patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

27 paź 2010, 15:07

aniawlkp86, witaj
ja musialam sie wylogowac bo klienci weszli :-)

co slychac?

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 paź 2010, 15:56

Hejo dziewuszki dobrze ze z dzidziami wszystko oki oby tak dalej :-)

Znacie jakis sposoby na wymioty i mdlosci domowe albo lekarskie, bo ta moja szwagierka ciagle chodzi i marudzi ze sie zle czuje, wiec obiecałam ze poptyam. :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

27 paź 2010, 16:12

wiola85, ja mam w domu recepte na jakies czopki od lekarza, powiedzial ze bardzo skuteczne ale mozna uzyc dopiero jak sie wymioty pojawia bo niestety nudnosci trzeba przetrzymac. Dopiero jak wroce moge sprobowac ja rozszyfrowac

To rozumiem ze szwagierka nadal nic nie robi w domu przez dolegliwosci? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 paź 2010, 16:15

patrycja_g, super, jakbys umiała sie doczytac to mi napisz :-)
To rozumiem ze szwagierka nadal nic nie robi w domu przez dolegliwosci?
no jasne, lezy len smierdzacy na kanapie i ciagle tyko chodzi i narzeka, głaszcze sie po brzuchu jakby to juz miała isc rodzic, a to dopiero 6 tydzien, brzuch ma ale tluszczu bo była troszke przy kosci.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

27 paź 2010, 16:21

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

ja tez w 6 tc mialam brzuch ale ze wzdec, R myslal ze moze z pecherza bo ciagle sikac musialam. Ale lekarka jak mnie badala przy tym przeziebieniu i mnie zobaczyla to pierwsze co zapytala czy wzdecia mi nie dokuczaja :ico_oczko:
A odruch glaskania sie po brzuchu mam dopiero teraz

Ale niestety obowiazki domowe nie dawaly o sobie zapomniec bo chociaz gotowac nie dalam rady tak mnie mdlilo od zapachow to R mogl sobie cos kupic, zjesc u rodzicow ale pranie czy chocby kurze musialy zostac zrobione i nie mozna bylo tylko lezec. Nikt tego za mnie nie zrobil choc wszyscy pomagali jak mogli :-)

Wlasnie sie dowiedzialam, ze kolezanka ktora ma termin pare dni przede mna trafila w niedziele do szpitala i ma zagrozona ciaze, az mnie dreszcze przeszly :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-10-27, 16:28 ]
a propo brzucha to wczoraj lekarz mi powiedzial ze wyjatkowo duzy ten moj jak na pierwsza ciaze. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 paź 2010, 17:39

Na nudności dobra jest herbatka imbirowa:) można ją w aptece kupić..:) Najlepiej też mieć zawsze pod ręką coś do przegryzienia np. biszkopta. Najgorsze nudności są kiedy żołądek jest pusty. Mi to pomaga :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Mi już powoli ten etap mija i zaczyna się apetyt:):) Już niedługo też będę mogła pochwalić się dodatkowymi kilogramami.

pozdrawiam

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 paź 2010, 19:47

Mi na nudności pomagała herbata z bardzo duuużą ilością cytryny (im kwaśniejsza tym lepsza), ewentualnie dodawałam trochę imbiru do herbaty (proszek lub korzeń).

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

27 paź 2010, 22:25

wiola85, nie moge rozszyfrowac co jest na tej recepcie napisane, wklejam ja tutaj moze komus uda sie odczytac. Moze Murchinson, z czyms sie to skojarzy :ico_noniewiem:

Ja uciekam spac

Dobranoc :ico_papa:

Oto recepta:
Obrazek

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 paź 2010, 23:38

Czopki Torecan

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

28 paź 2010, 08:56

hej

Co do mdłosci to faktycznie imbir polecają, ja piłam 1 raz herbatkę i bylo mi po niej niedobrze wiec wiecej nie piłam, mozna tez lokomotiv kupić, ja brałam pastylki do ssania, ale one były jak dla mnie za słodkie i tez mi niedobrze po nich było.
Co do czopków to mojej kolezance tez lekarz zapisał, ale mówił, żeby brac je w sotateczności,
A mnie lekarz przepisał Nifuraksazyd, ale jeszcze nie wykupilam recepty, bo mdlosci mi trochę przeszły wiec pewnie nie bede brac.
Najgorsze nudności są kiedy żołądek jest pusty
Oj tu sie zgadzam, mnie np trzęsie.

U nas dobrze, ja nadal z bólem gardła, ale mąz dziś obudził się z katarem :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość