donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

06 lis 2010, 21:44

my byliśmy u babci,potem u teściowej,

Szymek śpi od 30min, my właśnie zjedliśmy zamówioną pizzę i oglądamy ,,mam talent",

Marcia
udanej imprezki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

07 lis 2010, 12:24

witajcie...jeju ale sie wyspałam :-D :-D :-D :-D

i dzis mam zamiar leniuchowac na całego :-D :-D

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

07 lis 2010, 23:27

dobry wieczorek
Antosiowi zęby idą i chyba przez to zasnąć nie może. chwilę pospał,ale się przebudził i już od ponad godziny chodzę co jakiś czas do Niego. :( 5 albo 6 na dole idzie,nie da pokazać, poczułam tylko jak smarowałam żelem

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

08 lis 2010, 09:43

witam

u nas raniutko padał deszcz, a teraz śnieg :ico_puknij: ,

a ja mam nerwa, ojciec mnie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: , chciała bym już być w naszym mieszkanku, no ale jeszcze pewnie doby miesiąc muszę tu wytrzymać,

Szymek się o 4 przebudził z dziwnym kaszlem, zaczął kaszleć i wymiotował,
byłam rano go zarejestrować do lekarza, jego pediatry nie ma dziś, więc idziemy do innej babki o 9.45, teraz mały biedaczek śpi, ale muszę go za 10min obudzić, żeby się wyszykować, nie wiem czy mi coś zje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

08 lis 2010, 11:27

witam
donatka moze to grypa zoladkowa?moj tez ja mial, zdrowka zycze i daj znac po wizycie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a ja jestem sama:((maz wyjechal do Gdyni, pewnie w srode wroci, ale w czwartek i piatek do pracy nie idzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
mimo wszystko jestem dzis w okropnej kondych=ji, tylko plakac mi sie chce ze taka sama jestem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

08 lis 2010, 13:19

my po wizycie, a więc kaszel od czasu do czasu jest, ale dużo nie brakuje i może mu zejść na oskrzela, na razie mamy syropy, a jak do środy nie będzie poprawy to mamy przyjść, gardło lekko zaczerwienione,

byłam też w tesco po pieluchy i w Rossmannie po mleko, i w lidlu po mandarynki :-D ,

wczoraj byliśmy u teściowej, piekła pączki i bułki drożdżowe, pyszne były :-D , Szymek też jadł i podejrzewam, że może od tego ciasta drożdżowego wymiotował :ico_noniewiem: ,

mąż w pracy , jak wróci to jedzie malować Szymka pokoik :-) ,

jedwabna współczuje, że sama siedzisz :ico_sorki: , ale do środy niedaleko :ico_oczko:

,

[ Dodano: 2010-11-08, 15:20 ]
Szymek zasnął o 14.10 i kaszel go obudził o 14.50 :ico_placzek: , oby mu po tym syropie przeszło :ico_sorki:

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

08 lis 2010, 17:31

Witam :)
wpadam pozdrowić Was od milutkiej. nie wchodzi tu, ponieważ studia zajmują Jej dużo czasu, a poza tym Klaudia nie daje spokoju. za 2tygodnie wprowadzają się do nowego domu, przypomniałam,żeby później fotki wstawiła :)

miłego wieczoru! i zdrówka dla chorowitków :*

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

08 lis 2010, 22:37

Szymek zasnął, ale po 20min obudził się, z kaszlem i wymiotował :ico_placzek: ,

jedwabna a jak u Was się objawiała ta grypa żołądkowa? też kaszlał i wymiotował?

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

09 lis 2010, 08:47

hej hej witam z poranna :ico_kawa:
a jak u Was się objawiała ta grypa żołądkowa? też kaszlał i wymiotował?
dokladnie, kaszlal i wymiotowal, nie mogl nic zjesc bo za chwile znowu wymioty. ale u nas bylo tylko do tego pare kupek rzadkich wiec podawalam mu duzo elektrolitow i smekte przeciwko wymiotwaniu i jaks uchronilismy sie od szpitala, no ale nam pediatra od razu powiedziala ze to grypa zoladkowa.
ostatnio tez coreczka mojej znajomej wyladowala w szpitalu bo wlasnie wymitowala, ale lekarze do tej pory nie ustalili co to bylo, ich zdaniem nie grypa zoladkowa tylko jakis wirus, miala kroplowki, jakies leki i po tygodniu wrocila do domu.

ja dzis mam w planach sprzatanie, a po drzemce lece do mamy, ona mi duzo pomaga i pogada sie i czas jakos leci.
byle do jutra :ico_sorki: :ico_sorki: :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

09 lis 2010, 09:30

witam :)

nocka ok Szymek pospał do 6.20 mleka nie chciał, trochę pokaszlał, wypił herbatkę i jeszcze pokimaliśmy do 8.15,

jedwabna :ico_olaboga: , mam nadzieję, że Szymkowi to minie :ico_sorki: i nie będzie tak źle jak u Twojej znajomej, , Szymek nie wymiotuje po każdym posiłku :ico_sorki: , w ciągu dwóch dni to 2razy wymiotował, dziś jeszcze wykupię jeden syrop, bo myślałam, że go mam, ale jednak nie miałam,

zaraz zjemy jakieś śniadanko, a potem skoczymy do apteki, do US i z mamą do jej znajomej po Rogale Marcińskie mniammmmmmmmmmm :-D,

miłego dnia! :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości