Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 lis 2010, 21:10

hej,czytam was regularnie ale jakos pisac mi sie nie chce. U nas dobrze,w miare,bo u Andrzejka obudzila sie astma oskrzelowa na tle alergicznym i wciaz nowe leki dostaje.Zuzka sie jakos trzyma,wlazi wszedzie gdzie chce,wszystko trzeba juz chowac,kable itp. W niedziele jedziemy na turnus do Koscierzyny na 3 tygodnie i jakos tak leci do przodu :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

09 lis 2010, 21:57

Dzięki dziewczyny :-)

Rybka, biedny Andrzejek, może jednak mu przejdzie z wiekiem :ico_sorki: A kiedy Zuzia ma operację?

anusiek, Helen, cieszę się, że nie tylko ja mam takie odczucia, na szczęście takie myślenie dopada mnie raczej rzadko.

anusiek, wypad do kina, czy gdziekolwiek faktycznie przydałby mi się. Pewnie to śmiesznie zabrzmi, ale czekam na premierę Harrego Pottera :ico_oczko: jak każda z nas, ja też czasami się denerwowałam, teraz już na szczęście nie mam powodu, bo zawsze to było podczas prób namówienia Wiki do zjedzenia czegokolwiek... Wiem, że nie powinno się tego robić, mogłam ją tylko tym zniechęcić całkowicie.

anetka607, oby testy wyszły ok :ico_sorki:

Helen, super, że jesteś z wózka zadowolona, daj znać jak się sprawował na pierwszej jeździe

Shiva, gratulacje dla Justynki :ico_brawa_01: A wyczyn z sofą imponujący :ico_brawa_01:

graz1974, ale fajne twoje dzieciaczki i super, że mimo malutkich spięć potrafią się jednak ładnie razem bawić

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

10 lis 2010, 09:23

witajcie,

Helen a co to będzie za prezent? też się zastanawiam...

:ico_brawa_01: dla Justynki, jaka sprytna dziewczynka :ico_brawa_01:
graz świetne dzieciaki, chyba normalne w tym wieku że się trochę biją :ico_oczko: a to zasypianie niezłe. Hehe ale widzę że nawet nakarmić umie - super!

dorota mam nadzieję że z ręką ok...ciekawe jak to jest...i jakie ja będę miała podejście do kolejnego bobasa...

iw_rybka, dobrze w końcu Cię widzieć. Dzieciaki strasznie do siebie podobne się zrobiły :-) Zuzia wygląda jak miniaturka Andrzejka. ObyWam szybko zleciały te 3 tygodnie.

ps. Helen też się cieszę jak wariatka z nowego kombinezonu (niedawno przyszedł).

życzę wszystkim spokojnego i udanego dnia.

ps od jutra mąż idzie na urlop do końca listopada :ico_szoking: a ja zamiast się cieszyć boję się żebyśmy się nie kłócili - no bo tak ze sobą non stop :ico_olaboga:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

10 lis 2010, 11:07

iw_rybka, kurcze no to masz napradwde szpitalw domu :ico_chory:
dorota mam nadzieję że z ręką o
boli ale zle nie jest,a pies za kare ma kaganiec :ico_nienie:
jakie ja będę miała podejście do kolejnego bobasa...
to zalezy kiedy bedzie nastepny bobas i jaka sytuacja pewnie..MAti byl przeze mnie bardzo chciany,byl lelkiem na moje smutki.jest wychuchany wypieszczony i zrobilam z niego ciolka :ico_wstydzioch: do tego rozpieszcza go babcia i ciocia wiec wogole jest mazgaj i sprzedawczyk :ico_noniewiem: z Lena inaczej..ona jest raczej "twardego" chowu. ma wiecej luzu ale tez mniej opieki. nie nosze jej tyle,nie przytulam..pewnie tez dlatego ze sie szybko odcycowala..jakos mam z nia mniejszy kontakt :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-11-10, 10:08 ]
anusiek, no fakt ze jak sie jest ze soba non stop to o spiecia latwo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

10 lis 2010, 12:15

no właśnie dorota,też się boje że Piotruś będzie wychuchany a nie chce tego :-)

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

10 lis 2010, 14:17

no właśnie dorota,też się boje że Piotruś będzie wychuchany a nie chce tego :-)
moj byl sam a nie jest, bardziej córkę przytulam :ico_wstydzioch: zawsze uwazalam ze chlop ma byc twardy i taki jest moj syn, jak mu wczoraj pow ze go kocham to sie zapytał co mi się stało :ico_wstydzioch: a jedno i 2 dziecko było wyczekiwane wiec nie wiem od czego to zależy
Dzieciaki strasznie do siebie podobne się zrobiły
tak prawda :ico_brawa_01:
Helen a co to będzie za prezent? też się zastanawiam...
ja tez nie wiem

moja mo ogromny katar, mało w nocy spała albo u mnie na rękach albo na mnie, koszmar aż boje sie co bedzie dzisiaj w nocy bo w dzien nie jest tak źle

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

10 lis 2010, 14:35

W niedziele jedziemy na turnus do Koscierzyny na 3 tygodnie
juz pewnie znasz Koscierzyne jak wlasna kieszen :ico_oczko: udanego i owocnego pobytu :-)
Pewnie to śmiesznie zabrzmi, ale czekam na premierę Harrego Pottera :ico_oczko:
wcale nie smiesznie, moja kolezanka tez chce sie wybrac (z mezem), rozerwiesz sie odrobine, odpoczniesz...
Helen a co to będzie za prezent? też się zastanawiam...
Kiara ma teraz faze na koty, jak jakiegos widzi, nawet na obrazku, to zaraz miauczy i sie cieszy, wiec pomyslalam o takim pluszowym kocie, ktory dodatkowo miauczy, mruczy i sie rusza. Ale do swiat jest jeszcze troche czasu, to i pomysl moze ulec zmianie :ico_oczko:
mąż idzie na urlop do końca listopada :ico_szoking: a ja zamiast się cieszyć boję się żebyśmy się nie kłócili
u mnie tez jest czesto podobnie :ico_oczko: pewnie maz sie cieszy z dlugiego urlopu...
boli ale zle nie jest,a pies za kare ma kaganiec
to porzadnie musial Cie ugryzc :ico_szoking:
wczoraj pow ze go kocham to sie zapytał co mi się stało
chlopak mowi, co mysli :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

10 lis 2010, 20:03

Wpadłam na chwilę się zameldować :ico_sorki: Jutro jedziemy do brata, więc pewnie odezwę się dopiero w piątek.

iw_rybka, owocnego wyjazdu :ico_sorki:
gratulacje dla Justynki :ico_brawa_01:
dziękujemy :ico_sorki:
Pewnie to śmiesznie zabrzmi, ale czekam na premierę Harrego Pottera :ico_oczko:
ja też czekam :ico_wstydzioch:
moj byl sam a nie jest, bardziej córkę przytulam :ico_wstydzioch: zawsze uwazalam ze chlop ma byc twardy i taki jest moj syn, jak mu wczoraj pow ze go kocham to sie zapytał co mi się stało :ico_wstydzioch:
no i jest twardy :ico_oczko: A tak poważnie, to też chyba zależy od charakteru :ico_noniewiem:
boli ale zle nie jest,a pies za kare ma kaganiec :ico_nienie:
no i bardzo dobrze, może sie oduczy gryźć :ico_nienie:
moja mo ogromny katar, mało w nocy spała albo u mnie na rękach albo na mnie, koszmar aż boje sie co bedzie dzisiaj w nocy bo w dzien nie jest tak źle
ojej biedna Klara, oby ta noc była lepsza :ico_sorki:
Kiara ma teraz faze na koty, jak jakiegos widzi, nawet na obrazku, to zaraz miauczy i sie cieszy, wiec pomyslalam o takim pluszowym kocie, ktory dodatkowo miauczy, mruczy i sie rusza.
my mamy takiego interaktywnego pieska, Justynka dostała od mojej przyjaciółki, ale go ciąga za uszy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

11 lis 2010, 09:43

Kiara ma teraz faze na koty
mój ma tańczącą krowę, uwielbia ją :ico_haha_01:
moja mo ogromny katar
wstrętny katar. Dawałam wodę morską do noska i takie krople nasivin - jedna kroplelka do noska i było trochę spokoju.

lecę robić gofry :ico_oczko:
mały dziś od rana ma humory i krzyczy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

11 lis 2010, 22:54

Hejka Dziewczyny :-)

U mnie wielka akcja odgrzybiania. Przeniosłyśmy się do byłego pokoju brata, a w naszym działania bojowe trwają. Opróżniłam dziś szafę i spryskałam wszystko środkiem grzybobójczym. Za kilka dni maluję gruntem, może nawet 2 razy pociągnę + pochłaniacze wilgoci. Miejmy nadzieję, że nie wyjdzie zbyt szybko znów, bo to, że wyjdzie, to jest pewne. Jak już raz się pojawi, to niestety lubi wracać... ehhh...

anusiek, wiem co czujesz, też zauważyłam, że miedzy nami jest lepiej jak nie jesteśmy ze sobą 24h/dobę.
za kare ma kaganiec :ico_nienie:
no i bardzo dobrze, trochę dziwne, że twój pies Cię tak po prostu ugryzł.

anetka607, ojej, oby katar Klarze szybko przeszedł :ico_sorki:
ja też czekam :ico_wstydzioch:
cieszę się, że nie jestem sama
Dawałam wodę morską do noska i takie krople nasivin
ja robię identycznie i faktycznie to pomaga

Widzę, że nad prezentami się zastanawiacie :-D Ja już mam w sumie przemyślane dla wszystkich, bo nie lubię na ostatnią chwilę. Wikunii w sumie to 4 prezenty w grudniu się należą :ico_oczko: Mikołajki, urodziny, imieniny, wigilia... Na mikołajki robię jej taką dużą skarpetę (jak skończę to się pochwalę) i włożę do niej trochę słodyczy i gadającego pingwinka i zawieszę na łóżeczku, później co roku będziemy do niej jakiś drobiazg wkładać, na urodziny konik na biegunach, imieniny (jeszcze nie wiem, ale może darujemy sobie w tym roku prezent, czekoladka musi wystarczyć :ico_oczko: ), a na gwiazdkę klocki z little people, bo bardzo mi się spodobały u koleżanki.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość