać, ale czasami jadam dość niezdrowe rzeczy takie jak kebab czy pizza :ico_wstydzioch: ale staram się jeść jednego owocka dziennie (oczywiście często zapominam o tym... :ico_noniewiem: )

w czwartek umówiłam się na pierwsze spotkanie w szkole rodzenia :-) ciekawe czego się dowiem

Fintifluszka, no no, jest się czym chwalić :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

26 paź 2010, 21:33

Dobrusia, ja zyje praktycznie samymi owocami, nie stosuje zadnej diety i jem poprostu to co mi smakuje :-D
Aniaaa, ja tak czesto nie chodze siku, w nocy jezeli wstane to tylko 1 raz i za dnia tez nie tak czesto...

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

26 paź 2010, 21:38

magda1614 pewnie,że lepiej się upewnić co to za ból. Lepiej,żebyś była spokojna niż się zamartwiała. Trzymam kciuki,żebyś rano wstała bez bólu :-)

Dobrusia ja nie stosuję żadnej diety i jem jak wcześniej i wyniki mam wszystkie dobre, więc się nie martwię :-)
Co do szkoły rodzenia to ja w pierwszej ciąży nie chodziłam ale teraz mam ochotę pochodzić na takie spotkania, tylko,że sama,bo mężuś niestety w trasie w tygodniu jest ale może jakąś koleżankę namówię :ico_oczko: Ciekawa jestem czy dowiem się czegoś nowego :-)
A od którego tygodnia można się zapisać ?

[ Dodano: 2010-10-26, 21:41 ]
Dobrusia za 8 dni będziesz mogła odliczać dni do porodu na temacie "odliczamy od 120 dni" :-D ja już się nie mogę doczekać ale jeszcze miesiąc muszę poczekać :ico_ciezarowka:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

26 paź 2010, 21:41

Aniaaa, podobno można się zapisać w dowolnym terminie.

[ Dodano: 2010-10-26, 21:42 ]
no ten czas leci strasznie szybko! już tak mało mi zostało :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość