Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

02 lis 2010, 15:03

hej

Gratuluje pierwszej rozdwojonej listopadowej mamusi- witaj Szymonku :-)
Ktora z Was założy wąteczek na radosnych nowinkach?

malgoskab brzusio masz imponujących rozmiarów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

02 lis 2010, 15:23

Ktora z Was założy wąteczek na radosnych nowinkach
załozony :-)

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

02 lis 2010, 15:26

avanti83, chce rodzić SN i tak bedziemy probowac, tym bardziej ze wedlog lekarza porod moze byc wczesniej o dawno mi czop odszedl choc mi sie wydaje ze do bozego narodzenia sie nie rozpakuje :-D :-D :-D :-D :-D :-D jednak jesli bedzie trzeba podac jakie kolwiek leki czy oksytocyne czy wogole w jakis sposob wywolac odrazu robia cc bo po tak krotkim czasie rana na macicy moze cos tam cos tam i leki i tak nie zadzialaja, cos w tym stylu, takie tam pitu pitu malo sluchalam lekarza o rozkojazona jestem strasznie, z Wikeim jakos spokojniejsza bylam teraz juz mi bokiem wszystko wychodzi, choc dzieki Bogu nic nie boli mnie i ogolnie dobrze sie czuje, tylko skurcze mam i mnie krocze boli ale to nieuniknione :-D

[ Dodano: 2010-11-02, 14:27 ]
malgoskab, suuper , ja to nie mam zdjec z koncowki musze meza zagonic by pstryknal

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

02 lis 2010, 15:34

ejustysia, spokojnie do świąt Mikołajek już będzie z Wami :-D Ja pamiętam że jak mi czop odszedł to następnego dnia Adaśko już był ze mną :ico_oczko: W takim razie mocno ściskam kciuki :-) i już nie mogę się doczekać Mikołajka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja teoretycznie latem zacznę staranka ale w moim przypadku drugi poród będzie tak samo jak i pierwszy przez cc ale to ze względu na moją arytmię serca a jakbym mogła wybierać wolałabym rodzić sn :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

02 lis 2010, 15:38

ejustysia, spokojnie do świąt Mikołajek już będzie z Wami :-D Ja pamiętam że jak mi czop odszedł to następnego dnia Adaśko już był ze mną
a mi czop odszedl juz dobre 2 tyg temu :)
i już nie mogę się doczekać Mikołajka
to tgak jak i ja:):)
a teoretycznie latem zacznę staranka ale w moim przypadku drugi poród będzie tak samo jak i pierwszy przez cc ale to ze względu na moją arytmię serca a jakbym mogła wybierać wolałabym rodzić sn
jak latem zaczniecie to bedziesz miala termin podobnie jak z Adasiem :) mi zalezy na SN bo po 1 szybko chce do pracy wrocic - siedzenie w domu strasznie mnie juz przytlacza po 2 nie chce tak dlugo w szpitalu byc ze wzgledu na Wikunia:)

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

02 lis 2010, 15:55

po cc teraz i tak się szybko wychodzi ja wyszłam w 3 dobie ale teraz nawet 3 dni to będzie nie skończoność ze względu na to że się będzie bez dziecka

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

02 lis 2010, 15:59

avanti83, ty wyszlas po 3 dniach a mnie trzymali 6, mimo iz wszystko ylo ok i wiko tez ani zoltaczki nie mial ani nic, ale masz racje 3 dni to szmat czasu, ja po godzinie za Wikiem tesknie, najgorsza bedzie dla mnie ta rozlaka z nim tylko tego sie obawiam

[ Dodano: 2010-11-02, 15:04 ]
że się będzie bez dziecka
bez 1 dziecka ale za to z 2 :):):) choc jeszcze jakos ciezko mi dopuscic do siebie to ze ede umiala go tak kochac jak Wika, choc jestem pewna ze to sie zmieni jak juz go wezme na rece, narazie to wogole nie umiem sobie wyobrazic ze za pare dni bede miec 2 dzieci a nie jedno i ze rodzina mi sie powiekszy

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

02 lis 2010, 16:10

Chyba większość matek ma taki problem że zastanawia się czy drugie dziecko będzie w stanie kochać tak bardzo jak pierwsze. Ja też już o tym myślałam. Na razie Adaś jest moim całym światem ale jak będzie druga dzidzia to myślę że będzie tak samo :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-11-02, 15:18 ]
ejustysia, byś się pochwaliła Wikiem i Mikołajkiem dawno chłopaków nie widziałam :ico_haha_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

02 lis 2010, 16:56

alez wiesci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawa dla pierwszej listopadowki rozpakowanej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: az mnie ciary przeszly :ico_brawa_01:
to wedlug terminu teraz moja kolej :ico_ciezarowka:
na ktg jakies tam skurcze byly a poznij spokoj....ehh
dzis mysle ze wskocze troche na Adama :ico_oczko: hahahhahaha
moze cos sie zacznie dziac :-D
dzionek dzis ponury strasznie ale na szczescie nie jest zimno....
kurcze ale zazdroszcze Sylwii dziewczyny ze ma juz za soba.... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

02 lis 2010, 17:01

to wedlug terminu teraz moja kolej
no i czekamy czekamy :-D

ja wciaz nie wierze, ze to juz nasz miesiac :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość