patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

09 lis 2010, 17:37

obys tylko zadnego chorobska nie złapała :-)
no mi sprzyja bo R wlasnie L4 przedluzyli o kolejny tydzien i wyslali na konsultacje do laryngologa ma taka infekcje. Ale pije ten prenalen i nic nie chwytam a dzis to moze z cisnienia, mam przynajmniej taka nadzieje, bo boli dalej i to teraz znow coraz mocniej nie wiem co ile ten apap mozna brac w ciazy, bo moze po tym porannym chociaz troche mi ulzylo. Juz sama nie wiem.

Tak, Emilia ma bardzo dlugie wypowiedzi :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

A ja odliczam godziny. Jeszcze 3.5 i 3 dni wolnego :-) No i od piatku L4, chyba ze lekarz zdanie zmienil

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

09 lis 2010, 20:04

patrycja_g, wiesz co ale mnie tez na poczatku bardzo duzo glowa bolala, teraz juz mniej ale to byly bole starszne. Tak samo mialam w pierwszej ciazy, wiec nie wiem od czego to zalezy.

Nie wiem jak jest z tym apapem, chyba 2 dziennie to wystarczy, wiecej nie,, kurde nie wiem :ico_noniewiem:
A ja odliczam godziny. Jeszcze 3.5 i 3 dni wolnego :-) No i od piatku L4, chyba ze lekarz zdanie zmienil
fajnie ty pojdziesz na l4 a ja do pracy :ico_placzek: i znowu sie zacznie :ico_placzek:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

09 lis 2010, 21:59

Tak, Emilia ma bardzo dlugie wypowiedzi :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ehehhe dzieki :ico_oczko:

my bylismy na zakupach, kupilam sobie taka bluzo - kurtke, mam nadzieje, ze nawet duzy brzuch sie w nia zmiesci i spodnice ciazowa - gdyby nie P to pewnie bym jej nie kupila
no i jeszcze nowy stanik, musialam juz rozmiar wiekszy :ico_oczko:
ide polozyc spac malucha

uff to teraz sie rozpisalam :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 lis 2010, 08:48

hej

Miałam wczoraj wpaść, ale opadłam wieczorem z sił, po pracy poszłam na szybki spacer z małą (szybki, bo się ciemno zrobiło), a potem mnie dosłownie ścięło. bolał mnie tez brzuch, ale sie połozyłam i przeszło.
Ożywiłam się dopiero po prysznicu i nawet całe "Usta Usta" obejrzałam :-)
Nie wiem jak jest z tym apapem, chyba 2 dziennie to wystarczy, wiecej nie,, kurde nie wiem
mnie lekarz robił rozpiske na 1 wizycie, co brać i w jakich ilosciach, apap mozna do 6 x dobę (ale to myślę, że przy jakimś przeziebieniu/gorączce), mnie jak boli glowa, to biore własnie max 2x i przewaznie pomaga (z tym, ze rzadko mnie boli), w ogole ja jestem anty tabletkowa i biore dopiero w ostatecznosci.
Jeszcze 3.5 i 3 dni wolnego No i od piatku L4, chyba ze lekarz zdanie zmienil
Zazdroszczę.

Ja tak sobie myślę, że do końca roku to na pewno będę pracować, potem zobaczymy, ale max do końca lutego :-)
kupilam sobie taka bluzo - kurtke, mam nadzieje, ze nawet duzy brzuch sie w nia zmiesci i spodnice ciazowa - gdyby nie P to pewnie bym jej nie kupila
no i jeszcze nowy stanik, musialam juz rozmiar wiekszy
Fajnie :ico_brawa_01: , pochwal się :ico_sorki: , z tego co pamietam obiecałas fotkę :-) Ja tez niedługo bede musiała się wybrać, bo spodnie prawie wszystkie za małe, a brzeszek coraz większy, z piersiami to samo, wyłażą powoli z biustonosza :ico_oczko:

A ja biore urlop na piątek, ale jestem szcześliwa :-) , jutro już mamy zaplanowane spotkanie ze znajomymi, a reszte czasu jakoś ciekawie zorganizujemy

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 lis 2010, 09:21

czesc
ajnie :ico_brawa_01: , pochwal się :ico_sorki: , z tego co pamietam obiecałas fotkę
obiecalam, obiecalam, tylko jeszcze zdjecia nie zrobilam :ico_wstydzioch:
jak zrobie, to wkleje :ico_wstydzioch:
ogole ja jestem anty tabletkowa i biore dopiero w ostatecznosci.
podobnie jak ja :-D

musze dzis jechac na targ, bo ostatnio chyba Patrycja pisala ze je rzodkiewke wiec i ja musze miec codzien teraz rzodkiewke :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 lis 2010, 10:39

Cześć dziewczyny:)
Ale dziś pogoda nie? Znowu szaro i ponuro, aż nic się nie chce! Chyba, że u Was świeci słoneczko?

Też już musiałam kupić nowe staniki :ico_haha_01: Stare są kompletnie za małe.
Byliśmy też wczoraj z K na zakupach sprawiłam sobie spodnie ciążowe :ico_haha_02: W jeansach już strasznie niewygodnie, a tu brzuszek coraz większy :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Ja tak sobie myślę, że do końca roku to na pewno będę pracować, potem zobaczymy, ale max do końca lutego :-)
Bidulka, mam nadzieję, że do tego lutego będziesz się czuć wyśmienicie, choć może zdecydujesz się na wcześniejsze zwolnienie :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 lis 2010, 10:43

Chyba, że u Was świeci słoneczko
no u mnie własnie świeci i jest ok. 15 st. :-D
mam nadzieję, że do tego lutego będziesz się czuć wyśmienicie
tez mam taką nadzieję
choć może zdecydujesz się na wcześniejsze zwolnienie
Nie wykluczam takiej mozliwości :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 lis 2010, 10:51


no u mnie własnie świeci i jest ok. 15 st.
Zazdroszczę!

mam nadzieję, że u nas też się pogoda poprawi :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 lis 2010, 11:19

Ale dziś pogoda nie? Znowu szaro i ponuro, aż nic się nie chce! Chyba, że u Was świeci słoneczko?
u mnie podobnie, do tego jeszcze jest mgla :ico_noniewiem:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

10 lis 2010, 11:43

Hej,

u mnie slonce swiecilo, ale teraz chmury przyszly i zimno sie zrobilo. A my wlasnie wychodne mamy bo jedziemy klucze z mieszkania do adm-u oddac.
Dziewczyny dostalismy mieszkanie...mamy swiadomosc ze czekamy na mieszkanie do remontu ale to przeszlo samo siebie. Duzo mowic nie bede ale grzyb na suficie w kazdym pomieszczeniu a w szczegolnosci w pokoju ktory mialby byc przeznaczony dla dziecka przeszedl wszystko. Idzie sie tego co prawda pozbyc ale mieszkanie jest na poddaszu, dach nie remontowany i ciagle przecieka wiec to swinstwo bedzie wiecznie wychodzic.
Tak wiec wlasnie idziemy podziekowac za pierwsza propozycje :ico_oczko:

Co do ciuchow ciazowych to ja juz mam 3 pary spodni, 2 kupilam jedne w spadku ale dosc fajne, i 3 bluzki ciazowe. W ciuchy sprzed ciazy juz od jakiegos czasu nie wchodze a jak nawet wchodze to wygladam jakbym spory obiad zjadla. A te ciazowe to jednak ladnie brzuszek podkreslaja i efekt zupelnie inny.
W niedziele zalozylam taka jedna bluzke do szkoly to mi sie 5 osob pytalo czy w ciazy jestem :ico_oczko:

Lece bo R juz czeka.

A i musze sobie kupic rzodkiewki bo zapasy mi sie wyczerpaly, chociaz od 3 dni mizerie jem dziennie :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość