Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

28 paź 2010, 11:41

Witam sie i ja z :ico_kawa:

matikasia, super ze zakupy udane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
suma tez niezla :ico_szoking: ale bylismy na duzych zakupach :-D
ja jeszcze nigdy tyle niewydalam za jednym razem na zakupy w markecie :ico_olaboga:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Milenki za kolejna nocke przespana :-D

widze ze poki nocnikowanie przerodzilo sie z zabawe hehe
ciekawe jak to unas bedzie :ico_noniewiem:

i super ze rodzice ci pomagaja i zaopatruja w soczki i inne rzeczy dla dzieci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wiolaw podziwiam, ja nie umiałabym spać z Kingą, całą noc bym tylko pilnowała żeby czasem nie spadła. I nikt by się nie wyspał. Poza tym zero prywatności. Nie umiem sobie tego wyobrazić, szczególnie, że Kinga od urodzenia w swoim łóżeczku
to tak jak unas i Wiki i Zuzka od zawsze spaly w swoich łozeczkach a do karmienia wstawalam

ale kazdy robi tak jak uwaza i tak jak jemu wygodnie :ico_oczko: :ico_oczko:

Kasia90, wspolczuje @@@ oby szybko ból minal
My będziemy mieć roczek w sobotę po południu, razem z nami będzie koło 13
to i tak duzo :ico_oczko:
umnie bedzie wszystkich razem z dziewczynkami 4 doroslych :-D :-D
ale grunt ze bedzie skromny ale bedzie :ico_oczko:

a własnie mialam pytac odnosnie roczku czy uwas tez sa takie "zabawy" ze kładzie sie dziecku rozne rzeczy na stół i dziecko wybiera sobie 3 rzeczy??
bo umnie tak było z Wiki
i ona wybrala jako pierwsze ksiazke :-D
jako drugie -igłe z nitka
a jako trzecie-pieniadze :-D

poki co uwielbia ksiazki i dobrze sie uczy,interesuje sie nitkami,guziczkami i chce szyc :ico_oczko:
a co do kasy to jest bardzo oszczedna poki co :-D

ciekawe jak to bedzie u Zulki
a jak to jest uwas dziewczyny??

Isia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla zdolnej Oliwki

kurka musze sic z Wiki dzis do pediatry :ico_olaboga: bo wyskoczyly jej na tułowiu u na pleckach takie dziwne plamki 1 i 2 cm takie chropowate niewiem od czego mowi ze ja swedzi to :ico_olaboga: :ico_olaboga:
musze isc sprawdzic bo niewiem od czego moze do żoładka po tej ostatniej chorobie niewiem a niech pediatra sprawdzi :ico_noniewiem:

niedlugo ide ja odebrac ze szkoly juz umowilam sie z mezem ze przyjdzie pod przychodnie wezmie Zulke na spacerek a ja skocze z Wiki do pediatry nozobaczymy co to
moze przesadzam ale jestem taka przezorna :ico_wstydzioch:

to do pozniej papa

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

28 paź 2010, 14:44

widze ze poki nocnikowanie przerodzilo sie z zabawe hehe
czytałam, że najpierw trzeba oswoić dziecko z nocnikiem czyli dać mu się nim bawić na 2-3 miesiące, a potem sadzać, bo inaczej może się bać.
czy uwas tez sa takie "zabawy"
U mnie nie było nic takiego, a jakie rzeczy jeszcze?

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

28 paź 2010, 14:53

U mnie nie było nic takiego, a jakie rzeczy jeszcze?
no mozna dac np różaniec lub ksiazeczke od komuni,kieliszek,reszty niepamietam :ico_wstydzioch:
unas sie tak robi odkad pamietam nawet jak ja bylam mala to sie robilo

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

28 paź 2010, 15:06

witam,
matikasia, ojej ile wydałaś :-o
ja własnie wróciłam z zakupów, ubyło mi 180 zł ale ja robie jedno ciasto reszte dostane i tort dostane

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 paź 2010, 21:53

Mówię Wam przerażona byłam rachunkiem z zakupów i uwierzcie nie było tam nic choćby na 1 obiad. Tylko dużo rzeczy do upieczenia 3 ciast, jednego torta, coś na sałatkę, na rosół arabski, 4 mleka dla Milenki, 3 soczki, kilka zniczy, soki na roczek. Nie wiem skąd ta kwita. Drogie mamy życie :ico_sorki:

A moja Mila dziś zwymiotowała w kojcu. Chyba jej chlebek stanął źle bo tak nic jej nie jest. Już mata od kojca się suszy.

U nas też się kładzie jakieś rzeczy na roczek. Nie pamiętam jednak dokładnie co. Książeczkę, kasę i nożyczki to pamiętam. Matul wziął nożyczki.

Ja od jutra po pracy stoję w kuchni bo w sobotę mam już rodziców.
Kupiłam dziś w pasmanterii piękną błyszczącą wstążkę i owinę nią biszkopty na torcie. Musi być wyjątkowy :ico_haha_01:

Mikusia
a u Was znów coś się dzieje. Napisz po wizycie!!

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

29 paź 2010, 08:27

Cześć Dziewczyny,
wpadam na razie tylko na chwilę złożyć życzenia urodzinowe Olisi, dużo zdrówka, radości, szczęścia i morza miłości, aby Twoje życie zawsze było beztroskie i cudowne :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :588: :ico_tort:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

29 paź 2010, 08:31

dziekujemy Magda
a to tort od Oliwci Obrazek
czestujcie sie :)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

29 paź 2010, 10:00

Stooo lat! Stooo lat dla Olisi!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:


Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

29 paź 2010, 14:23

Filmik działa, a Zosia jak ślicznie chodzi!!! Nie mogę się już doczekać jak Kinia zacznie chodzić! :)

[ Dodano: 2010-10-29, 14:24 ]
A zdjęcia szałowe!!! Piękna jest. :) Ja mam aparat zepsuty już 2 miesiąc. :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość