Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

09 lis 2010, 18:41

witajcie brzuchaczki :-D

byłam u lekarza
daje mi 2 tyg jeszcze :ico_noniewiem:
mówiłam mu że nie ma żadnej poprawy, ze brzuch sie napina, boli jak na okres,że dużo leże a on mi mówi, że poprawy nie musi być tylko oby sie nie rozwierała szyjka i tyle
tzn rozwarcia nie ma,nic sie specjalnie nie dzieje, główka bardzo nisko, ale odstawił mi luteine i nie wiadomo co sie bedzie działo
za tydz następna wizyta
umówiłam sie dziś do fryzjera na pt żeby jakoś wyglądać jakby mnie szybciej wzieło :ico_haha_01:
jestem ciekawa jak to sie potoczy
dzisiaj już nie mam siły ale jutro pakuje torbe tak już na poważnie i musimy łóżeczko tez uszykować bo jeszcze jest obniżone po igorze :ico_noniewiem:

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

09 lis 2010, 18:53

aniaj84, no to mozesz listopadowka zostac ;)
no tak oby szyjka sie nie rozwierala za szybko... wiesz jakby za dwa tygodnie to juz bedziesz miala praktycznie 37 skonczonych wiec to juz w terminie jakby co... a co do wizyty to u Ciebie to juz napewno bedzie co tydzien co? tez sie zastanawialam nad tym...

no mi wczoraj maz pomalowal wloski wiec jakby co jakos bede wygladac;)
chcialabym jeszcze przed porodem do kosmetyczki sie wybrac na brwi chociaz ale to musze znalezc kogos kto ze mna pojdzie bo sama nie moge wychodzic...

aniaj84, a Ty co zabierasz dla Maluszka do szpitala? masz jakas liste czy cos? bo ja w zasadzie mam z tym problem... wiec prosze o pomoc... napiszcie co Wy zabieracie...

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

09 lis 2010, 18:56

gadalam z lekarzem, to sa bole przepowiadajace takie juz mocniejsze, w przeciagu paru dni moge spodziewac sie czegos regularnego to mam leciec na 6 biegu do szpitala.

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

09 lis 2010, 19:05

kruszynka05, w sumie to ja już mogę jechać i rodzić bo mi coraz ciężej jest no ale wiadomo im dłużej tym lepiej dla maluszka :ico_sorki:

ja jutro ide na brewki a w pt na pasemka więc jak mały mnie zobaczy to sie za bardzo nie przestraszy :ico_haha_01:

a co do torby dla maluszka....
tam gdzie bede rodzic to rzeczy sa potrzebne dopiero na odbiór
tzn uszykuje sobie tak na wszelki wypadek pampersy, chusteczki, body, kaftany i śpiochy+skarpetki i cieniutką czapeczke ale jak mooja bratowa rodziła w styczniu w tym samym szpitalu to ciuszki dopiero na odbiór brat zabierał wiec w domu uszykuje wszystko a mąż w razie czego to mi podrzuci

spadlamznieba, widzę że my obydwie już na ostatnich nogach
ja jestem ciekawa co sie bedzie działo jak mi odstawił luteinę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

09 lis 2010, 19:06

spadlamznieba, widzę że my obydwie już na ostatnich nogach
ja jestem ciekawa co sie bedzie działo jak mi odstawił luteinę
chce juz poniedzialek i wizyte u gina... :(

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

09 lis 2010, 19:09

chce juz poniedzialek i wizyte u gina... :(
wierzę ci
ja mam wizyte w środe za tydz i tez juz nie moge sie doczekać mimo to że byłam dzis i wiem co jak....

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

09 lis 2010, 19:13

spadlamznieba, no to naprawde moze byc lada moment... nie martw sie jakby co to do szpitala i tyle... a do poniedzialku odpoczywaj i jakos zleci...
aniaj84, no ciekawe jak organizm bedzie sie zachowywal bez luteiny... moze tez lada dzien sie zacznie...

no ja np zastanawiam sie czy musze miec ze soba recznik dla malutkiej... sudocrem itd... no jak wezme to nic sie nie stanie jak nie wezme to zawsze maz moze dowiesc...

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

09 lis 2010, 19:16

no ja np zastanawiam sie czy musze miec ze soba recznik dla malutkiej... sudocrem itd... no jak wezme to nic sie nie stanie jak nie wezme to zawsze maz moze dowiesc...
kurcze w każdym szpitalu jest inaczej
nie wiem co z tym recznikiem.....
mi sie wydaje że lepiej uszykować, spakowac a dowieść w każdej można :ico_oczko:

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

09 lis 2010, 19:21

mi sie wydaje że lepiej uszykować, spakowac a dowieść w każdej można
no tak...
naprawde tzreba sie brac za to pakowanie na powaznie...

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

09 lis 2010, 19:30

no to naprawde moze byc lada moment
bóle krocza przy chodzeniu, tępy ból w krzyżu, zwiększona wydzielina, kłucie pod żebrami, obniżenie brzucha... to wszystko ona powiedziała że to bóle przepowiadające. teraz tylko czekać na skurcze i wody.. jestem przerażona

[ Dodano: 2010-11-09, 18:31 ]
lepiej spakowac wiecej niz mniej.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość