Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

01 lis 2010, 15:49

Tynusz1, to chyba masz tak jak ja. rano miałam tak starsznie mokro, a teraz suchoty, więc raczej chyba w porządku. Przeraziłam się okropnie, bo jestem 100 km od lublina ale zapytam się przy najbliższej okazji lekarza, czy tak może być. wczoraj np miałam bardzo gęsty śluz. Ojej ja chyba zwariuję do lutego :ico_olaboga:
mam nadzieję że teraz będzie leciało jeszcze szybciej :-D
niby się dłuży, ale leci ten czas :-)
a ja czasem to bym chciała, żeby tak szybko nie leciało, bo teraz tak fajnie, dzidziuś w drodze, brzuszek rośnie, a zcasem, jak mi coś nie pasuje, tak jak dziś z tym śluzem, to już bym chciała koniec zimy.
za parę dni już wejde w 7 okienko .. zawsze to bliżej niż dalej hehe
już jest dużo bliżej :-) :ico_brawa_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

01 lis 2010, 15:54

Ojej ja chyba zwariuję do lutego :ico_olaboga:
mnie też czasem to przeraża, ale jakoś musimy wytrzymać.. już bliżej niż dalej :ico_sorki:

a jak u Ciebie dzidziulek ? szaleje mocno? bo u mnie potrafi zaszaleć królewna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

01 lis 2010, 15:59

a jak u Ciebie dzidziulek ? szaleje mocno? bo u mnie potrafi zaszaleć królewna
czasem jak mnie kopnie w pęcherz to aż zaboli :-D fika niesamowite fikołki, raz po żebrach, za chwilkę jest już na dole, rozbrykana jest :-) ale ma też leniwe dni, że kopnie od czasu do czasu. Za to zauważyłam, ze bardzo lubi jeździć samochodem :-) bo zawsze śpi. To tak jak Ola, Ola kocha jazdy samochodem, dlatego jak gdzies jedziemy, to zabieramy ją ze sobą, bo nas nie puści samych :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

01 lis 2010, 19:54

nie no to u mnie w żebra i w pęcherz mnie nie napiernicza- na razie :ico_sorki:
ale bryka szczególnie wtedy kiedy kładę się spać :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 lis 2010, 20:52

witam!!
widzę że nie tylko mnie moja mała tak kopie!!!
też dostaje najwięcej w pęcherz najwicej odzywa się rano i pod wieczór np.teraz cały czas mnie kopie!!!no i kręgosłup mnie boli jak chol...a ale ja przed ciązą w zeszłym roku w pażdzierniku miałam uraz lezałam 2 tyg plackiem to pewnie to odzywa...ale tak jak któraś tu napisała dla tego maleństwa wszystko można znieść!!!!!!

ja dzis po cmentarzach jestem wykończona jeszcze sobie pojechaliśmy teraz na wieczór zobaczyć jak pięknie wygląda szczególnie dla Mikołaja to zrobiliśmy.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

01 lis 2010, 21:40

Agniecha, ja miałam ucisk na kręgosłup przy pierwszej ciąży tylko szło mi na rękę.. bólu współczuję. Mi pomogły masaże. Po sześciu zabiegach ból jak ręką odjął zniknął. A dziś się oszczędzam jak mogę, bo od jutra do pracy znowu. Dobrze że ten tydzień krótszy chociaż o jeden dzień :ico_sorki:
Moje maleństwo też wyjątkowo rozbrykane, mąż się nie może nadziwic że taki aktywny Wojtuś jest.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

01 lis 2010, 22:57

Witam wszyszystkich. Ja polatałam troszkę dziś z rodzinką po cmentarzach, piękna pogoda i aż się chcialo. No ale cóż, przyjechaliśmy z córcią i jej okropnym czerwonym noskiem, teraz śpi i tak okropnie kaszle, że już wiem, że jutro do przedszkola nie pójdziemy tylko do lekarza :ico_placzek: .
Wszystko mnie boli po tym dzisiejszym dniu. Sorki ale jutro odpisze wszystkim, bo dziś padam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

01 lis 2010, 23:12

hej

ja widzę, ze jak wszytkich wzięło na pieczenie ciasta to mnie nie :ico_haha_01:

ja dziś taka obolała jestem, że cały dzien leżę bo nie dam rady wstać, krocze boli, krzyż boli i do tego taka słaba byłam, że aż rękę cięzko podniść było, teraz powoli wracam do normlanosci :ico_sorki:

moja mała też dużo kopie najczęściej w pęcherz :-)

dziś Michael się połozył u mnie na brzuszku i Nell go kopneła to podniósl glowe zdziwiony i się patrzy na mnie myśli i mysli az w koncu przytkał buzie do brzucha i wypuścił powietrze by mu tak pierdziało haha, i znowu sie połozył i słuchał i Nell znowu mu skopa to ten znowu to samo ,az śmiach mi się chciało z nich :ico_haha_01:

Blanka ja sluzu mam bardzo duzo, raz gęsty, raz lejwoda, raz zólty, raz biały
a jak pójdziesz dop gina to może ci sprawdzić czy ci się wody sączą , tutaj biorą wymaz i sprawdzają czy to tylko mocz i śluz czy wody płodowe, mi w 1 ciązy się sączyły tak chyba od 30tc , bo już na sam koniec bardzo malo ich miałam

buzok14, zdrówka dla córki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
u nas dzien jak codzień nie było tu świeta zmarłych , oni bardziej hallowen obchodzą, przebieraja sie i po domach chodza :-)

[ Dodano: 2010-11-01, 22:15 ]
fotke z dzis wam pokarze jak Michael i Nell sie porozumiewają

Obrazek

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 lis 2010, 00:25

widzę że nie tylko mnie moja mała tak kopie!!!
no moja np czasem jak idę to tak się ułoży, że mnie chwilami gdzieś boli np jak bym miała kolkę lub coś w tym stylu.. ale zawsze zrobię sobie przystanek i przeważnie sie przekłada :ico_sorki:
teraz na wieczór zobaczyć jak pięknie wygląda
ja keidyś zawsze z podwórka to widziałam.. w sumie cmentarz był widoczny bo za im prawie same pola i przez ten kawałek drogi było cudownie widać jak znicze płoną nocą :-)
mi w 1 ciązy się sączyły tak chyba od 30tc
a tak się zapytam - bo nie wiem, jak rozpoznać wody ?- dużo się różnią od śluzu?;>
otke z dzis wam pokarze jak Michael i Nell sie porozumiewają
niech dziewczyna czuje że ma starszego brata któy ją będzie bronił :-D
oni bardziej hallowen obchodzą, przebieraja sie i po domach chodza :-)
super sprawa, szkoda że u nas w Pl tak nie ma,... może sama bym pochodziła :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-11-02, 08:11 ]
stawiam za 26 tydzień :ico_tort: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

02 lis 2010, 10:24

b@sia, to wieli stres dla małej, a nie możecie jej dodatkowo na lekcje angielskiego dla dzieciaczków zapisać? Na pewno łatwiej jej będzie nauczyć się języka.
pwoiedzcie mi dziewczyny jak u Was teraz jest ze śluzem????sucho??mokro???
ja czasami mam mokro i odczuwam z tego powodu wielki dyskomfort :-(
niby się dłuży, ale leci ten czas :-)
mi się nie dłuży wcale, miesiąc za miesiącem, już bym grudzień chciała, bo na zwolnienie po świętach pójdę i w końcu nie będę musiała do pracy rano wstawać.
widzę że nie tylko mnie moja mała tak kopie!!!
nasze maluchy są bardzo ruchliwe :-) Mnie Stasio też głównie z pęcherz kopie i czasem rzeczywiście bardzo mocno ;-)
ja miałam ucisk na kręgosłup przy pierwszej ciąży tylko szło mi na rękę.
ja też, obie ręce ścierpnięte przez ostatnie dwa miesiące... tylko czekam aż to wróci teraz.
az śmiach mi się chciało z nich :ico_haha_01:
hehehe, zaczynają się już dogadywać :-)
fotke z dzis wam pokarze jak Michael i Nell sie porozumiewają
super :-)
szkoda że u nas w Pl tak nie ma,... może sama bym pochodziła :ico_haha_01: :ico_haha_01:
gdzieniegdzie jest, ale raczej tam gdzie ludzie mieszkają w domkach, moich dwóch koleżanek dzieciaczki chodziły przebrane po domach po cukierki :-D
stawiam za 26 tydzień :ico_tort: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Współczuję Wam dziewczyny tego bólu krocza, mnie na szczęście nic nie boli i nic nie dolega :ico_sorki: Ostatnio tylko senna bardzo jestem, aż wzięłam dzisiaj do pracy ciśnieniomierz, żeby mierzyć ciśnienie.
Wczoraj i u nas piękna pogoda była na chodzenie po cmentarzach, po południu odwiedziliśmy jeszcze kuzynki Jarka, jedna ma synka 1,5 roku młodszego od Uli, a druga sprawiła sobie małego szczeniaka i dzieciaki miały frajdę, że mogły pomęczyć pieska, a on był z tego zadowolony :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość