Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

09 lis 2010, 16:07

hahahahaha ale dzisiaj wena :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

09 lis 2010, 17:31

witajcie brzuchaczki :-D

byłam u lekarza
daje mi 2 tyg jeszcze :ico_noniewiem:
mówiłam mu że nie ma żadnej poprawy, ze brzuch sie napina, boli jak na okres,że dużo leże a on mi mówi, że poprawy nie musi być tylko oby sie nie rozwierała szyjka i tyle
tzn rozwarcia nie ma,nic sie specjalnie nie dzieje, główka bardzo nisko, ale odstawił mi luteine i nie wiadomo co sie bedzie działo
za tydz następna wizyta
umówiłam sie dziś do fryzjera na pt żeby jakoś wyglądać jakby mnie szybciej wzieło :ico_haha_01:
jestem ciekawa jak to sie potoczy
dzisiaj już nie mam siły ale jutro pakuje torbe tak już na poważnie i musimy łóżeczko tez uszykować bo jeszcze jest obniżone po igorze :ico_noniewiem:

a tak w ogóle to zjadłam obiad
młody szaleje z tatą
no i jutro maż bedzie miał robote bo drzewo zamówiliśmy na opał, żeby szymek miał ciepło jak sie urodzi

i tyleeee
a czy u was też tak zimno jak u nas....brrrr.....

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

09 lis 2010, 21:42

hejkA ja u mamy zsaka bylam na ktg wszystko oki polozna moja mnie zbadala przy okazji zeby zobaczyc co i jak i powiedziala ze cm rozwarcia wszystko gotowe do porodu,powiedziala zeym z mezem pochasala i powinno pojsc ale niestety jak na zlosc adam dogorywa w domu i nonono placek. :ico_noniewiem:
na wywolanie w poniedzialek ten nie pojde jesli juz to nastepny czyli 22 tak jak wczesniej gin mowil.
zostaje mi czekac .... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-11-09, 20:43 ]
poprawka ze 4 cm rozwarcia :)

[ Dodano: 2010-11-09, 20:44 ]
takze dodala ze 1/3 porodu mam juz za soba :)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

09 lis 2010, 22:32

daje mi 2 tyg jeszcze
mówiłam mu że nie ma żadnej poprawy,
Aniu dbaj o siebie, odpoczywaj i stosuj sie do zalecen lekarza :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a czy u was też tak zimno jak u nas....brrrr.....
nie u mnie nawet calkiem cieplo
poprawka ze 4 cm rozwarcia :)
o woow :ico_szoking: tyle to ja mialam w 20 godzinie porodu.
Kurde to u Ciebie bedzie ekspresowy porod na pewno!!!! :ico_brawa_01:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

09 lis 2010, 22:36

Dziewczyny ja przy wywoływanym porodzie to na te 4cm rozwarcia musiałam popracować 4 godziny.A miałam oksytocyn+kilka masaży szyjki przez poożną.Gratuluję tych 4 cm :ico_brawa_01: Ale fajnie macie dziewczyny,że za chwilę maluszki będą z wami.Noworodki są przecudne,takie malusie...

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

09 lis 2010, 22:43

hejka
mnie cos rozklada, gardło mnie boli i uszy obym teraz jeszcze chora nie byla
Krzys juz dzisiaj troche lepszy, najważniejsze ze nie ma gorączki

wy to tak opisujecie że ja sobie mysle ze ja to chyba do nowego roku w ciązy bede chodzic, ja to objawów żadnych nie mam, takich na poród, no cóż Krzysia tez przenosiłam ponad tydzień

robak ale super z tymi 4 cm - ja to z Krzysiem o każdy cm walczylam jak nie powiem co a ty juz z górki teraz masz,

aniaj84 uwazaj na siebie i w miare mozliwosci odpuść sobie prace domowe, kazdy tydzień dla dzidzi jest jeszcze ważny

u mnie nawet pogoda ok, choc wieczorem zaczelo padać, ale co z pogody jak i tak siedzie w domu i nosa nie wystawiam

to chyba na tyle, lece bo mi herbatka stygnie i mężuś tez czeka przed tv na mnie
dobrej nocki :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

09 lis 2010, 22:48

robak ale fajnie ze juz 4cm :ico_brawa_01: Ja przy Maji jak miałam 5cm to juz skórcze co 5 minut :ico_sorki: A jak chcesz przyspieszyć jeszcze a przede wszystkim na większe rozwarcie to polecam skakanie na piłce do ćwiczeń :ico_oczko: :ico_sorki:

Ja już nie mam siły :ico_placzek: Zmęczona juz jestem ciążą :ico_placzek: Wszystko mnie juz boli :ico_placzek: Z jednej strony juz chciałabym rodzić a z drugiej musze jeszcze czekac na siostre no bo dziewczynki... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

09 lis 2010, 22:51

malgoskab, oby Cie nie rozlozylo :ico_sorki: :ico_sorki: ja to mam takiego farta, ze mateusz zawsze mnie zarazi, po tej ostatniej chorobie mimo iz to juz prawie dwa tygodnie, jeszcze mam kaszel i chrype okropna :ico_szoking:

A Maja tak sie wypina, tak rozpycha, ze az zwijam sie z bolu. I strasznie mocno cisnie na szyjke :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-11-10, 07:37 ]
wstawac leniuchy :569:
dzis chyba ja pierwsza :-D no to stawiam :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

moi juz w drodze do przedszkola. Ale znow u nas dzis leje, o matko :ico_olaboga:
Ale mnie cos dzis podbrzusze napitala jakby okres mial sie zaraz zaczac.

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

10 lis 2010, 09:14

melduje sie i ja:)
Sarutka jeszcze spi, ja pol nocy nie przespalam cholera jasna odzwyczalam sie tu spac i tak mi niewygodnie bylo ze szok :ico_szoking:
z ta pilka dobry pomysl w lidlu sa te pilki dzis podskocze po nia chyba i moze do piatku pojdzie:) ja jak uslyszalam ze 4 cm to myslalam ze z lozka wyskocze ze szczescia az mi ulzylo ze cos sie dzieje..polozna polecila seksik z mezem ale niestety nie ma opcji wczoraj zajechalam do domu na chwilke leki mu przywiezc to nie wygladal krotko mowiac masakra tak go rozlozylo nie mial by sily majtek sciagnac a co dopiero cos wiecej :ico_oczko: :-D hahahaha

powiedzialam jej ze jak bedzie w pracy tam gdzie chodze na ktg to ma mi dac znac to moze mnie wymasuje i pojdzie :ico_noniewiem:

musze cos na obiad wstawic ale nie mam zupelnie weny co...mama wroci z pracy glodna sisterka ze szkoly tez ...hmmm jakies propozycje??;)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

10 lis 2010, 09:45

moze mnie wymasuje i pojdzie
ten masaz to chyba bardzo bolesny jest??
nie wiem nie mialam, tak slyszalam.....

A co na obiad. Ja nie mam pojecia dla mateusza mam z wczoraj rissotto a co dla nas to nie wiem.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość