Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

08 lis 2010, 13:10

Dzień dobry !
u nas pada :ico_sorki:
ja jak wyjeźdzałam rano do Poznania to padłą deszcz ze śniegiem :ico_szoking:

rozstępów się też boje, bo już widzę, że pojawiły się u mnie na piersiach małe... a smaruje specjalistycznym kremem ;-p

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

08 lis 2010, 13:41

Hejka
finfituszka śliczby brzuszek i jak urósł
nowasejana no to czekamy na wiesci po jutrzejszej wizycie,a jak dziś brzuszek?
co do rozstępów dziewczyny,to mi w 1 ciązy na koniec sam zaczeły sie pojawiac,ale tak małe i tylko po bokach,smarowałam sie oliwką,jak bedie teraz zobaczymy,wydaje mi sie że to wszystko zależy od skóry i od kg które nabedziemy i w jakim tempie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja dopiero wstałam z łóżka,na dworze leje,mały w przedszkolu,to co miałam robic :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
obiad gotowy
jej dziewczyny jak ja bym chciała żeby już był gdzies 30 tydzien,ciągnie mi sie ta ciąża,powiinam sie cieszyc wiem,ale jak sie jest po przejsciach to już inaczej to wyglada :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

08 lis 2010, 14:27

Fintifluszka Jaki ogromny brzusio,ślicznie niech rośnie :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana za nowy tydzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas też dzisiaj pochmurno,aż się człowiekowi nic nie chce :ico_spanko: :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

08 lis 2010, 18:49

aga216, też bym chciala 30 tydzien juz :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

08 lis 2010, 19:47

aga216, magda1614, też sobie ostatnio myślę,że fajnie by było być już po 30 tygodniu ale zobaczycie,że raz dwa zleci,bo zaraz Święta, sylwester i będziemy po nowym roku prawie po 30 tygodniu :-D

Dobrusia, trzymam mocno kciuki,żeby rozstępy poszły sobie precz :ico_nienie:
Na piersiach też mam,bo strasznie mi się powiększyły :ico_szoking: W pierwszej ciąży co chwilę nowy stanik i później się zmniejszyły ale i tak były większe niż przed ciążą, a teraz :ico_szoking: :ico_szoking: ogromne się zrobiły i już mam takie jak pod koniec ciąży z córcią :ico_noniewiem: Aż strach pomyśleć co będzie po porodzie jak pokarm będzie :ico_haha_01: Mąż na pewno będzie zadowolony :-D :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

08 lis 2010, 20:59

ja dzisiaj takiego posta wysmarowalam i strone cofnelam i poszlo wszystko...

generalnie konkluzja byla taka, ze jak rozstepy maja byc to beda i tak :ico_oczko: ale dzialac cos trzeba, zeby sobie w brode nie pluc pozniej :ico_haha_01: ja mam napiersiach koszmarne, ale mialam je od okresu dojzewania, wiec nic to dla mnie nowego. tyci nad pepkiem po ciazy i pajeczynka na udzie, ale zbledly i nie widac ich juz... a po prostu na koniec kazdego prysznica brzuszek oliwka masowalam... tak robie tez teraz

Gwona, co u Ciebie...?

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

08 lis 2010, 22:04

Fintifluszka Nie najlepiej :ico_placzek: ia dalej mam przejścia z moim ex coraz bardziej się załamuje :ico_placzek: Powiedział,że nie da ani grosza na dziecko,że mogę zapomnieć. Zmarnował mi życie. I, nigdy nie pozwoli na to żebym sobie życie ułożyła bo mi je zniszczy!! Jestem zalamana,żyć się nie chce :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

08 lis 2010, 22:41

Ojj, no i widzisz, tutaj jest problem, ze on tak "byle jak" pracuje, ze nawet nie mozna go na tym przylapac, alimenty i tak dostanie, ale pewnie jakies najnizsze. cos tu sejana mowila, ze i tak panstwo bedzie Ci placilo... Szkoda mi Ciebie na prawde :ico_pocieszyciel: facetom tak wlasnie wszystko wolno, a pozniej umywaja rece :ico_nienie: teraz Ci bedzie ciezko, bo dzidzius bedzie malutki, a ty bedziesz sie nim zajmowac sama i finansowo pewnie bedzie kiepsko, ale przyjdzie taki moment, ze wyjdziesz na prosta-najwazniejsze, ze sie definitywnie rozstaliscie :ico_sorki: strasznie mi przykro, ze musisz przez to przechodzic...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

09 lis 2010, 08:27

Czesc dziewczyny
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za osiemnasty :-D :-D :-D

[ Dodano: 2010-11-09, 07:32 ]
Tak czytam o tych rozstepach...ja na razie nie zauwazylam no moze ciut na piersiach od dolu (ale trzeba naprawde sie nagimnastykowac zeby je dojrzec)bo jakos nie smaruje regularnie :ico_wstydzioch: a brzusio smaruje (ale raczej co 2gi dzien chociaz staram sie codziennie) i tu nic .Natomiast te sprzed ciazy na udach chyba sie troche powiekszyly :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-11-09, 07:33 ]
Poza tym czuje dzidzie prawie zawsze wieczorem po kolacji jak sobie leze na sofie :-D :ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2010-11-09, 07:47 ]
Gwona ten Twoj exsio to rasowy nonono !!! Facet bez jaj i bez honoru!!! Wogole sobie nim glowy nie zawracaj-urwij kontakt calkowicie (przynajmniej na jakis czas) . Byc moze sie w tym czasie zastanowi zamiast Cie dreczyc i straszyc. bo mysle ze na dluzsza mete zrozumie jak wiele stracil a Ty bedziesz juz napewno szczesliwa mamusia prawdopodobnie w nowym udanym zwiazku i wtedy go dopiero uderzy. Jesli CiE naprawde dreczy -moja kumpela pozbawila swojego bylego praw rodzicielskich i twierdzi ze to najlepsza decyzja-to zrob to samo ze swoim . Nie bardzo sie na ojca nadaje ,nawet finansowej odpowiedzialnosci nie chce poniesc to ...niech sie buja!!! Na tytul taty tez trzeba sobie zasluzyc!!! Badz twarda dla siebie i malenstwa i ignoruj glupka bo to go najbardziej zaboli. Dopoki sie zneca nad Toba to mu sie wydaje ze ma nad Toba przewage!!! Pokaz mu ze jest odwrotnie i ze jest takim malusienkim czlowiekiem w Twoich oczach.

[ Dodano: 2010-11-09, 07:49 ]
NowaSejana jak tam po wizycie???

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 lis 2010, 10:23

czesc dziewczyny...
moja dzidzia bryka od rana :-)

moj gabriel tez od rana bryka :ico_oczko:

tabogucka, dobrze powiedziane, niech sie buja nonono! :ico_haha_01:

Sejanka odezwij sie cos

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość