malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

08 lis 2010, 21:01

Małgosiu to widzę że krzyś sie ostro rozchorował :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
A z tym przedszkolem to chyba najlepsze wyjście. Jak ma wam bidulek co drugi tydz chorować to lepiej, wy oszczędzicie sobie stresu a mały nie bedzie tyle chorował. Napewno nie będzie lekko z dwójką dzieci ale dacie radę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
jakos musimy dac radę,
szkoda mi Krzysia bo taki biedny jest chory
abstrahując od tego ze nam sie to finansowo nie kalkuluje bo 700 zł za m-c szło na przedszkole z czego Krzys nawet połowy nie chodził a do tego w aptece tyle zostawiamy ze szok
sama wiesz jak jest z chorym dzieckiem
Wszystkim dziewczynom w dwupaku życzę szybkich i w miare bezbolesnych porodów :-)
dzieki przyda sie :-D

[ Dodano: 2010-11-08, 20:02 ]
wiecie co jak ja juz taka niecierpliwa jestem to postawie Wam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za jutrzejszy 39 tydzien :-D :-D :-D :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

08 lis 2010, 22:07

alez sie rozpisalyscie:)
a ja zjadlam kolacje i zaraz pekne :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

09 lis 2010, 00:27

o 19 juz przysypialam na kanapie.....a potem seriale, kapiel i sie rozbudzilam i znow nie pospie :ico_puknij: zamaist sie polozyc wczesniej to siedze i nie wiem na co licze :ico_puknij:

ejustysia, wez Ty kobieto uwazaj na siebie :ico_nienie: widze, ze mamy cos wspolnego :ico_oczko: ja taka pechowa jestem jak cos sie dzieje to zawsze mnie :-D a jak sie gdzies potkne albo przewroce to moj maz zawsze mowi do mnie bo ty to taka "rozchrema" jestes, cokolwiek to znaczy :ico_haha_01:

co do stronki pampersa to ja z niej tez juz jakis czas korzystam, i ostatnio zamowilam te probki pampers premium care, choc doskonale wiem jakie one sa bo malej na poczatek kupilam 4 paczki wlasnie tych :-D a taka sprytna bylam, ze zamowilam na siebie, meza, mame i tesciowa :-D na rozne adresy mailowe i domowe i dzieki temu mam jeszcze 20 pieluszek :-D zawsze to dwa dni sikania :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
w sumie szybko przyslali.

karolina-ch, aniaj84, ciesze sie, ze moje golenie tak Was rozbawilo :-D

malgoskab, wspolczuje Ci kochana choroby synka i to jeszcze uszy...echs.....
podjeliscie dobra decyzje, tym bardziej, ze Twoj synus jeszcze taki malutki. Ma czas na przedszkole, pojdzie od wrzesnia, a Ty na pewno jakos rade sobie dasz.
Zdrowka zycze dla synulka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
My podjelismy ostatnia probe, maz powiedzial jak znow Matiego rozlozy to do wiosny basta z przedszkolem. ale ja bede mu miejsce trzymala w tej grupie wnoszac oplaty poprostu.Juz sie przyzwyczail do grupy do pan, nie chce mu zmieniac niczego.
Wszystkim dziewczynom w dwupaku życzę szybkich i w miare bezbolesnych porodów
_________________
dziekujemy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
abstrahując od tego ze nam sie to finansowo nie kalkuluje bo 700 zł za m-c szło na przedszkole z czego Krzys nawet połowy nie chodził a do tego w aptece tyle zostawiamy ze szok
noooo u nas to samo :ico_olaboga: jak ja ostatnio przesledzilam wyciag z banku i podliczylam ile w aptekach zostawilam w przeciagu wrzesnia i pazdziernika to oczy z orbit mi wyszly :ico_szoking: :ico_szoking:
wiecie co jak ja juz taka niecierpliwa jestem to postawie Wam za jutrzejszy 39 tydzien
no kochana szalejesz z tymi tygodniami :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

09 lis 2010, 11:08

witam :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

09 lis 2010, 11:15

ja tez witam :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

09 lis 2010, 11:26

Witam :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

09 lis 2010, 11:45

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_brawa_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

09 lis 2010, 12:07

witam i ja:)
alez sie rozpisalyscie dzis:) :-D
adama mojego jelitowka chwycila jakas takze zaraz zabieram sarke i jade do ammy na 2-3 dni....oby nas nie zarazil tylko.... :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

09 lis 2010, 12:36

na 2-3 dni..
no co ty, lepiej sie na porodówke szykuj a nie do mamy :-D


a tak powaznie zdrowka dla meza

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

09 lis 2010, 15:32

to sie rozpisalyscie :ico_olaboga: :ico_haha_01:

no to i ja witam :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość