Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

03 lis 2010, 09:46

robak, wiem co to ból głowy
mnie jak boli to wymiotuje
w moim przypadku to apap w ogóle nie pomaga

co do wód to mi odeszły w szpitalu.położna kazała mi wejść pod prysznic i pamiętam, że coś mi poleciało takiego żołtego ..chyba..i to podobno były te wody
co do skurczów to ja też je mam. Boli jak na miesiączkę i po chwili przechodzi, masakra, juz sie boje....

ja jeszcze klikam z łóżka. Krzysiu dziś zawiózł młodego do przedszkola więc luz. Ale zaraz wstaje bo głodna jestem. Dziś planuje troszku ogarnąć domek, nie wiem jak mi to pójdzie :ico_noniewiem: obiadek w lodówce więc luuuuuzz

to do miłego..

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

03 lis 2010, 09:47

robak, trzymaj sie dzielnie, apap możesz kilka razy dziennie brac, wiec jak nie przechodzi to weź tab jeszcze raz

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

03 lis 2010, 11:46

ja już posprzątałam
muszę odpocząć bo mnie brzuch boli :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-11-03, 10:50 ]
wczoraj sie wkurzyłam na maksa
3 tyg temu na allegro kupiłam wieszaki na korytarz, pisałam do faceta e-maila że już mi sie cierpliwość kończy i, że mam nadzieje, że w tym tyg dostane te cholerne wieszaki i mi od razu odpisał, że w czwartek powinny wyjść :ico_zly: :ico_zly:
gdybym wiedziała, że to tak długo bedzie trwało to by mi sąsiad stolarz zrobił :ico_zly: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

03 lis 2010, 11:50

jeny dziewczyny ale jestem wypluta, kaszel, katar, gardlo boli, glowa pęka i ledwo siedze , i mnie dopadlo jakies chorobsko , brzuch boli wszystko boli , mam dosc, jeszcze sama jestem o K. w Plocku o tam teraz targi beda, jezu no juz mam dosc

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

03 lis 2010, 13:04

Ania to ladnie trafilas na sprzedawce z wieszakami ja nie nawidze jak musze na cos czekac ...jestem w goracej wodzie kapana i dlatego allegro korzystam tylko czasami a tak wole miec cos od razu jak zaplace :ico_oczko: w koncu blizniak jestem :ico_ciezarowka:
ejustysia to ladnie Cie rozlozylo...zycze zdrowka :ico_sorki:
wzielam eszcze jedna tabletke , przewietrzylam dobrze mieszkanie i mi troche lepiej, aa n i amolem smarowalam czolo i skronie....

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

03 lis 2010, 13:54

skończyłam :ico_sorki: :ico_sorki:
okna umyte, a wyprane firanki powieszone
mam dość

za godz muszę jechać po Krzysia a nie mam jak narazie siły nawet wstać z krzesła :ico_wstydzioch: chyba troche przesadziłam :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-11-03, 12:59 ]
i jeszcze jedna fotka
ja i brzuch a w tle bawiący się Krzyś :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

03 lis 2010, 14:08

hej

ejustysia, jej i Ciebie rozlozylo :ico_placzek: lacze sie z Toba w bolu :ico_placzek: Zdrowia!!!

malgoskab, bardzo ładnie wygladasz!!!

Ja dzis po wizycie.
W sumie wszystko dobrze oprocz badan :ico_zly: krew do nonono, mocz do nonono i bakterie i leukocyty :ico_olaboga: lekow cala masa.

Szyjka juz calkowicie miekka, lekko rozwarta, ale jeszcze na 2 cm.
Przytyłam rowne 20 kg :ico_olaboga:

17 listopada o ile dotrwam mam pierwsze ktg.

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

03 lis 2010, 14:14

malgoskab, bardzo ładnie wygladasz!!!
dzięki, chociaz rzadko tak sie ostatnio czuję :ico_noniewiem:
Ja dzis po wizycie.
W sumie wszystko dobrze oprocz badan :ico_zly: krew do nonono, mocz do nonono i bakterie i leukocyty :ico_olaboga: lekow cala masa.
ważne żeby leki pomogły, a wyniki zawsze gorsze sa pod koniec ciąży,
ciaża juz donoszona wiec głowa do góry teraz bedzie tylko dobrze :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

03 lis 2010, 14:28

malgoskab, suuuper :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jej i Ciebie rozlozylo :ico_placzek: lacze sie z Toba w ibolu :ico_placzek: Zdrowia!!!
dziekuje,kurcze a to wszystko przez K. o przeoczylismy posredniak, znaczy sie jemu sie nie chcialo jechac i mowi ze pojdziemy do lekarza po zwolnienie, no ale ta lekarka co nam zawsze daje to miala full ludzi trafilismy do takiego f.... co zazyczyl soie na boku 100 zl za zwolnienie wypisane wstecz, i kazal dzis o 8 przyjsc tam ludzi pelno chorych no ui cos mnie zlapalo tam, kase musialam mu dac bo ubezpieczenie mam prywatnie no ale jakby mnie wyrejestrowali to by mi 1000 zl tego 2 ecikowego socjalnego przepadlo
Szyjka juz calkowicie miekka, lekko rozwarta, ale jeszcze na 2 cm.
ja to ciee przed terminem na porodowce widze :-D

kurcze juz 2 skurcz mialam bardzo silny, boli jak nie wiem, Mikolaj tez niemrawy prawie wcale sie od wczoraj nie rusza

[ Dodano: 2010-11-03, 13:45 ]
dziewczyny a was tez tak sutki bola/ kurcze ja od kilku dni to tragedia, mleko mi leci i nie idzie dotknac , normalnie jakbym juz karmila i miala podraznione

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

03 lis 2010, 15:16

ja to ciee przed terminem na porodowce widze
eeeee myslisz?? :ico_oczko: moj maz obstawia twardo ten weekend :ico_oczko: nie sadze :-)
dziewczyny a was tez tak sutki bola
mnie nie, juz od dawna nic z piersiami sie nie dzieje, i kurde male sa. Moj maz wczoraj mowi to nie sa piersi do wykarmienia :ico_oczko:


ledwo od ginki wrocilam i zaraz lece z mlodym na ten wymaz, a juz serio sil nie mam, a to tak daleko :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość