emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 lis 2010, 15:15

a te rajstopy z H&M to sa te grubsz, 40 den
ak urodze to wam powiem, czy lepiej mi sie chodzilo w ciazy zima czy latem :-)
Pierwsze dziecko urodzilam na jesien, a cale lato z brzuszkiem, ale nie narzekam, ciaglel w jakis spudnicach, spodenkach wygodnych i do lekarza sie fajnie chodzilo, bo tylko kieca w gore i heja :-D
Teraz wiecej ubierania i trzeba bedzie uwazac na sniegu by sie nie przewrocic, no i czy ja sie dopne potem do kurtki zimowej i plaszcza :ico_szoking:
moj Marcel jest lutowy, dzidzia bedzie majowa :ico_oczko:
fajne te letnie sukienusie dla ciezarnych, tylko mnie zawsze przerazaly te upaly z brzuchem
w moja kutrke zimowa to juz ledwo sie mieszcze, jest bardzo opieta, a ja tak nie lubie
na szczescie nigdy sie nie przewrocilam na sniegu :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

10 lis 2010, 17:22

ja w ogole spodniczek nie nosze, zawsze spodnie i to zawsze dlugie. Zreszta cale lato w adidasach i raczej na sportowo niz typowo letnio. Ostatnio jak kupowalam jeansy to mi pani proponowala rajstopy do sukienki ale wlasnie jej powiedzialam ze sukienek nie nosze i nie drazyla tematu. Nie zapytalam nawet o cene, a szkoda bo mialybysmy porownanie bo to taki zwykly, osiedlowy sklep ale dla ciezarnych

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 lis 2010, 23:10

hej

Ja się cieszę, że jestem w ciąży teraz, dla mnie maj, czerwiec to najlepsze miesiące do rodzenia, z Polą na macierzyńskim czułam się jak na długich wakacjach, co do ubrań zimowych to ja mam jeden taki płaszczyk, który sie nadaje, wystarczy tylko guziki przeszyć i jest ciązowy :-) , a zobaczycie jak to zleci, ani sie obejrzymy, a będzie wiosna i cieplo. Ja to sie jeszcze z Polą na końcówce opalałam (oprócz brzuszka oczywiście). A chodzenie z duzym brzuchem w lecie (jakie np zeszlego roku było to średnia przyjemność :ico_olaboga:

Co do rajstop to tez muszę sobie sprawić właśnie grubsze, bo w zimie zamierzam chodzić w sukienkach, a te co mam brzuszek uciskają. Ja kupowałam pamiętam w gatte, jak szłam na imprezkę noworoczną, ale cienkie, myslę, że tam powinien być też spory wybór.

Ja wlasnie zjadlam chipsy :ico_olaboga: , ale to nie moja inicjatywa, mąz byl w sklepie i kupil, nie potrafilam odmowić :ico_noniewiem:
Ale to takie fajne, zapiekane w piecu, jakas nowość (przynajmniej dla mnie, bo chipsów to ze wda lata nie jadlam), także tłumaczę sobie, ze mniej szkodliwe

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 lis 2010, 08:14

Cześć dziewczyny,
ja dwa dni z migreną wałczyłam, a właściwie nie walczyłam bo nic brać nie mogę.Apap za słaby. Trochę pomogło jak posmarowała skroń i czoło amolem.

Ja na zakupy jadę jutro i będę w H&M i C&A to kupię sobie takie rajstopy. Spytam też w sklepie osiedlowym.Kurtkę kupiłam większą bo w tę co miałam już się nie mieszczę.
Koroneczka jak jesteś czasami w Łodzi na uczelni to podjedź do Manufaktury ewentualnie do Portu Łódź ale to już dalej od centrum-tam masz H&M i C&A. Nie wiem czy te sklepy są w Galerii.
partrycja_g moja koleżanka też czekał na takie mieszkanie ale zrezygnowała po 1,5 roku bo powiedzieli jej, że mam bardzo małe szanse bo jest sama i nie ma rodziny. Kupiła w końcu nowe w TBS-ie. Fakt za 45 mkw ma czynsz 470 zł ale zapłaciła za nie coś koło 20 tys.

Co do zwolnienia to ja idę od 18.11. Moje szefowe wpadają ostatnio w panikę i dostają histerii jak przychodzą maile z głównej siedziby firmy. Nie mam ochoty siedzieć i się denerwować a tym bardziej, że mam umowę do dnia porodu i dodatkowo na zwolnieniu dostanę więcej niż jakbym pracowała.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 lis 2010, 10:55

hej majóweczki :-D
już wróciłam w końcu do świata ;-)
moja niunia niestety się pochorowała i jutro do lekarza trzeba będzie jechać :ico_noniewiem:

wiola85 zdrówka dla Filipka :ico_sorki:

dziewczyny a co wy tak z tymi rzodkiewkami?? :ico_haha_01:

mój to się śmiał ostatnio ze mnie bo miałam zachciankę :ico_haha_01: zjadłam parę ogórków kiszonych,wypiłam tą wodę po nich,potem zjadłam czekoladę i miałam jeszcze chęć na śledzika,ale jego już nie było w domu :ico_haha_01: :ico_haha_01:

co do ciąży latem czy zimą to jeszcze nie mam porównania ;-) chodziłam z Hanią całe lato i było gorąco,mogłam nago chodzić a często nawet bez bielizny latałam po podwórku bo jakoś wygodniej było :-D teraz zimy się trochę boję,bo poprzedniej parę razy zaliczyłam ziemię i obym teraz jakoś utrzymała równowagę z brzuchem bo nie będzie wesoło :ico_sorki:

mnie koniecznie czeka zakup nowych spodni,tzn po lumpeksie poszukam po niedzieli i jak nic nie znajdę to pójdę do sklepu,bo moje jeansy niestety straciły zamek jak próbowałam je zapiąć :ico_wstydzioch: i zostały mi tylko dresowe jedne :ico_sorki: mam jeszcze rybaczki i 3/4 ale do nich muszę mieć najpierw kozaki...

patrycja_g szkoda,że to mieszkanie jest do niczego ale mam nadzieję,że jeszcze zaproponują wam coś lepszego :-)

a to mój brzuszek:
14 tygodni i 5 dni
Obrazek

może wy pokażecie swoje brzuszki?? :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

11 lis 2010, 11:08

aniawlkp86, witaj, fajnie, ze juz jestes
to mój brzuszek:
14 tygodni i 5 dni
bardzo ladny, taki zgrabniutki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 lis 2010, 11:16

bardzo ladny, taki zgrabniutki :ico_brawa_01:
dziękuję :-)

ja też się cieszę,że już jestem :ico_brawa_01: a jak się czujesz?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

11 lis 2010, 11:18

a jak się czujesz?
w sumie juz dobrze, mdlosci wlasciwie minely, brzuch rosnie
postaram sie wkleic dzis forke, chociaz nieobiecuje, bo roznie to wychodzi :ico_wstydzioch:
a jak Ty sie czujesz?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 lis 2010, 11:22

emilia7895 wystarczy stanąć i zrobić fotkę ;-)
a ja się czuję ogólnie dobrze,tylko zęby mi dokuczają :ico_olaboga:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 lis 2010, 11:26

Aniu witamy ponownie-brzuszek fajniutki.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość