Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 lis 2010, 11:19

kurde a ja wpadam w jakiś szok.. martwię się że nie zdążę wszystkiego kupić itp :ico_szoking: już myślę jak na koniec miesiąca kupić pościel :ico_sorki: a potem resztę kosmetyków :ico_sorki: dobrze że mama powiedziała że kupi wyprawkę to chociaż o nią się nie martwię.. tylko czekam do 20stego bo wtedy mamy po nią iść :-D

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

02 lis 2010, 11:45

kurde a ja wpadam w jakiś szok.. martwię się że nie zdążę wszystkiego kupić itp
mam takie same uczucie choc to jeszcze tyle czasu ale przeraża mnie to że póżniej będzie śnieg i zimno i nie będzie się chciało albo już bedzie trudniej tak chodzić....ja zaplanowałam sobie że po wypłacie idę po zakupki takie kosmetyczne bo pościel to chyba w Ikea kupię a to moja kuzynka jedzie więc ją poproszę..
mi się nie dłuży wcale, miesiąc za miesiącem, już bym grudzień chciała, bo na zwolnienie po świętach pójdę i w końcu nie będę musiała do pracy rano wstawać.

ja już jestem od poczatku ciąży na zwolnieniu i jakoś mi się dłuży bo ja kocham moją pracę ale niestety w moim zawodzie nie mogę pracować w ciązy....ale za wczesnym wstawaniem to faktycznie nie tęsknie choć i tak muśze Mikołaja na 8 zaprowadzić do przedszkola.ale do pracy to bym musiała o 6 wstać ,zaprowadzić młodego szybciej do przedszkola i potem na pociąg czekać do Sopotu .no i potem go odebrać no wszytsko by było na mojej głowie bo niestety mój mąż pracuje w Warszawie więc nie mam co na niego liczyć....więc z jednej strony dobrze że jestem na zwolnieniu....

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

02 lis 2010, 12:04

ja już jestem od poczatku ciąży na zwolnieniu i jakoś mi się dłuży bo ja kocham moją pracę
a co robiłaś?

[ Dodano: 2010-11-02, 15:10 ]
Stasio mnie kopie przyjemnie i mam zgagę okropną i jelita mnie bolą....
A co tam u Was kochane :ico_ciezarowka: jak się macie? Boleści krocza zniknęły?
Basia, jak córcia w przedszkolu? Lepiej dzisiaj? Myślałaś o jakichś dodatkowych zajęciach dla niej z nauki angielskiego?

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

02 lis 2010, 17:15

Opowiem Wam coś śmiesznego. Dziś tak ok 1 w nocy mąż obudzil mnie jak sam do siebie gadał: "O jak super, o jak cudownie...". Na początku myslałam że śni mi się to ale jak sie tak na dobre przebudziłam to patrze, a ten trzyma ręke na moim brzuchu i się mu przygląda, pytam co jest, a on no zobacz własnie witam się z naszym synem tak mi rękę wypiął do przodu

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 lis 2010, 18:52

mam takie same uczucie choc to jeszcze tyle czasu
niby tak ale w sumie to tylko 3 miesiące.
pościel to chyba w Ikea kupię
ja na allegro będę zamawiała :-)
Stasio mnie kopie przyjemnie
u mnie Juleńka też daje znać :-D
świetne uczucie :-D

buzok14, to tatuś sobie porozmawiał z synkiem :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

02 lis 2010, 19:45

Tynusz1, co do wód to nie mam zielonego pojęcia jak to wygląda, wiem , że po 4tygodniach poszlam do gina na normlana wizytę a on mi mowi ze czy wiem ze mi sie wody saczą? a ja szok mowie ze nie mam pojecia, wiec wtedy chodzialm czesciej na wizyty by mogl kontoroowac by za duzo ich nie ubyło, ja ososbiscie nie czulam zebyu jakies wody ze mnie wylatywaly :ico_noniewiem: , a przed porodem musieli mi je przebic ta reszte bo nie chcialy same odejsc , ale juz ich malo tam bylo

Pinko nie dziewię ci sie, że czekasz do tego grudnia :-)
a ból krocza nie przechodzi no chyba ze po porodzie :ico_oczko:

Buzok
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: no pogadli sobie chlopaki

anijka, a gdzie pracujesz??

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

02 lis 2010, 19:58

manenka mnie też ciekły wody przed prodem, tylko ja to już leżalam 2 tyg przed porodem w szpitalu, ponieważ oprócz cieknących wód miałam również bóle przepowiadające poród, wiec te cieknące wody miałam kontrolowane, i również przy porodzie musieli mi przebić bo same nie chcialy do końca odejść. Aż mąż mi się potem pytał czemu ich bylo tak mało :ico_noniewiem: , a ja mu na to, że one powoli mi już wcześniej wyciekły. A jak je odróżnić nie mam pojęcia,

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

02 lis 2010, 21:07

A jak lekarz poznaje po USG??To to z wodami??Bo ja to czasami mam strasznie mokro codziennie noszę wkładki higieniczne ,ale ostatnio wymieniam 2-3 razy dziennie mówiłam to gince ale powiedziałam ,że to chyba uplawy zapytała czy mnie to swędzi ja jej ,że nie więc ona powiedziała ,że nie będziemy narazie nic z tym robić .Bez usg jest lekarz w stanie stwierdzić,że wody wyciekają?

A dziś mój synuś się rozchorował ma temp 38 dałam mu przeciwgorączkowy syrop i zasnął zobaczymy jutro

Buzok ale zawodowy tatuś gada z synusiem nawet jak mama śpi hehe zabawne!

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

02 lis 2010, 21:39

A jak lekarz poznaje po USG??
jakoś widzi bo mi ostatnio mówił że wody płodowe w normie,więc jakis tam pomiar mają...
anijka, a gdzie pracujesz??
ja pracuje w Szpitalu Reumatologicznym jako fizjoterapeuta na aparatach które mają promieniowania.i są szkodliwe dla dziecka i dla mnie..przez to pewnie tak długo nie mogłam zajść w ciąże.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

02 lis 2010, 23:04

@gniecha, i przez USG mozna spradzic i przez wymaz z pochwy
powiedz na nastepnej wizycie ze sie nie pokoich i zeby ci sprawdzila czy ci wody nie ciakna, ona zrobi to od reki, wezmie na patyczek wymaz i sprawdzi czy to wody czy nie

Anijka
o to fajną masz prace :-)
no ale w ciąży niesety nie da rady pracowac

buzok14, ja też lezalam 2 razy w spzitalu raz chyba w 30tc bo zaczelam mkiec skurcze i cosraz mocniejsze i i juz co 2 min byly ale udalo im sie je zatrzymac to 3 dni potem jeszcze lezalam i raz ale to juz w 36tc tez mialam skurcze 1 dzien lezalam i przeszly

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość