Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

29 paź 2010, 15:41

witam
Isia Wszystkiego najlepszego dla Oliwki w dniu pierwszych urodzinek!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Magda33super filmik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i Zosienka jak szybko i ładnie chodzi
a fotki ekstra ona jest taka przesłodka :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

widze ze tez masz w szafkach włozone blokady :-D pewnie Zoska ci otwiera co ?hehe,
Ja mam aparat zepsuty już 2 miesiąc.
a daliscie do naprawy?czy nieudalo sie naprawic??

Kasiu dziekuje :ico_oczko:
bylam z Wiki u pediatry okazalo sie ze to alergia pokarmowa :ico_olaboga: tylko niewiem od czego
byc moze przez to ze miala tego gronkowca żoładek pusty i byla na diecie nagle zaczela cos jesc i sru jakas wysypka
dzis jest lepiej dostala zyrtek :-D

ide dalej pichcic w kuchni to juz jutro :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

29 paź 2010, 16:58

DZiękujemy, dziękujemy :-D :ico_sorki: muszę koniecznie nagrać jeszcze jak tańczy, ręce bierze na bok i kręci się w kółko :-D , a teraz misia wysadza na nocnik i mówi do niego si :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-10-29, 17:37 ]
Kasiu doczekasz się dreptania Kini i będziesz za nią biegać, jak ja za Zosią, bo jeszcze nie raz się przewróci i "zalepi" gdzieś głową :ico_olaboga:

mikusia szafa już zablokowana, a teraz muszę kupić blokady do szuflad, bo też już otwiera i strach żeby nie uderzyła się np.w oko


ale dziś wygrałam dużo kasy :-D miałam trójkę w lotto i 20 pln mam za to :-D szkoda, że nie szóstka, ale dobre i to...

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

29 paź 2010, 19:11

a daliscie do naprawy?czy nieudalo sie naprawic??
Jest w naprawie już drugi miesiąc i okazało sie PO 2 MIESIĄCACH, że nie da się go na gwarancji naprawić i nam odeślą. Tzn moglibyśmy im przysłać 300-400zł to by nam naprawili. :ico_puknij:
A Kinga też ma zyrtek, bo ma na policzkach takie wysuszone rumieńce.
doczekasz się dreptania Kini
W to nie wątpię, tylko, że ona już w 7 miesiącu zaczęła wstawać, w 8 już wstawała sama bez trzymania, potem próbowała robić pierwsze kroczki, teraz ma 11 miesięcy i nawet nie próbuje, znudziło jej się. :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

29 paź 2010, 21:33

Ja się dopiero witam.
U nas gorączka urodzinowa. Jutro mam rodziców już także dziś zrobiłam tarte i rosół arabski. Jutro sałatka, 3 ciasta i tort na niedzielę.

Isia dla Olisi od cioci Kasi moc uścisków i buziaki :ico_brawa_01:
Nie mogę uwierzyć, że niedługo wszystkie zmienimy miejsce na forum. Pierwsze kroczki za mną :ico_haha_01: :ico_tort:

Muszę szukać kurde kolęd na allegro. Będę w szkole z jedną koleżanką uczyć na pokaz na wyjeździe.

Kasia90 to dużo ta naprawa. A to drogi aparat?

Magda33
świetny filmik. Czekamy na kolejne:)
Milenka ma takie same buciki jak Zosia tylko ciemniejszy róż

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

29 paź 2010, 22:35

to dużo ta naprawa. A to drogi aparat?
Drogi, lustrzanka, dostałam na 18.

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

31 paź 2010, 09:36

Witam sie i ja

stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: na roczek mojej Zuzanny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:


wczortaj byla imprezka wszystko sie udalo fajnie bylo,byli tylko chrzestni i my ale super sie bawilismy :-D :-D
Zuzka uradowana z przentu dostala stoliczek dwujezyczny z Fisher price :ico_oczko: :ico_oczko:
i jeszcze kase od nas,i od babc i dziadkow kupimy zapas soczkow i kaszek hehe :ico_oczko:

lece dogorywac bo strasznie sie wczoraj zmeczylam wczorajszymi przygotowaniami :-D

matikasia, jak tam po imprezce??udalo sie??
ale dziś wygrałam dużo kasy :-D miałam trójkę w lotto i 20 pln mam za to
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nic tylko grac :ico_oczko:
Drogi, lustrzanka, dostałam na 18.
to naprawde szkoda tego aparatu :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-10-31, 10:07 ]
a i mialam sie pochwalisc Zulce wyszly dwie gorne jedyneczki!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no i poki co sama niechodzi :ico_wstydzioch: leniwa jest troszke bardziej woli raczkowac,bo stac to stoi bardzo dlugo i widac ze chce isc ale zaraz upada na pupke i szybko do raczkowania :-D :-D

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

31 paź 2010, 11:54

Sto lat, sto lat dla Zuzanki, radości i szczęścia każdego dnia i dużo, dużo zdrówka !!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: no i gratulujemy kolejnych ząbków :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

31 paź 2010, 14:17

Magda33, dziekujemy bardzo za zyczonka i gratulacje :ico_oczko: :-D :ico_brawa_01:

a my sie szykujemy na imprezke Halloweenowa :-D
unas jest organizowana na statku Dragon imprezka dla dzieci ,bedzie malowanie twarzy,konkurs dyniowy i wiele wiele innych :ico_oczko:
Wiki bedzie przebrana za Wampira hehe
siostra przysłała jej stroj i juz niemoze sie doczekac hehe
idziemy na 15 :-D
zrobie jakies fotki i potem wkleje

buziaczki papa

[ Dodano: 2010-10-31, 18:33 ]
widze ze nikogo niebylo :-D

wkleje pare fotek z Halloween :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a tu pare fotek z roczku :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

miłego ogladania :-D

[ Dodano: 2010-11-01, 00:57 ]
widze ze nikogo niebylo :-D

Wiolawwszystkiego najlep\szego dla Lolusia Sto Latek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Sabcia dla Nikoli rowniez wszystkiego najlepszego sto late :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

01 lis 2010, 10:20

Witam dziewczynki:)

Najpierw sto lat dla Zuzulki :ico_haha_01: :ico_haha_01: duża rośnij Skarbie i zdrowa bądź!!

My już też po imprezce :-D. Torcik pyszny, prezenty udane, Milenka wzięła nożyczki jak Mati kiedyś. Potem pospała w wózku. Jedzonko dobre, goście zadowoleni. Potem część moje rodzinki jeszcze do nas przyjechała.

Mikusia Wiki super miała przebranie. Wystraszyć się można było. U nas po osiedlu też dzieci chodziły. Pozbyłam się trochę cukierków. Potem po Matego przyszły. Podarłam prześcieradło. Zrobiłam z niego duszka i chodziłam za nim i dziećmi. Uzbierał słodyczy i wróciliśmy do domku.

Fotki wkleję jutro lub wieczorkiem z urodzin.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

01 lis 2010, 13:37

Witam!!!!!
STAWIAM TORCIKA ZA ROCZEK NIKUSI :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Rany jak ten czas zlecial az sie wierzyc nie chce .....

Wszystkim dzieciaczka ktore skonczyly juz roczek zycze duzo duzo zdroweczka i przesylam buziaczki od nas :-D

Pozdrowionka dziewczynki jak znajde chwilke to wpadne na dluzej teraz mam tesciowa w gosciach wiec nie moge BUZKA

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości