Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

10 lis 2010, 12:36

zubelek, No wracaj do nas szybciutko tak na codzień :-D Fajnie że dobrze się czujesz i nic nie dolega :ico_brawa_01: Gratuluje kolejnych tyggodni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: buzok14, Czesc Ciotka jak samopoczucie?

_nika_
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 10 lis 2010, 13:13

10 lis 2010, 13:37

witam wszystkie mamy :)
mam termin na 20 stycznia i chciałabym do was dołączyć :)
Kiedyś byłam na forum przy pierwszym dziecku, ale potraciłam dane.
Teraz niewierna wracam i mam nadzieję że mnie przyjmiecie :)

Będę mieć drugiego synka :)
Pozdrawiam i mam nadzieję że będzie nam się fajnie pisało, jeśli oczywiście mnie przyjmiecie do grona styczniówek :)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

10 lis 2010, 13:55

buzok14, Czesc Ciotka jak samopoczucie?
Witaj a samopoczucie umnie nawt ok, nie narzekam jak narazie, zobaczymy jak będzie dalej :ico_noniewiem: . A Ty jak tam wyspana?
Pozdrawiam i mam nadzieję że będzie nam się fajnie pisało, jeśli oczywiście mnie przyjmiecie do grona styczniówek :)
witam nową styczniówkę. napisz coś więcej o sobie

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

10 lis 2010, 14:46

_nika_, No witam zapraszamy :ico_haha_01: :ico_brawa_01: No włąsnie napisz cos wiecej o sobie :-D Widzę że my prawie ten sam termin ja mam na 15 stycznia kilka dni róznicy :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka: Jak się czujesz w tej ciąży?

[ Dodano: 2010-11-10, 13:47 ]
Witaj a samopoczucie umnie nawt ok, nie narzekam jak narazie
Chociaż jedna nie narzeka :-D :ico_smiechbig:

_nika_
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 10 lis 2010, 13:13

10 lis 2010, 14:53

Tylko coby tu napisać :) myslę że wyjdzie w praniu :D
Czuję się nawet dobrze, raz lepiej raz gorzej
Chociaż gorzej przechodzę tą ciąże niż pierwszą, ale różnie to bywa

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

10 lis 2010, 16:40

_nika_ witamy na styczniówkach

zubelek to super, że dobrze się czujesz. Czasami tak jest, że jak człowiek ma zajęcie i nie może sobie pozwolić na jakieś słabości, to organizm się po prostu dostosowuje

madziorka udanego pobytu w UK
buzok14 napisał/a:
Witaj a samopoczucie umnie nawt ok, nie narzekam jak narazie
Chociaż jedna nie narzeka :-D
nie no jeszcze ja :-D jak zwykle super się czuję i mam nadzieję, że tak będzie do końca.

A mi dziś przyszła kołyska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kupiłam używaną razem z pościelą i materacykiem na dół do salonu. Stwierdziłam, że to lepsze niż łóżeczko turystyczne, bo zajmuje mniej miejsca. A poza tym mi się nie podobają łóżeczka turystyczne.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

10 lis 2010, 17:27

nie no jeszcze ja jak zwykle super się czuję i mam nadzieję, że tak będzie do końca.
no trzeba Ci przyznac rację. Ty kochana to od początku przechodzisz wszystko suuuper, a ja dopiero od kilku tyg się czuję ok.

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

10 lis 2010, 20:51

Hej dziewczynki :)

_nika_ witam na styczniówkach mam nadzieje że będzie Ci z nami "dobrze" :)

A ja dziś wylądowałam w szpitalu spędziłam tam 2 godziny!

Trafiłam tam bo hmmmm...... jakby to opisać abyście mnie dobrze zrozumiały....
w środku tak jakby na szyjce macicy albo przed samą macicą czuję mrowienie, drżenie, trzęsienie, takie jakby wibracje, o to już trwa 3 dni na początku było tylko kilka minut i spokój potem znowu i spokój a dziś co cały dzień czuję te wibracje od środka!
Wiem że brzmi to dziwnie dla mnie też to jest śmieszne ale zadzwoniłam do położnej bo trwa to już 3 dni i nie wiedziałam czy to jest normalne czy może coś się zaczyna dziać wolałam to sprawdzić.
Po tym jak jej to wytłumaczyłam to ona pow. że nie ma pojęcia co to może być i że mam jechać do szpitala i to sprawdzić więc zwolniłam się z pracy na szczęście mój T. wrócił szybciej z pracy i przyjechał po mnie i pojechaliśmy do szpitala podłączyli mnie to KTG (chyba) takie 2 pasy na brzuch do mierzenia tętna dzidzi i skurczów macicy! Wszystko na wykresach było oki położna się śmiała że mam bardzo aktywną córeczkę bo kopała cały czas przez całe badanie było słychać tylko trzaski kopniaków a serduszko w tle! A na końcu dostała czkawki - mój mały zbój :) tak że z naszą królewną wszystko jest oki ale co mnie nastraszyli to nie powiem.... A może wy moje kochane miałyście takie dziwne uczucie jak ja?? Byłabym wdzięczna gdyby mi któraś z Was napisała co to może być!

Bziaki i pozdrawiam serdecznie :)

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

11 lis 2010, 11:44

gaga No tak jeszcze Ty nie narzekasz :-D Super że się dobrze czujesz zazdroszczę :ico_sorki:
Aga_86, Aga kompletnie nie mam pojęcia co to za dolegliwosc może być nie miałam tak wcale :ico_noniewiem: A może małą ma czkawke poprostu co? Nie wymądrzam się bo naprawde nie wiem. Strachu się najadłas bidulo.... A jak zakupki masz już wszystko? Ja tak prócz kosmetyków nie wiem jakie kupic tyle jest tych pierdółek :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 lis 2010, 13:28

Czesc laski :)

Witam nową styczniówkę :ico_brawa_01: ja też mam termin na 20 stycznia :ico_oczko:

Aga 26 nie wiem co to może być u Ciebie, ale ja np. często mam tak że ..jak by to powiedzieć... no jakby mi do macicy całej pochwy, łechtaczki przyczepiono worki cementu (no że ciężkie niby :-D ) i tak ciągnie to na dół straszliwie.. ostatnio do towarzystwa dołączył odbyt :ico_wstydzioch: może to się wydać śmieszne, ale kurde boli i póki nie usiądę straszny dyskomfort, no nawet jak już siedzę to i tak ciągnie gdzieś... Oooo po porodzie tak miałam, jak mi pierwszy raz kazali do kibelka wstać.. no coś pokrewnego.. nie wiem czy każda akurat ma podobne odczucia i bóle... Najpierw to się pojawiało sporadycznie, a że nie jestem typem, któremu coś zaboli od razu leci do lekarza, to nic na razie ginkowi nie mówiłam. Teraz powiem, bo coraz częściej się to pojawia. Jeżeli to nic groźnego, to przynajmniej się pośmieje z moich opowieści :ico_oczko:

Aga 26 super , że u dzidzi wszystko dobrze, widać wspaniale się czuje w brzuniu, dlatego sobie radośnie fika :-D

Zubelku czekamy czekamy na Ciebie :ico_brawa_01: szybciej podłączaj się "do świata" i opowiadaj częściej co u Ciebie. Trzymam kciuki za wykończenie pokoików :-D

A moja dzidzia natomiast upodobała sobie prawą stronę brzucha i tam się rozmieściła. Noga na wątrobie, ręce na ślepej kiszce :-D nonono po prawej stronie mojego pępka i tak sobie leżymy :-D śmiesznie, bo ta druga strona pusta jest hehe niewypełniona :ico_haha_01:

Miłego długiego weekendu, idę coś poszamać :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość