NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

06 lis 2010, 20:20

Gwona, sliczne malenstwo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja ide juz w przyszlym tyg do nowej ginki, poprosze, zeby mnie przyjela bez kolejki.. brzuch twardnieje mi o kazdej porze dnia, w nocy tez :ico_nienie: i dzisiaj mnie nawet bolalo :ico_olaboga: wiec mam nadzieje, ze w poniedzialek juz sie dowiem, czy wszystko wporzadku :ico_sorki: :ico_sorki:
nawet z P. sie nie kochamy teraz, bo nie wiemjak tam moja szyjka, a nie chcialabym sobie i malenstwu zaszkodzic...

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

06 lis 2010, 20:21

Witajcie dziewczyny :-)

Ale tu dziś pustki ale pewnie dlatego,że weekend :-)

tabogucka nic tylko się cieszyć,że dzidzia tak rośnie :ico_brawa_01: może wcześniej urodzisz i dzidziuś nie będzie taki duży :-D

Gwona super dzidziuś :-D :ico_brawa_01: :-D

magda1614 jak tam, odstawiłaś już duphaston ?

patrycjaaa nie masz się co martwić,że nie czujesz jeszcze ruchów. Ja w pierwszej ciąży poczułam delikatne ruchy między 18 a 19 tygodniem ale takie mocniejsze kopniaczki dopiero koło 22 tygodnia, także jeszcze masz czas :-)
A co do bólu brzucha to jeśli nie boli co jakiś czas tylko ciągle i nie tak jak na okres to nospa powinna pomóc. Macica się rozciąga,więc czasem bóle są normalne ale na szczęście masz wizytę już za 3 dni to lekarz Ci wszystko wytłumaczy i uspokoi :-)
No i może już poznasz płeć :-D :-D :-D

Ja mam wizytę w następny wtorek i już się nie mogę doczekać,bo będę miała USG i znów zobaczę dzidzię :-D :-D

[ Dodano: 2010-11-06, 19:28 ]
NowaSejana pewnie,że jak brzuch Cię boli to idź szybciej i poproś o badanie,bo lepiej być spokojnym i wiedzieć,że np. się panikuje niż się zamartwiać,że coś jest nie tak,bo to bardziej szkodzi dzidzi :ico_noniewiem:
Mnie np. ten brzuch od czasu do czasu pobolewa ale jakoś tak czuję,że to nic złego i jak tylko się położę albo wezmę nospę to mi przechodzi ale jak byłam z Karolinką w ciąży to raz miałam takie bóle brzucha jak na okres i strasznie mi się brzuch napinał i bolał i pojechałam na pogotowie. Podali mi jakieś leki na rozkurczenie, podali coś w kroplówce i kazali leżeć i brać nospę jak by ból powrócił i się okazało,że się rozwarcie zrobiło na 1 cm,a to dopiero 30 tydzień był. Wtedy czułam,że coś jest nie tak i bardzo się cieszę,że pojechałam :ico_sorki:
Na całe szczęście to się już nie powtórzyło i takich bóli dostałam dopiero przy porodzie 9 dni po terminie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Lepiej skontrolować każdy ból jeśli niepokoi,a nie czekać :ico_nienie:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

06 lis 2010, 20:53

Aniaaa, mi wlasnie z dziewczynkami tez sie tak brzuch napinal i jak sie okazalo skrocila mi sie szyjka i tez mialam rozwarcie na 1 palec :ico_puknij: dlatego teraz wole byc ostrozna i nie bede czekala do wizyty i pojde odrazu w poniedzialek :ico_sorki: :ico_sorki: ostatnio na szczescie szyjka mimo stawiania sie macicy byla ok... nic a nic sie nie skrocila :ico_sorki: :ico_sorki:
u mnie pewnie duzy wplyw ma tez stres, latanie po urzedach, po sklepach :ico_olaboga: no a to jeszcze nie koniec, gdyby mi teraz kazali lezec to bylaby masakra, bo ani jeden karton jeszcze nie rozpakowany, sprawy papierkowe jeszcze czekaja itd :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

06 lis 2010, 21:03

NowaSejana nie przemęczaj się i jak tylko możesz to się kładź :ico_nienie: Nawet chwilka odpoczynku dobrze zrobi Tobie i dzidzi :ico_ciezarowka:

A jak tam u Was z nowym domkiem ?

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

06 lis 2010, 23:33

A jak tam u Was z nowym domkiem ?
jakod leci do przodu...
dzisiaj bylismy na zakupach i kupilismy farby do wszystkich pokoi, wykladzine dla malych zeby mialy cieplutko no i lampy, bo w poprzednim mieszkaniu mialam od wlasciciela, wiec teraz trzeba bylo kupic...
jeszcze tylko lampa do salonu, tapeta do sypialni, karnisze, firanki i bedzie ok....
no i te urzedy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: staram sie odpoczywac, ale czasem sa takie dni jak dzisiaj, ze caly dzien jestem w biegu, a jak siedze to tez mi nie za dobrze :ico_zly:
i nawet regularne przyjmowanie magnezu nie pomaga :ico_zly:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

07 lis 2010, 13:05

Witam babeczki!!!
tak na chwile tylko
NowaSejana, uważaj na siebie z tą szyjką,mi też sie skraca,narazie mam tylko dużo leżec i wypoczywac,ale na następnej wizycie to już pewnie coś przeciw skurczowego dostane,też mi twardnieje czasami,ale ginek mówi że to normalne bo macica musi cwiczyc,ważne tylko żeby szyjka sie przy tym nie skracała :ico_oczko:
Wszystkim życze udanej niedzieli :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

07 lis 2010, 13:13

NowaSejana oby Ci szybko poszło z urzędami i urządzaniem domciu i wypoczywaj :-D :-D :-D
O widzę,że szykuje Wam się impreza z okazji urodzin dziewczynek :-D :ico_brawa_01: :-D

U nas pogoda do d.... :ico_zly: Co chwilę pada ale na szczęście nie wieje już :ico_noniewiem:
Ja się już dobrze czuję na szczęście i widzę,że mi apetyt rośnie powoli i aż się boję ile mi kg przybędzie jak tak dalej pójdzie :ico_wstydzioch: :ico_ciezarowka:
I siusianie się unormowało,bo już nie muszę w nocy wstawać, tylko całą noc przesypiam :064:

[ Dodano: 2010-11-07, 12:15 ]
aga216 a kiedy masz wizytę ?
Dziękujemy bardzo i też życzymy Ci udanej niedzieli :-D

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

07 lis 2010, 14:20

hej Wam ! :-)

ja się wybieram we wtorek do kliniki w Poznaniu, niech mi zrobią wszystkie badania, bo niepotrzebnie się martwię...

Pozdrowienia, wszystkim życzę spokoju i odpoczynku :-)

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

07 lis 2010, 14:31

Witaj Dobrusia :-) na pewno jest wszystko w porządku z synusiem !! A ten Twój gin to dziwny,że w takiej niepewności Cię zostawił, zamiast coś wyjaśnić,żebyś się nie zamartwiała :ico_olaboga: Daj znać po badaniach, będziemy trzymać mocno kciuki :-)

[ Dodano: 2010-11-07, 13:33 ]
NowaSejana możesz na pierwszej stronie zmienić suwaczek Fintifluszki na różowy,bo pisała,że najprawdopodobniej będzie córcia :-D

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

07 lis 2010, 15:36

Aniaaa, to ja musialam gdzies wizyte Fintifluszki przegapic :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
a ja jutro zadzwonie do ginki, mam nadzieje, ze mnie przyjmie :ico_sorki: :ico_sorki: trzymajcie kciuki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość