Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

03 lis 2010, 22:00

Hej dziewczyny :ico_haha_02:
Niedawno wróciłam od lekarza. Wszystko w jak najlepszym porządku- dzidzia ma prawie 7cm i fika koziołki. To niesamowite :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Jestem strasznie szczęśliwa. Po krwiaku nie ma już śladu, także leżeć już nie muszę :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Tak Was czytałam i mogę jedynie dziękować Bogu, że u mnie w pracy po ludzku traktują ciężarne. Sama przełożona wysyłała mnie na zwolnienie, żebym się nie przepracowywała :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Nie przejmujcie się bo nie warto, niestety za innych ludzi nie możemy, trzeba jakoś zagryźć wargi i przełknąć ślinę. Najważniejsze teraz to ta mała istotka w brzuszku :ico_haha_01:
Pozdrawiam Was ciepło i Wasze maleństwa

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 lis 2010, 07:15

Koroneczka bardzo się cieszę, że i Ty i maleństwo jesteście zdrowi.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

04 lis 2010, 14:00

hej dziewczyny

ciesze sie ze wszystko ok z Wami i Waszymi maluszkami :-)

Murchinson, dzis chyba Twoja kolej na badania?

Co do naszych prac, szefow itd. to ja juz od dawna mowie ze my jestesmy na gorszej i straconej pozycji. Albo cie przyjac do pracy nie chca bo mloda, moze jeszcze zaraz po slubie to w kazdje chwili moze byc w ciazy, albo jak juz przyjma to umowa na pol roku potem moze na pol i znow. A ze jest kryzys i umowy na czas nieokreslony sa zawieszone to sie nami tak moga bawic i bawic.
Ale dziwnych ludzi nie zrozumiem, czy z zawisci czy z czego stroja miny i wielce oburzeni bo ty w ciazy jestes. Mnie takie cos nie spotkalo ze strony kolezanek ale historie o mojej szefowej nieraz opisywalam.

Dzis w pracy moge cos pisac, bo jak we wtorek R zaczal system instalowac tak skonczyl wczoraj przed 18 . Ja wtedy mialam popoludniowa drzemke a pozniej przyjaciolki mnie odwiedzily i dzien zlecial

Wiola dobrze ze Twoja szefowa w ogole kogos szuka moja wie od 2 miesiecy a nic z tym nie zrobila. Nic nie mowie ale za tydzien jest 12.11 i bedzie troszke zdziwiona

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 lis 2010, 14:21

czesc

dziewczyny super, ze u Wad wszystko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mnie od wczoraj pobolewa dol brzucha, bralam apap :ico_noniewiem: ciekawe co to :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
pewnie gdybym byla u siebie to poszlabym do gina, ale do niedzieli jestesmy u mamy
zobaczymy jutro :ico_noniewiem:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

04 lis 2010, 14:38

emilia7895, mnie tez pobolewal juz od kilku tygodni , zwlaszcza nasilal sie jak podnosilam prawa noge przy zakladaniu spodni, przy przekladaniu nogi z gazu na hamulec i w innych takich sytuacjach. Nie umialam tez kucnac, a jak wstawalam to potrzebowalam 5 min zeby sie rozprostowac taki bol i strasznie jakby mnie cos sciagalo w dol. Zglosilam to lekarzowi na tych badaniach prenatalnych, zbadal mnie i powiedzial ze jst wszystko w porzadku i ze mnie niestety moze pobolewac bo jestem niska (155 cm) i wszystko mam blizej siebie poukladane wiec jeden narzad naciska na drugi bo nie maja w srodku za duzo miejsca i tak moze byc. Powiedzial tez ze niektore niskie dziewczyny pod koniec nie moga juz kroku zrobic bo wlasnie przy ruszeniu noga taki bol odczuwaja ze zostaja w pozycji lezacej.

Od dwoch dni mnie nie boli w ogole a 2 wczesniej bolalo tylko wieczorami po calym dniu. I we Wszystkich Swietych jak sie najezdzilismy po grobach to tez jeczalam z bolu.

Ale w sumie podejrzewam co moglo mi pomoc tylko nie wiem czy pisac tutaj :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 lis 2010, 14:45

patrycja_g tak, mam dzisiaj badania-najpierw usg (uprzedzono mnie, że trwa ok.45 min) póxniej badanie krwi. Jak wrócę wieczorem to się odezwę.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

04 lis 2010, 15:03

Murchinson, czekam z niecierplliowscia na wiadomosci :-) a to usg u mnie tez trwalo z 30 min bo jakby sie dalo to mierzylby nawet kazdy paluszek, ale to dobrze tak powinno to wygladac

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 lis 2010, 15:17

patrycja_g, dzieki, u mnie to chyba raczej taki bol jakbym miala zaraz dostac biegunke :ico_noniewiem:
Ale w sumie podejrzewam co moglo mi pomoc tylko nie wiem czy pisac tutaj :ico_oczko:
pewnie, ze mozna :ico_oczko:
Jak wrócę wieczorem to się odezwę.
czekamy

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

04 lis 2010, 16:02

bo to troche krepujace ale... mi chyba stosunek pomogl :ico_wstydzioch:
bo na drugi dzien umieralam z bolu ale kolejne to nie pamietam ze mnie cos bolalo a bylo to dosc dokuczliwe

Nowa a mi lekarz powiedzial ze na plec jest duzo za wczesnie i nic nie widac w 14 tc jeszcze minimum 4 musimy poczekac. Tylko ze ja sie go pytam czy widzi zeby mu przypomniec ze ma nie mowic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

04 lis 2010, 16:10

Hej dziewuszki ja tak tylko na chwilke, jestem po pracy, oczywiscie nic sie nie zmienia nadal tyram jak wół, i padam na twarz.
Dzisiaj porobiłam wszystko co mi kazała wczoraj zrobic, a potem przyjechała z nowym towarem i stwierdzila ze itak trzeba bedzie wszystko poprzestawiac bo ma nowy towar :ico_zly:
Normalnie myslalam ze wybuchne ze zlosci, nie wiem po co to robilam, syzyfowa praca :ico_zly:

Jutro urodzinki mojego synusia, wiec zakupki mnie czekaja, odprawiam je w sobote wiec pewnie nie bede miała czasu zeby zajrzec, ale moze sie uda :-)

Murchinson, ja tez czekam na wiesci o kruszynce, na pewno wszystko bedzie dobrze :-D

Koroneczka, bardzo sie ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: obyt tak dalej, teraz bedziesz miała spokojna głowe ze krwiaka nie ma :-D
Ciekawe jak tam u zolii bo ona biedna tez go miała :ico_olaboga:
zbadal mnie i powiedzial ze jst wszystko w porzadku i ze mnie niestety moze pobolewac bo jestem niska (155 cm) i wszystko mam blizej siebie poukladane wiec jeden narzad naciska na drugi bo nie maja w srodku za duzo miejsca i tak moze byc. Powiedzial tez ze niektore niskie dziewczyny pod koniec nie moga juz kroku zrobic bo wlasnie przy ruszeniu noga taki bol odczuwaja ze zostaja w pozycji lezacej.
o widzisz na wszystko jest jakas odpowiedz :-D
Czyli mnie chyba to nie grozi, jestem wysoka 172 wiec nie mam pouciskane :-D :-D ale tez brzuszek mnie pobolewa, ale ostatnio stwierdził ze to ta macica sie powieksza i tak moze bolec :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość