Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

21 paź 2010, 12:38

e ciekawa jestem czy to naprawde moglo byc tak czy nie w kazdym badz razie bylo to dziwne
no bardzo ciekaw czyżby miała taką pamięć , a swoja droga to na pewno małe dzieci pamietaja takie rzeczy tylko z czasem zapominają :ico_placzek:
dziewczyny ja dalej na diecie siedzenie w domu i podjadanie z dzieciakami to normalnie koszmar no i teraz mam placek dieta :ico_szoking:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

25 paź 2010, 16:45

o bardzo ciekaw czyżby
Podobno dzieci do 3 roku zycia pamietaja duzo rzeczy z pierwszych dni zycia a puzniej wszystko sie wymazuje z pamieci ale kto to wie napewno tylko one same ale jeszcze za ,male zeby powiedziec :ico_oczko:
ja dalej na diecie s
kochana ja tez tyle ze tak pozarlam na imprezce urodzinowej wiwi ze szok wiec znow nabralam kilosow a nie schudlam :ico_olaboga: :ico_placzek: Akle od dzis znow postuje na calego przynajmniej do swiat a puzniej znow wyzerka :ico_olaboga: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 paź 2010, 22:22

czesc laski :ico_haha_02:
cos mnie nie bylo bo Igolina miala taka odmiene zapalenia jamy ustnaj :ico_olaboga: mala tez stekala mi przy karmieniu :ico_olaboga:
masakra...
nakar,mic Amy w dzien to ciagla walka :ico_noniewiem: normalnie ciezko uwierzyc z eja na maxa 3 razyw ciagu dnia :ico_noniewiem: i to nomalnie po zmuszaniu :ico_zly:
za to w nocy nie trzeba jej namawiac :ico_haha_01:
cos slyszalam ze ma byc w tym roku sroga zima :ico_chory: wiec juz sie boje ...normalnie co ja bede robic jak ja na spacer z dzieciakami nie pojde ...
tak to mi zawsze jakos czas zleci a tak dwie w domu caly dzien to odpada...
no co zrobic trzeba przeczekac jakos do wiosny :ico_haha_01: pozniej lato i juz luzik cale dnie na dworze :-D

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

29 paź 2010, 17:39

akar,mic Amy w dzien to ciagla walka normalnie ciezko uwierzyc z eja na maxa 3 razyw ciagu dnia i to nomalnie po zmuszaniu
za to w nocy nie trzeba jej namawiac
pewnie jej się pory pomyliły w dzień ma za dużo wrażeń a w nocy spokojnie mama tylko dla niej to korzysta :-D
Dziewwczyny gdzie jesteś cie :ico_placzek:
My korzystamy jeszcze z pogody i grabimy liście chodzimy na spacery itp
W przyszłym tygodniu wybieramy się na bilans 2 latka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-10-30, 15:52 ]
no nie czy ktoś wie co się stało z forumo dietach :ico_szoking: bo ja go nie widze mogło zniknąć ??

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 paź 2010, 22:34

slonko2008, moze gdzies przeniesli to forum diety ????
ale widze ze ladnie Ci idzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! juz 4 kg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dziewczyny gdzie sie podziewacie ???
zakupy swiateczne robicie czy jak :-D
u mnie cisza nastala :ico_sorki:
dziewczynki spokojne :ico_sorki: i zdrowe :ico_sorki:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

30 paź 2010, 22:41

u mnie cisza nastala
dziewczynki spokojne i zdrowe
oby tak dalej a ty jak dajesz rade mąż pomaga czy na ryby chodzi ? :-D Ja cie podziwiam kobieto przy 2 to pewnie już nie masz czasu na nic , uda ci sie wyjśc gdzieś samej ?
No dzisaj na zakupach to była masakra pełno ludzi jak na święta :ico_szoking:

Dziewczyny gdzie jesteście ja wróciłam a ty echo nikogo nie ma

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 lis 2010, 00:10

slonko2008, wiesz z tymi wyjsciami samemu to trudno :/ marcin kolo 19 jest w domu od pon do soboty a w niedziele raczej zawsze spedzamy czas razem ,rodzinnie ;)
za tydzien mam byc sama z dziewczynkami do 15 bo juz sobie ryby zamowil :/ no ale raz na jakis czas niech mu bedzie
jaka diete stosujesz ?????????
ja nie jem slodyczy od dzisiaj :ico_noniewiem: do swiat :-D w swieta mala przerwa :ico_haha_01: zobaczymy jak mi pojdzie :ico_haha_01:
dzis bylam w miescie i kupilam pierwsze spodnie po ciazy :ico_haha_01: ogolnie ok tylko jak mi sa dobgre w tylku i w nogach to opona sie wylewa :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

01 lis 2010, 16:12

Hej dziewczynki ja się melduję ,że wróciłam jak się ogarnę ze wszystkim to napisze co się nam naprzytrafiało masakra. Buziaki dla was i maluchów

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

01 lis 2010, 20:04

jaka diete stosujesz ?????????
Dukana zaczełam stosować
is bylam w miescie i kupilam pierwsze spodnie po ciazy ogolnie ok tylko jak mi sa dobgre w tylku i w nogach to opona sie wylewa
kochan jak oglądałam zdjęcia na Nk to nie widziałam zadnych oponek tylko super laske i to wdodatku z 2 dzieci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
napisze co się nam naprzytrafiało masakra.
już sie martwie co sie wam mogło przytrafić :ico_olaboga:
A my jeszcze wieczorem bylismy na grobach i teraz dopiero w domku ale pięknie tak na cmentarzu mykam jeść zaraz konia z kopytami zjem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

01 lis 2010, 21:08

Kochane babeczki i przekochane nasze Bejbiki!!!!
wybaczcie że ta dłuuuuugo mnie nie ma.... :ico_sorki: jakoś nie umiem wrócić na forum :ico_placzek: u nas jakoś-tzn Al zdrowy, gada coraz więcej i jest mega śmieszny. Nadal nie jestem z Pio. Studiuję i właśnie skończyłam mega wyczerpujące praktyki w szkole podstawowej. W czwartek lece do Irlandii na 3 tygodnie, P mnie poprosił bo nie będzie miał wolnego do marca i chce zobaczyć Ala. Mega się cieszę tym wyjazdem :ico_zly:

A co u Was? zauwwazylam ze Wiola ma nowego Bejbika :ico_brawa_01: cudownie!!!!

a-zaległe torciki dla naszych 2-latków :ico_tort:
obiecuje sie wziac za siebie i nadrobic :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości