malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

27 paź 2010, 19:08

dziewczyny wlasnie siedze na allegro i fajnego sprzedawce wyczailam tzn taniego
a na tym punkcie to zwariowalam i chyba kupie

http://allegro.pl/komplet-komplety-suki ... 15394.html

[ Dodano: 2010-10-27, 19:11 ]
i jeszcze przed chwila kupilam cos takiego :ico_wstydzioch:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1284610269
http://allegro.pl/show_item.php?item=1284610014

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

27 paź 2010, 20:10

dziewczyny ja tez nie mam nr do Sylwi
ale za to mam numer do Moniki i robak :-D

ale sie pokłóciłam z K :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
masakra jakaś :ico_placzek: :ico_placzek:
teraz mnie brzuch boli :ico_noniewiem:

ale wrzucam na luz i sie wcale nie denerwuje :ico_noniewiem:

Małgosiu śliczne ciuszki :ico_brawa_01: takie słodkie :ico_brawa_01:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

27 paź 2010, 20:14

ale sie pokłóciłam z K :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
masakra jakaś :ico_placzek: :ico_placzek:
teraz mnie brzuch boli :ico_noniewiem:
:ico_pocieszyciel: nie smutaj sie, bedzie dobrze,a o co poszło??

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

27 paź 2010, 20:25

malgosiu ciuszki sliczne:)
aniaj maz racje wyluzuj:P ja tam z moim to nie pamietam kiedy sie klocilam u nasjst tak ze jak co zgrzyta to jest wymiana zdan kazdy mowi co mysli i jest oki :-)
majka w brzuchu m czkawke wlasnie :ico_ciezarowka:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

27 paź 2010, 20:35

ja tam z moim to nie pamietam kiedy sie klocilam u nasjst tak ze jak co zgrzyta to jest wymiana zdan kazdy mowi co mysli i jest oki :-)
u nas jest podobnie,
ja jestem zdania ze szkoda czasu na klotnie i ciche dni
moze wynika to z faktu ze my nigdy nie mielsmy dla siebie duzo czasu, na poczatku studia w roznych miastach, poźniej praca od rana do nocy, a teraz gdy jest Krzys, budowa i pacjenci ktorzy najchetniej koczowaliiby do polnocy jakby tylko mogli przed gabinetem to juz w ogóle :-)

[ Dodano: 2010-10-27, 20:37 ]
robak, a gdzie ty mieszkasz??

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

27 paź 2010, 20:50

malgoskab, poszło o to, że on uważa że ja stoje po stronie swojej rodziny (czyt.mamy, taty, siostry....) a nie po jego stronie :ico_placzek: :ico_placzek: moi rodzice bardzo nam pomagają w dosłownym słowa tego znaczeniu a on czasami takie rzeczy wygaduje, że mnie to boli. Rozmawiałam z nim nie raz na ten temat ale jak grochem o ściane :ico_placzek:
nie chce sie rozpisywać....przepraszam.....

a tak w ogóle to właśnie zablokowałam swoja kartę od telefonu i teraz tel żąda ode mnie kod PUK którego nie mam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: .........co teraz..........????????co ja mam zrobić...... chyba bede musiała udać się do ery i niech to jakoś odkręca...

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

27 paź 2010, 20:55

witajcie wieczorowa pora :ico_oczko:
ja dzis pol dnia przeplakalam :ico_placzek: nerwy mi puscily, pieniadze na ktore liczylam ze nam wyrownaja to jakies male autko kupiy dla mnie, tak sobie policzyli, tu dodali tam ujeli, ze w koncu mojemu mezowi tyle wyszlo ze mu naliczyli 5 razy wiekszy podatek i skladke ubezp i po pieniadzach, auta napewno nie kupimy, tutaj jest tak dziwnie w tym podatkiem, a ja naprawde nie mam juz nerwow, juz powidzialam nie ch ich szlak... mowie wam tyle nerwow bo tak by mi sie pzydalo autko, ciezko mi amelke wozic do przedszkola a w miedzy czasie meza, a jak sie urodzi maly to juz woole nie bede robic 10 kursow i jeszcze maluchy oba ubierac i wogole, ja nie wiem, najwyzej amelka posiedzi ze mna w domu, obym tylko nie zwariowala, albo ona :ico_olaboga:
moze po nowym roku sie wreszcie ulozy, tylko to takie niesprawiedliwe.... :ico_placzek:

dziewcyzny jak wyglada ten czop sluzowy bo ja z amelka to tego wogole nie zauwazylam albo nie pamietam, a dzis mialam taka mala galretke na mjtkach, biale takie, sama nie wiem czy to to, i malo tego, czy to po seksach wczorajszych, sama nie wiem....

[ Dodano: 2010-10-27, 20:57 ]
aha sliczne te ciuszki :ico_oczko: ja mam troche tez takich bialych po amelce :ico_oczko: moze dwa trzy komplety, ale takie malusie :ico_oczko:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

27 paź 2010, 21:01

malgoskab tez jestem podobnego zdania....
czyli ktoresz Was jest lekarzem tak?? czy ze rozumialam :ico_oczko:
my mieszkamy wGorzowie Wlkp.

Aniaj oj temat rodziny to temat drazliwy ,przeciz oczywiste jest ze kazdy bedzie stal po stronie swojej...ehhh ci faceci... :ico_noniewiem:
na bank w Erze ci podadza puk jesli zgubilas numer puk..

[ Dodano: 2010-10-27, 21:06 ]
karolina to ladnie Was zalatwili....maskra j tez sobie nie yobrazam zeby nie miec samchodu....jak bez reki....bo my mieszmy na obzezach Gorzowa i wsumie o wszedzie mam daleko....a jeszcze z dwojka dzieci :ico_olaboga:
no jatez nie miala czopu pierwszy raz ale wlanie ponoc to galaretka jest...

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

27 paź 2010, 21:15

dziewcyzny jak wyglada ten czop sluzowy
to taka galaretka, tylko ona powinna byc zabarwiona krwia,ale ten czop moze wcale nie odejsc albo nawet 2 tyg przed porodem lub wczesniej, no i jest go dosc duzo
czyli ktoresz Was jest lekarzem tak?? czy ze rozumialam :ico_oczko:
moj W jest stomatologiem

robak, wysylam ci na pw moj nr telefonu, ania do ciebie tez, wyslijcie mi wasze

[ Dodano: 2010-10-27, 21:18 ]
bylam dzis w realu i kupilam Krzysiowi zestaw ciastoliny, az 24 sztuki i niecale 40 zl zaplacilam,
a patrzylam na allegro i tam trzeba z kosztami przesylki dac conajmniej 60-70 zl
czyli prezent na mikolaja mamy z glowy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

27 paź 2010, 21:24

u nas wszedzie trzeba dojsc, przedszkole u nas to jest tak daleko jeszcze my mieszkamy na gorce, a amelka tez na dlugie dystanse to nie za bardzo, czasem placze i trzeba z nia stawac i odpoczywac, poza tym z wozkiem latac dwa razy w te i wewte, i jeszcze amelka ciagnac to masakra, wiec ja ja daje do przedszkola tam gdzie moj maz pracuje w miasteczku obok, bo czasem moglby ja odbierac, ale poki jest jedno auto ktore pali jak smok no to ja kraze w te i wewte.... wiec troche mi szkoda...oczywiscie jakos damy rade ale byloby nam latwiej... :ico_placzek:

moze to nie czop? ja juz sama nie wiem :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość