Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 lis 2010, 13:26

witam
my po weekendzie Mikołaj dziś za czarodzieja przebrany w przedszkolu ma pasowanie.ale niestety rodziców nie mogło być :ico_nienie: więc zrobiłam mu zzdjęcie w domu zaraz coś prześle.

ja nastepną turę ubranek dostałam :ico_brawa_01: ale już nie mam gdzie tego trzymać :ico_olaboga: :ico_olaboga: muszę kupić komodę bo normalnie półkik mi się skończyły... :ico_olaboga:

za tydzień idę do gina na USG zobacże jak mała urosła bo coś czuję że bardzo :ico_olaboga: ledwo co chodzę krzyż mnie boli mała się wypycha a ja też mam problem z butami żeby założyć :ico_olaboga: z Mikołajem nie miałam takiego problemu bo to było lato i do konca chodziłam w klapkach bo nawet wrzesień był sliczny a teraz :ico_olaboga: ale musze sama soie razić bo nie ma mi kto rano zakładać chyba że Mikołaja nauczę :ico_haha_01: :ico_haha_01:
nie musisz być na czczo , możesz cos zjeść
ja musiałam być na czczo bo jak za pierwszym razem-z mikolajem mi robił zapomniałam się i coś zjadłam i mi taki cukier wyszedł wysoki że się przeraził i wysłał mnie do diadetologa i tam robiłam już na czczo i wyszedł prwidłowo a teraz nie jadłam i wyszedł też w normie..więc może lepiej nie jedz...

stawiam też za 7 miesiąc :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: ale fajnie bliżej niż dalej!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mój 7 miesięczny brzucholek!!
Obrazek

a tu mój czrodziej...ma gwiazdki na pelerynce i czapce ale niestety nie widać...
Obrazek

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 lis 2010, 13:36

Tynusz1, pamietaj zeby zabrać cytrynke :-D ja miałam w czwartek w zeszłym tygodniu, i nie musisz być na czczo ,
ja musiałam :-( A cytrynkę można do tego roztworu wlać? A to nie fałszuje wyniku?

[ Dodano: 2010-11-08, 12:41 ]
ale niestety rodziców nie mogło być :ico_nienie:
a czemu nie mogło? :ico_noniewiem:
Mój 7 miesięczny brzucholek!!
śliczny i :ico_brawa_01: za 7 miesiączek :ico_brawa_01:
a tu mój czrodziej...
fajny :-)

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 lis 2010, 14:01

a czemu nie mogło?
sama nie wiem...ale koleżanka w innych przedszkolu miała i też nie mogła byc.....
ja musiałam :-( A cytrynkę można do tego roztworu wlać? A to nie fałszuje wyniku?
ja byłam na czczo ale cytrynkę sobie wcisnęłam do tej glukozy bo nawet sam gin mi mowił żebym tak zrobiła...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 lis 2010, 14:07

ale cytrynkę sobie wcisnęłam do tej glukozy bo nawet sam gin mi mowił żebym tak zrobiła...
nie wiedziałam, że tak można, to zupełnie inaczej się pije.

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 lis 2010, 14:09

tak lepiej i nie odczuwasz aż tak tej słodyczy.ja do tej ilosci jednej szlkanki dałam pół cytryny

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

08 lis 2010, 15:20

A ja dziś 25 tydzień :ico_tort:

Co do kg ja mam termin na 21 luty i przytyłam od początku 1,5kg ginekolog mi powiedziała ,że mam czas się rozstyć należę do tych szczuplejszych jedno co mi dolega to miękka szyjka i nie mogę zbytnio szaleć ,ale nic o wadze gin nie wspomniała

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 lis 2010, 15:34

A ja dziś 25 tydzień :ico_tort:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 lis 2010, 18:12

ja musiałam być na czczo
mi kazali być na czczo

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 lis 2010, 18:45

witam
jak tam zakupki macie już wózki???

ja dałam sobie narazie spokój z wózkami bo nawet nie mam kasy przeznaczonej na wózek dopiero zacznę o tym mysleć w styczniu...faktycznie oglądam u mnie w Gdyni jest taki fajny sklep tu jest link..a z tego co wiem to w innych miastach chyba tez jest:

http://www.bobowozki.com....p?cPath=215_369

i tu sobie zaglądam i oglądam czasem są fajne promocje...ja się troche boję wziąć używany wózek ze względu na koła...z tym moim miałam niezle przeprawy z kółkami i T jak widzi wózek to pierwsze co ogląda kółka..

narazie to chce kupić jakieś kosmetyki,jakie urzywałyśice na samym początku do mycia?jakie pieluchy kupić od 2-5kg czy lepiej od 3-6??normalnie ja nic nie pamiętam jak było z Mikolajem niby 5 lat a wydaje się jakby było to z 20 lat.poradzcie coś!!

ten mi sie podoba
http://www.bobowozki.com....roducts_id=1090

http://www.bobowozki.com....products_id=584

ale ten też klółka ma trochę małe

ten fajny jest też:
http://www.bobowozki.com....roducts_id=1410

ale najbardziej mi się podoba ten ale czekam na jakąś przecenę już raz była w takiej hurtowni dziecięcej u mnie ale i tak nie miałam kaski wtedy :
http://www.bobowozki.com....&<osCsid>

moja kumpela mi go zachwalała i wydaje się taki solidny widziałam go na żywo elegancko sie jedzie leciuteńko

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 lis 2010, 19:13

ak tam zakupki macie już wózki???
ja już mam od groma czasu ale wózek brałam od koleżanki po jej córeczki :-)
teraz na allegro zamówiłam pościel dla malutkiej cały komplet (ochraniacz, poduszka, kolderka, poszewki i u tego samego faceta przescieradlo) i za wszystko 85 zł z przesylka :ico_brawa_01: w piatek wplace pieniazki i w tygodniu pewnie juz bede miala

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość