robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

04 lis 2010, 13:36

ejustysia przykro mi ze tak sie u Was dzieje.....musisz jakos dac rade do poniedzialku...kurcze wyobrazam sobie co sie musi u Was dziac.... :ico_olaboga:
wspolczuje...
jeszcze faktycznie przez te nerwy ciebie wezmie na porodowke..

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

04 lis 2010, 13:36

Hej laski. U nas paskudnie leje jak nie wiem.
Rano pojechalam oddalam mocz i zrobilam badanie na cytomegalie no i na ktg sie zapisalam.

My dzis z mezem mamy 4 rocznice slubu. :ico_olaboga: jak mi to zlecialo :ico_olaboga:

Malgosiu probowalam tych cwiczen, dziekuje, ale ja nawet nog nie moge odgiac bo ta prawa strasznie boli :ico_placzek: jakby blokada byla, dalej nie pojdzie.

Robaczku wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 40 tydzien. :ico_szoking: Matko juz :ico_olaboga:
dzis spagettii na obiad a
to tak jak u nas :-D

ejustysia, boze justysia wspoloczuje Ci takiej roboty i to wlasnie teraz :ico_placzek: skad wziasc na to sily????

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

04 lis 2010, 14:21

robak napisał/a:
dzis spagettii na obiad a


to tak jak u nas :-D
ale mi smaka narobiłyście, ja moze na weekendzie zrobie :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

04 lis 2010, 14:48

skad wziasc na to sily??
no wlasnie nie wzielam , usiadlam i siedze i placze, niech se kapie, wiktor niech sobie wylewa te wode w nonono juz mam, rece opadaja

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

04 lis 2010, 15:01

no wlasnie nie wzielam , usiadlam i siedze i placze, niech se kapie, wiktor niech sobie wylewa te wode w nonono juz mam, rece opadaja
:ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

04 lis 2010, 15:57

obiadek zjedzony :ico_ciezarowka: zagryzam kulkami truflowymi uwielbiam je :ico_ciezarowka:

tak sobie mysle dziewczyny a u Was te ciaze byly planowane??
bo u nas niby byla ale jeszcze nie teraz tak chcelisy poczekac do nowego roku :-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

04 lis 2010, 16:58

no wlasnie nie wzielam , usiadlam i siedze i placze, niech se kapie, wiktor niech sobie wylewa te wode w nonono juz mam, rece opadaja
pewnie zrobilabym to samo :ico_placzek:
tak sobie mysle dziewczyny a u Was te ciaze byly planowane??

no u nas planowana,, 4 miesiace staran i co miesiac ogromny zawod gdy miesiaczka przychodzila.
No i bardzo chcielismy dziewczynke :-)

[ Dodano: 2010-11-04, 15:59 ]
bo u nas niby byla ale jeszcze nie teraz tak chcelisy poczekac do nowego roku
a w nowym roku bedzie Was juz 4 :-D no i super!!!!!!

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

04 lis 2010, 21:02

jestem

byłam u mamuni
młodego właśnie uśpiłam
jestem sama bo krzysiu we wrześni
obejrze barwy szczęścia i ide z laptopem do łóżka

Justyna :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
dziewczyny a u Was te ciaze byly planowane??
Igor był planowany i teraz było tak samo
tylko że z igorem sie udało od razu a teraz 5 miesięcy - jak to określił mój krzysiu - zalewaliśmy formę :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

04 lis 2010, 21:08

aniaj to juz masz luz wieczorny, my idziemy sie kapac o 21 nagrywam sobie na wspolnej jak adam bedzie usypial sarke to obejrze;) w telewizji ''n'' to wlasnie ejst super ze mozna nagrywac sobie programy.... :ico_brawa_01:
Aniaj dobry tekst z tym zalewaniem formy wlasnie powiedzialam mojemu adamowi to mowi ze tak sobie faceci mowia czesto ja osobiscie nie slyszalam tego tekstu :ico_haha_01: dobre dobre :ico_brawa_01:

wlasnie zjadlam zupke mleczna z platkami na kolacje:) mniaaam :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

04 lis 2010, 21:14

w telewizji ''n'' to wlasnie ejst super ze mozna nagrywac sobie programy.... :ico_brawa_01:
no własnie już wczoraj pisałaś, że nagrywasz film i ja sie zastanawiałam jak ty to robisz....my mamy cyfrowy polsat i nie mamy takiego bajeru :ico_noniewiem:
Aniaj dobry tekst z tym zalewaniem formy wlasnie powiedzialam mojemu adamowi to mowi ze tak sobie faceci mowia czesto ja osobiscie nie slyszalam tego tekstu :ico_haha_01: dobre dobre :ico_brawa_01:
no dobry tekst :ico_haha_01: ja też go dopiero usłyszałam od mojego :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość