Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

05 lis 2010, 16:08

manenka, ojej, dobrze, że wszystko w porządku z malutką. Ale wiesz ja też mam miękką szyjkę, póki co zamknięta, ale też się martwię. lekarz kazał mi się maksymalnie oszczędzać, ale wiadomo przy dziecku nie zawsze tak się da. Jeszcze wspomniał o pessarze :ico_placzek:
dziewczyny tzrymajcie kciuki zebym juz nie miała takich akcji
trzymamy bardzo mocno

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

05 lis 2010, 17:16

Witam nową ciężaróweczkę :ico_brawa_01:
manenkaobyś więcej tak nie miała :ico_sorki: 3mam kciukasy
buzok kurcze straszna lipa wyszła.. może jednak nie zwolni tego faceta :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

05 lis 2010, 17:56

Dziewczyny i znów problemy :ico_olaboga: . Mama moja dziś odebrała wynik Oliwii i okazuje się, że moja córa jest chora na mucoplazmę :ico_placzek: . Jak sie wali to wszytsko na raz. Idziemy po 20 na wizyte do naszej pediatry i mamy rozpocząć leczenie, a jak to będzie wyglądało napiszę Wam jak wrócimy lub dopiero jutro rano. Kurcze czemu mi sie tak wszystko wali. Moja bidulka pewnie będzie musiała siedzieć w domciu a co z zerówką tyle zaległości :ico_olaboga: .

Co do sytuacji męża to bardziej skomplikowana sprawa, pewnie Wam pisałam, że on jeździ na trasie gdzie jest mi to bardzo na rękę, bo jak się dzidzia urodzi to Oliwke wrzuce do niego do busa, mama moja ją z przystanku odbierze i już mała jest w szkole, a tak to będzie problem i to wielki. Już dawno by zrezygnował z tej roboty ale ta sytuacja nas trzyma :ico_placzek:

Ok teraz czekam na męża idę mu coś do jedzenia zrobić, mała sobie pogra. Potem będę. I sorki, że zawracam Wam głwy :ico_sorki:

manenka mam nadzieje, że juz więcej takich akcji nie będziesz miała, bo kurcze to za wcześnie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

melissae
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 05 lis 2010, 11:23

05 lis 2010, 18:04

buzok14, z tego co czytałam to ta mucoplazma to nic fajnego. Oby szybko małej przeszło, będę za to trzymała kciuki

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

05 lis 2010, 18:32

buzok przesyłam Ci moc siły bo Ci się przyda nic tylko pozytywne myślenie tak właśnie jest w życiu ,że problemy chodzą parami!!Ja miałam niedawno taki okres nikomu nie życzę same złe wiadomości były i kłopoty różnego rodzaju powoli się uspokoiło ale było gorąco!!

Witamy nową lutóweczkę!!

A wy jak zwykle poszłyście z tym pisaniem grubo i musiałam czytać trochę dłużej niż zwykle hehe no nic lubię was czytać a mało mam czasu bo synusiowi choroba nawróciła temp 38 kaszle i taki spokojniutki dobrze ,że weekend to go wykuruję !!

A co do samopoczucia całkiem nieżle a synuś w brzusiu taaaakie fikołki fika ,że aż czasem zaboli za dużo ma miejsca smarkul jeden hahahaha
Uciekam bo ogórkową zrobiłam synusiowi bo lubi a dziś mało jadł zajrzę wieczorem jak mój luby nie będzie okupował kompa buziaki na brzuszki!!

Ja też chcę próbki pampersów co mam zrobić by je dostać??

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

05 lis 2010, 20:01

buzok14, z tego co czytałam to ta mucoplazma to nic fajnego. Oby szybko małej przeszło, będę za to trzymała kciuki
zobaczymy co nam powie doktorka. Wielkie dzięki za kciukasy napewno się przydadzą
buzok przesyłam Ci moc siły bo Ci się przyda
Wielkie dzięki
synusiowi choroba nawróciła temp 38 kaszle i taki spokojniutki dobrze ,że weekend to go wykuruję !!
dużo zdrówka dla maluszka

[ Dodano: 2010-11-05, 19:02 ]
Ja też chcę próbki pampersów co mam zrobić by je dostać??
dziewczyny podawały tu jakiś link, tylko ja go nie pamiętam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 lis 2010, 22:00

Ja też chcę próbki pampersów co mam zrobić by je dostać??
http://www.pamperspremium.pl/index.php/ ... robke.html
tam trzeba wpisać jakieś hasło na końcu i jest to:dry max

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

05 lis 2010, 22:07

dzięki dziewczyny za kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ale wiesz ja też mam miękką szyjkę, póki co zamknięta, ale też się martwię. lekarz kazał mi się maksymalnie oszczędzać, ale wiadomo przy dziecku nie zawsze tak się da.
no dokładnie , trzymam kciuki by i tobie nic sie wcześniej nie rozpoczelo :ico_sorki: :ico_sorki:
Jeszcze wspomniał o pessarze :ico_placzek:
a co to?? :ico_noniewiem:
Dziewczyny i znów problemy :ico_olaboga: . Mama moja dziś odebrała wynik Oliwii i okazuje się, że moja córa jest chora na mucoplazmę :ico_placzek:
:ico_olaboga: jednak zle wyniki
a co to za choroba??
trzymam mocno kciuki by szybko udało się ją wyleczyć :ico_sorki: :ico_sorki:
to przez nią córcia do przedszkola nie będzie mogła chodzić??
a to zaraźliwe jest?? może zagrozić to tobie i dziecku??

@gniecha, jednak nie przeszła choroba , zdrówka synkowi życze :ico_sorki: :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

05 lis 2010, 23:23

jednak zle wyniki
a co to za choroba??
trzymam mocno kciuki by szybko udało się ją wyleczyć
to przez nią córcia do przedszkola nie będzie mogła chodzić??
a to zaraźliwe jest?? może zagrozić to tobie i dziecku??
tak według wyniku Oliwka zaraziła się mucoplazmą i to pewnie w przedszkolu od któregoś z dzieciaków. Ta choroba ma objawy bardzo podobne do normalnej grypy, tylko zwykłą grypke nie leczy się antybiotykami, a mucoplazmę tak. Roznosi się podobno drogą kropelkową, a ja jestem na nią tymbardziej narażona, że jakiś czas temu jak miałam silny kaszel to robiłam to właśnie badanie i mi wyszły jakieś tam przeciwciała, że niby miałam styczność z tym czymś ale mój organizm potrafił się wybronić. Musze uważać, żeby po niej nie piś nie jeść, bo jeśli się zarażę, to leczenie tego może być niebezpieczne dla dzidziusia.

Mała przez 10 dni ma być w domu i do przedszkola nie może chodzić, bo zarazi inne dzieci :ico_sorki: .

To chyba na tyle, głowa mnie boli i mam dosyć dzisiejszego dnia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 lis 2010, 23:33

Witajcie wieczorową porą...
manenka, to miałaś stresujące chwile, oby minęło na dobre i nie wróciło. Dobrze, że Nellusia ma się ok.
buzok14, pamiętaj, że mogłoby być jeszcze gorzej, dużo siły Ci życzę, bo to kiedyś minie wszystko i będziecie ten czas tylko wspominać. Oby i córcia szybko wyzdrowiała.
melissae, ja jestem Agnieszka i mieszkam we Wrocławiu, do Poznania często jeżdżę, bo tam mieszka mój teść. Ja mam córcię Ulę, która w styczniu skończy 3 .latka, w brzucholku noszę synusia, któremu damy na imię Stasiu :-)
@gniecha, dużo zdrowia dla synusia..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość